Osvita.ua Середня освіта Сучасна освіта Урядом утворений штаб з організації дитячого літнього відпочинку
Урядом утворений штаб з організації дитячого літнього відпочинку

Кабінет Міністрів України утворив штаб з організації дитячого літнього відпочинку, який очолив міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник

Урядом утворений штаб з організації дитячого літнього відпочинку

Такі дії передбачені постановою "Про фінансування заходів з літнього оздоровлення та відпочинку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей з малозабезпечених і багатодітних сімей", яку уряд прийняв на розширеному засіданні.

Згідно з рішенням Кабінету Міністрів, на літнє оздоровлення та відпочинок зазначених категорій дітей буде спрямовано 12,761 млн. грн., передбачених у Державному бюджеті на поточний рік.

Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем є Міністерство освіти і науки, молоді та спорту, а одержувачами коштів – дитячі заклади оздоровлення та відпочинку.

У порядку виписано, як розподіляються путівки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

70% має бути розподілено на оздоровлення та відпочинок дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, насамперед тих, які перебувають чи виховуються у дитячих будинках та загальноосвітніх школах-інтернатах.

20% путівок визначені на оздоровлення та відпочинок дітей-інвалідів, насамперед тих, які навчаються у спеціальних загальноосвітніх школах-інтернатах.

10% має бути виділено на оздоровлення та відпочинок дітей з малозабезпечених і багатодітних сімей, середньомісячний сукупний дохід яких не перевищує прожиткового мінімуму.

Крім того, за дорученням прем'єр-міністра України Миколи Азарова уже найближчими днями спеціальні комісії виїдуть в регіони для проведення перевірки та аналізу стану підготовки на місцях до оздоровчого сезону.

Як зазначив М. Азаров на розширеному засіданні Кабміну, на сьогоднішній день, за інформацією Міністерства охорони здоров'я, до відкриття готові 57% дитячих санаторіїв. Цього року планується оздоровити приблизно 2,5 млн дітей.

"Якщо говорити про охоплення дитячим відпочинком до загальної чисельності дітей, це приблизно 55%. У деяких областях понад 60% - таких, як Дніпропетровська, Донецька, Луганська. Найгірше йде справа у Львівській області, тут планується оздоровити 33% дітей. Херсонська - 34%", - повідомив М. Азаров.

Освіта.ua
20.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!