Дитячий відпочинок розпочався вчасно і організовано

Літній дитячий відпочинок у дитячих таборах розпочався вчасно і організовано. Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров, перебуваючи з робочою поїздкою на Київщині

Дитячий відпочинок розпочався вчасно і організовано

"Відпочинок розпочався організовано. Всі літні дитячі шкільні табори вчасно розпочали роботу", - наголосив Микола Азаров.

При цьому прем'єр-міністр України підкреслив, що проблеми є лише у Маріуполі Донецької області, де через спалах холери закриті всі пляжі.

Крім того, Микола Азаров доручив керівникам облдержадміністрацій та керівникам відповідних міністерств перевірити санітарно-епідеміологічний стан у місцях відпочинку дітей.

"Я сьогодні звернув увагу керівників обласних державних адміністрацій і наших міністерств на те, щоб був перевірений санітарний стан у місцях відпочинку дітей і були вжиті відповідні заходи для того, щоб відпочинок дітей пройшов організовано без збоїв", - зазначив прем'єр-міністр.

За даними, що повідомляв головний санітарний лікар України Сергій Риженко, в розпорядженні держави знаходяться 180 санаторіїв, 689 заміських закладів, 714 таборів праці та відпочинку, 269 спортивно-оздоровчих та майже 15 тисяч закладів з денним перебуванням дітей на базі шкіл. Ці заклади мають прийняти більше 50% дітей в країні у віці від 7 до 16 років.

Освіта.ua
02.06.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів