Osvita.ua Середня освіта Сучасна освіта Громадські активісти ініціюють зміни в діяльності закладів культури
Громадські активісти ініціюють зміни в діяльності закладів культури

Громадська організація Інститут соціокультурного менеджменту запропонувала теоретичні та практичні методи реорганізації закладів культури в рамках антикризової гуманітарної програми

Громадські активісти ініціюють зміни в діяльності закладів культури

Антикризову гуманітарну програму започаткував Міжнародний фонд "Відродження" заради надання підтримки проектам, націленим на збереження освітніх і оздоровчих програм для дітей і молоді з сільської місцевості та депресивних регіонів.

Також програма має на меті збереження селищних культурницьких інституцій, перетворення їх на центри громадської активності та дитячої позашкільної зайнятості.

В оприлюдненому Інститутом соціокультурного менеджменту звіті містяться результати комплексного дослідження діяльності будинків культури із задоволення потреб територіальних громад на території Кіровоградської, Чернігівської, Рівненської, Миколаївської та Дніпропетровської областей України.

У звіті було висвітлено зміст, методи організації й основні принципи діяльності будинків культури із задоволення потреб територіальних громад і запропоновано можливості оптимізації цього процесу.

На основі закордонного досвіду вирішення соціальних проблем на локальному рівні активісти пропонують методи адаптації будинків культури до сучасних потреб територіальних громад через упровадження концепції центру місцевої активності.

Зокрема, учасники програми пропонують передачу закладів культури в управління громадським організаціям та органам самоорганізації населення.

Як повідомляє Інститут соціокультурного менеджменту, метою кампанії стане спонукання голів місцевих рад, депутатів до діалогу з громадою та підготовка рішень про передачу закладів культури місцевим організаціям громадянського суспільства, що забезпечить краще і прозоре врядування у громаді.

Освіта.ua
11.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!