Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Катерина
працюю психологом 3 роки. погоджуюся з автором, що діагностику треба проводити лише за крайньої необхідності. перевірено на власному досвіді. в основному націлююся на консультаційну та корекційно-розвивальну роботу.
Тетяна
Гарна стаття!
Людмила
дякую, дуже цікава стаття! Я починаючий психолог, працюю 5 місяців. І хотіла б задати питання чи повинен психолог надавати директору протоколи діагностичної і корекційної роботи?? Якщо директор вимагає всю іінформацію про дітей, що треба робити в цій ситуації??? Якщо директор вважається "батьком" дітей у школі-інтернаті, чи не порушу я етичний кодекс, та правило "НЕ НАШКОДЬ ДИТИНІ"?
Олександр Вікторович
Добрий день. Дуже приємно побачити усю інформацію для психологів. Я студент 5 курсу. Хочу працювати психологом у школі. До цього працював викладачем. Чому б Вам не зробити плайсмент усіх матеріалів для психологів. Я маю на увазі - усі файликі doc чи pdf форматі? Це було б дуже зручно а також PR -акція для сайту. Дякую. Олександр Шатров.
Татьяна
Начинающим психологам поможет быстрее адаптироваться журнал "Практична психологія і соціальна робота". В нем больше прагматизма, конкретики и требований, предъявляемым к унификационной документации практического школьного психолога. Рекомендую.
Лілія Віталіївна
Дякую Таня за пораду для молодих психологів. Буду рада перечитати ще матеріали, які б допомогли в роботі. To Татьяна:
Коментувати
Оксана Коць
дякую.Стаття дуже вдала і корисна
Галина
Якби вона була подана як оригінальна, то спеціаліст знайшов би щось корисне для себе, не вважаючи все- керівництвом до дії. маю методичні розробки на дану тему. Могла б поділитися
Карина
Галина, буду дуже вдячна за матеріали про роботу шкільного психолога. Якщо є можливість, будь ласка пришліть: karina2268@mail.ru Для Галина:
Карун Олена
Галино, я маю працювати психологом і дуже хвилююся з приводу того, що не знаю які методики проводити чи що проводити на батьківський зборах чи з педагогами, чи можливо який дієвий стенд можна зробити...Якщо зможете скинути якісь матеріали, буду дуже вдячна!) alonkakarun18@gmail.com
Коментувати
Галина
шановні, на користувачів якої країни розраховано сайт? Судячи з мови, на Україну. То не варто передирати матеріали, розраховані на російських психологів без опрацювання. Шкільний психолог працює відповідно до нормативної бази, а в Росії вона, як би варто було здогадатися, інша. Тобто ви дезорієнтуєте психологів шкіл України. Можна було просто дати лінк на статтю з сайту, на якому її вперше помістили.