МОН проведе моніторинг знань учнів 5 та 10 класів

Метою заходів є оцінювання стану системи освіти та отримання об’єктивної інформації про її якість

МОН проведе моніторинг знань учнів 5 та 10 класів

У Міністерстві освіти підписаний наказ, що передбачає проведення з 14 по 25 жовтня 2013 року моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів у початковій та основній школі.

Виконавцем проведення моніторингу визначено Інститут інноваційних технологій і змісту освіти.

Моніторинг здійснюватиметься у 5 та 10 класах загальноосвітніх навчальних закладів з предметів інваріантної складової Типових навчальних планів.

Проведення моніторингу якості освіти в учнів 5-х класів передбачено з української мови, російської мови, математики, громадянської освіти, основ здоров’я та іноземної мови.

Моніторинг якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів 10 класів буде проведено з української мови, української літератури, історії України, всесвітньої історії, алгебри,геометрії, іноземних мов, біології, географії, фізики, хімії та технологій.

Інституту інноваційних технологій і змісту освіти разом з Національною академією педагогічних наук України необхідно розробити інструктивно-методичні матеріали для проведення моніторингу та узагальнення його результатів, а також узагальнити результати моніторингу.

До 01 лютого 2014 року інформаційно-аналітичні матеріали з результатами моніторингу мають бути оприлюдненні в засобах масової інформації, на веб-сайтах Міністерства освіти і науки та Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

Регіональним управлінням (департаментам) освіти і науки рекомендовано сприяти у проведенні моніторингу в загальноосвітніх навчальних закладах усіх типів і форм власності та забезпечити узагальнення результатів моніторингу.

Освіта.ua
02.09.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лика
Где ответи
Лика
где
Лика
А ответи
herych04
А Где варианты мониторинга для пятых классов с Английского????
тамила
у 10 класса Английский не тяжелый!!
леля
англ мова тяжка жпа ми в 4 класі такого не проходили
ден
Де відповіді на запитаня
люба
це відповіді
люба
http://vk.com/monitoryng2013
Алла
я відповідів не знайшла, підкажіть будь ласка
анонім
фізика моніторинг вчитель недозволив написати (не списати ) останє 20 завдання тому що оцінка за рік 9 ( знімали за почерк а так фізику найкраще з всього класу знав ) а "відміникам" дозволила списати а це не дурдом ?
Анастасия
ТИ це выдповыды не знайшла?
Анастасия
Навіщо цей моніторинг?
нв75
i86rck86rrrrrrrdxxyreeeehhuryb yfdpr7yspyhhhhhhhhhhhhh
катя***
а де відповіді на запитання скажіть будь ласка в мене завтра моніторинг і що мені робити але ладно зроблю без їхніх питань!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
данил
ФИГНЯ
нв75
Для данил: пшгшешлуячшгорпгнагеукіг5ку5уіг53фігнгм кккккккккіннннккцуувгеуе
нв75tf
Для данил: uyyyyyyfkguciyyyycbuuuuuuuuuunyyyyyyyycccccccccccccccccccnbbbbggcjjgfchfujhgjfh
Коментувати
Оксана
Ваш текст...де найти відповіді укр-мов 5 клас?
Смерть
Для Оксана: ешёб ответы былобы класно
Коментувати
даруся
А ДЕ ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ
liza
Х...я
Світлана
Які варіанти з фізики і відповіді?