Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
саме так
я дивуюсь, коли носії культури мови не знайдуть синонім слову "дурня". Складається враження, що таким чином в обіход "порядного товариства" потроху привноситься мовлення вулиці. Що ж - то є також корисно-потрібно, щоб всі розуміли про що йдеться.
Олекса Позняк
Для саме так: подеревянського читай у нього до до дурня синонімів валом
хорошая идея
Для Олекса Позняк: а чё так, пОДЕРЕВЯНСКИЙ с маленькой буквы то?))))).И не хочу я его читать. Воображение моё развитое не принимает видеть и чувствовать ИМ написанное. ВОт уж не знаю, то-ли ))))), то-ли (((((.
Олекса Позняк
а якогда комменты пишу расслабляюсь и не люблю лишние клавиши нажимать, могу пушкина с малой
Коментувати
Олена
«Процес спостереження на відкритому уроці використовується для залякування частини викладацького складу, який не дуже хорошої думки про менеджерів навчального закладу».О’Лірі вважає, що атестаційні уроки не є точним способом оцінювання викладання: «Незалежно від того наскільки об’єктивно насправді оцінюється урок, виникає маса запитань, пов’язаних з обґрунтованістю та достовірністю " - так и есть. Глупый дир и умный учитель - конфликт всегда. Наше МОН умнее решило: оценивать по знаниям учащихся, это разумно. Запад со своим образованием пусть разбирается. Не переманивает к себе наших учащихся, качественных знаний не даст, факт.
indigo
Для Олена: Якщо оцінювати учителями за знаннями учнів, то обов’язково враховувати індивідуальні можливості кожної дитини...
Наталя
Це просто дурня, учні є різні і діти є різні у них різні інтереси до предметів, можна порівнювати контрольну роботу з семестровою оцінкою.
Шиншилла
для Тетяна: Артист, лицедей, клоун... Почему зарплата отнюдь не как у придурков из Камеди клаб?))))))
Коментувати
Ірина
Можливо наші чиновники переймуть цей досвід, адже в нас аналогічна ситуація. Є вчителі, які, в силу свого характеру, чудово працюють на звичайних уроках, а на відкритих лише втрачають здоров’ я. Не кожна людина може бути публічною.
Тетяна
Для Ірина: Вчитель це публічна професія. Той хто вміє професійно провести звичайний урок, без проблем покаже відкритий. Інше питання чи потрібні ці шоу взагалі, а не в тому, що раптом вчитель розгубиться перед публікою. Вчитель це артист, який щодня виступає перед майже повністю заповненим залом. а якщо це його напружує, то чому тоді він обрав саме цю професію?
Володимир
Молодець Тетяно, повністю підтримую!
Otto
Для Тетяна: +
Коментувати