Цього року буде оздоровлено більше 50% дітей шкільного віку

У 2011 році планується забезпечити відпочинком 2 млн. 354 тис. дітей у віці від 7 до 16 років, що буде складати 54,5% від загальної кількості дітей в країні, та витратити на це 1 млрд 527 млн грн

Цього року буде оздоровлено більше 50% дітей шкільного віку

Про це повідомив міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник у прес-центрі Кабінету Міністрів України. Також, він розповів журналістам про стан підготовки до оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2011 року.

За даними, які навів Д. Табачник, більше 60% дітей планують оздоровити у Дніпропетровській, Донецькій, Київській, Луганській, Хмельницькій, Черкаській, Полтавській областях та м. Севастополі.

Найгірші показники, як і минулого року, в 4 регіонах: Львівська область, у якій планується охопити оздоровленням 33% дітей, Херсонська область – 34,5%, Кіровоградська область – 38,5% та м. Київ – трохи більше 34%. Наразі, за словами міністра, вживаються заходи, щоб ситуацію виправити.

Щодо фінансового забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей, то у цьому році з різних джерел заплановано направити на ці потреби більше 1,5 млрд грн, повідомляє прес-служба міністерства. Зокрема, МОНмолодьспорт спрямує на оздоровлення 12,5 млн. грн.

     

За словами Дмитра Табачника, з місцевих бюджетів на оздоровлення найбільше коштів направляють Донецька, Дніпропетровська, Запорізька області, в той час, коли найменші суми на відпочинок дітей передбачили Тернопільська та Львівська області.

Дітей планують оздоровлювати у 17 300 закладах оздоровлення по всій Україні. Як повідомляє МОНмолодьспорт, в його розпорядженні перебувають 122 стаціонарні оздоровчі заклади, підпорядковані місцевим органам управління освітою, і 2 оздоровчі табори у безпосередньому підпорядкуванні міністерства, на базі яких цього року планується оздоровити 167,5 тисяч переможців всеукраїнських і регіональних масових заходів.

Загалом масовими та оздоровчими заходами у 2011 році планується охопити близько 4,5 тис. талановитих та обдарованих дітей.

У пришкільних таборах збираються охопити відпочинком майже 1 млн. 354 тис. дітей шкільного віку.

Також, Табачник повідомив про те, що питання забезпечення літнім відпочинком та оздоровлення дітей-сиріт, дітей з особливими потребами, дітей з багатодітних сімей Президент тримає на особистому контролі. Це 62 тис. дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування; 29,6 тис. дітей-інвалідів; 329,8 тис. дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей та 20,2 тис. дітей з групи ризику.

Освіта.ua
26.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів