Санітарні норми для освітніх закладів потребують змін

25 травня 2011 року відбулося засідання круглого столу за участю Міністерства освіти і науки, молоді та спорту і Міністерства охорони здоров’я щодо санітарних норм та правил у закладах освіти

Санітарні норми для освітніх закладів потребують змін

На засіданні також були присутні 40 медичних сестер з 5 областей України, які вносили свої пропозиції двом міністерствам.

Учасники круглого столу зазначили, що найголовніше в їх роботі – це збереження та зміцнення здоров’я кожної дитини. І тому, всі мають докладати зусилля, щоб сучасні здоров’язберігаючі технології впроваджувались в роботі з дітьми, які відвідують дитячі садки.

За результатами засідання було запропоновано започаткувати у вищих медичних навчальних закладах підготовку спеціалістів за фахом "дієтична сестра" для роботи в дошкільних навчальних закладах. Адже, новими штатними розписами передбачено цю посаду.

"Медична сестра в дитячому садочку, як диспетчер в аеропорту - така ж відповідальність, тільки помилки пізнаються через роки", - зауважив заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту України Борис Жебровський.

Медичні сестри наголосили на тому, що давно очікують рецептурник страв для організації харчування дітей у дитячому садку. Необхідне також внесення змін до Інструкції з організації харчування дітей, яку останнього разу переглядали у 2006 році.

Представники Міністерства охорони здоров’я також повідомили, що готуються нові санітарні правила та нормативи, адже нині діючі були затверджені ще у 1985 році.

Освіта.ua
26.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів