Уряд має намір відродити наметові літні табори

В Україні мають впорядкувати діяльність літніх наметових таборів для дітей, а також фінансування цих закладів нарівні зі стаціонарними таборами

Уряд має намір відродити наметові літні табори

Таке доручення дав прем’єр-міністр України Микола Азаров Міністерству освіти і науки, молоді та спорту, Міністерству охорони здоров’я та Фонду соціального страхування.

Зазначені державні органи мають терміново розробити нормативні документи щодо впорядкування діяльності літніх наметових таборів та іхнього фінансування.

Як повідомляє урядовий портал, це відповідь прем’єр-міністра на звернення громадських організацій щодо відродження традиції літнього відпочинку і виховання в "польових", наметових таборах.

Глава уряду запропонував залучити до цієї роботи скаутські організації, які мають багатий досвід діяльності літніх наметових таборів.

     

"Під час святкування Міжнародного дня захисту дітей я, зокрема, спілкувався зі скаутами. І переконався, що у цих ентузіастів є потенціал і бажання виховувати загартовану, конкурентоспроможну і водночас моральну молодь. Чому ми забули традиції «польових», наметових таборів? Юнаки і дівчата можуть і хочуть проводити відпочинок в цивілізованих, але не тепличних умовах", - заявив Микола Азаров.

Прем’єр-міністр також вважає, що наметові табори можуть бути тимчасовою добровільною альтернативою в таких випадках, коли, наприклад, з якихось причин треба припинити роботу стаціонарного закладу.

Саме для того, щоб гарантувати для дітей здоровий, безпечний відпочинок, а також щоб визначити порядок виділення коштів Фонду соцстрахування і бюджетних коштів на функціонування цих таборів, уряд має намір унормувати діяльність наметових таборів.

Як повідомлялося раніше, міністр освіти і науки Дмитро Табачник заявляв, що у 2011 році планується забезпечити відпочинком 2 млн. 354 тис. дітей у віці від 7 до 16 років, що буде складати 54,5% від загальної кількості дітей в країні, та витратити на це 1 млрд 527 млн грн.

Освіта.ua
02.06.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів