Osvita.ua Середня освіта Сучасна освіта Чи можна відвідувати дитсадок без щеплень?
Чи можна відвідувати дитсадок без щеплень?

Дітей, які не отримали профілактичні щеплення за віком, відмовляються приймати до дитсадків. У Міністерстві охорони здоров’я надали роз’яснення щодо цього питання

Чи можна відвідувати дитсадок без щеплень?

Відповідно до статті 15 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" прийом дітей до виховних, навчальних, оздоровчих та інших дитячих закладів проводиться за наявності відповідної довідки закладу охорони здоров'я, в якому перебуває дитина за медичним наглядом, повідомили у МОЗ.

Довідка видається на підставі даних медичного огляду дитини, якщо відсутні медичні протипоказання для її перебування в контакті з хворими на інфекційні хвороби або бактеріоносіями.

Отже, дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється, повідомляють у МОЗ.

Дошкільний навчальний заклад за рішенням відповідних лікарів мають право відвідувати діти, які отримали необхідні щеплення з порушеннями установлених строків у зв'язку з медичними протипоказаннями.

Отримати необхідні щеплення можна у закладі охорони здоров'я, де спостерігається дитина. У разі відсутності даної медичної довідки у дітей дошкільного віку, в цьому медичному закладі створюється імунологічно-щеплювальна комісія, яка визначає графік проведення недостатніх щеплень кожній конкретній дитині.

Також, рішення щодо прийняття дитини до дитячого садка без певного набору щеплень може приймати керівник освітнього закладу. У такому випадку батьків необхідно попередити про необхідність забирати дитину з дошкільного закладу на період підвищення епідеміологічної ситуації, підкреслили у міністерстві охорони здоров’я України.

Освіта.ua
01.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!