Osvita.ua Середня освіта Сучасна освіта Пріоритет держави – зайнятість та профорієнтація молоді
Пріоритет держави – зайнятість та профорієнтація молоді

Одним із пріоритетних напрямків діяльності Державної служби молоді та спорту України є сприяння зайнятості та професійній орієнтації молоді

Пріоритет держави – зайнятість та профорієнтація молоді

На цьому наголосив голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін під час зустрічі з керівниками всеукраїнських молодіжних та дитячих громадських організацій.

"Ми розвиваємо та підтримуємо мережу молодіжних центрів праці, робота яких спрямована, зокрема, на працевлаштування молоді та розвиток молодіжних ініціатив у трудовій сфері", - зауважив голова служби.

За словами очільника відомства, у 2011 році діє 98 молодіжних центрів праці, серед них 19 обласних, 10 районних, 12 міських та 57 студентських секторів працевлаштування у вузах України.

Протягом зустрічі, Равіль Сафіуллін також звернув увагу на те, що дієвою у вирішенні питань зайнятості молоді є робота молодіжних трудових загонів.

Як повідомив посадовець, у 2010 році діяло 3399 молодіжних трудових загонів. У цих загонах працювало понад 77 тисяч молодих людей.

В цьому році Державна служба молоді та спорту України продовжить підтримувати рух молодіжних трудових загонів, зокрема, залучатиме їх до волонтерської роботи під час ЄВРО-2012.

Равіль Сафіуллін зазначив, що успіх реформ, які розпочалися в Україні, значною мірою залежить від активної громадянської позиції молоді та її готовності взяти на себе відповідальність за майбутнє країни.

Слід зазначити, що нещодавно директор Державного центру зайнятості Володимир Галицький звернув увагу на те, що в умовах жорсткої конкуренції на сучасному ринку праці найтяжче доводиться молоді. Так, він повідомив, що станом на квітень 2011 року майже половина клієнтів центру зайнятості – це молоді люди віком до 35 років.

Освіта.ua
16.06.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!