Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Карина
Учень старшої школи займається професійним футболом. Початок тренувань (ігор) часто збігається у часі із останніми уроками. Батьки пишуть заяву, щоб вчитель відпустив дитину з уроку. Чи має право школа казати, що «записки від батьків є нелегальними, пішов у 10 клас-значить вчись, тебе відпускати більше ніхто не буде» і так далі. забороняється школі відпускати учня під відповідальність батьків ?Чи регулюється дане питання законом ? є якісь правові відсилки ?
Галина
Для Карина: Не знаю, як у спорті. А у нас на танцях (народний ансамбль), якщо концерти припадали на урочний час, ансамбль давав перелік задіяних учнів на управління освіти, а ті видавали наказ про звільнення учнів від занять або дюц (при якому ансамбль) давав листи з клопотанням на кожну школу (де навчались учні задіяні в концерті) про звільнення учнів від занять.
Коментувати
Катя
Дітей з 6класу заставляють збирати яблука а самі їх здають!¡!
123
Для Катя: Вони це роблять під час уроків праці чи в позаурочний час? В позаурочний час не мають права (хіба під час суботників)
Гуляй , нарід!
Хай яблука принесуть по відру і перегоніть на аперитив. Доручіть хіміку. Потім гуляй - те в школі до Нового року!
МОУ
Примусова праця перечить ст 43 КУ України!!! І за таке є покарання!!! Школа не має права примусово або погрозою примушувати дітей працювати під час уроку або вільного часу !!! Якщо учнів дійсно примусово заставляють щось збирати або убирати , то негайно дзвоніть на гарячу лінію Міністерства Освіти або пишіть в відділ освіти скаргу!!!
Коментувати
Валентина
Доброго дня, скажіть будь-ласка,, чи має право вчитель вимагати наступне? «І ще одне, з приводу бродіння підчас уроку( туалет, вода і т.д.). Я відповідаю за ваших дітей, тому попередила всіх, що підчас уроку всі повинні бути в класі. Я не хочу бути відповідальною, якщо ваша дитина десь влізе. Тому будь ласка, хто хоче, щоб я відпускала дітей на уроці кудись, пишіть мені заяву, і якщо ваша дитина замість туалету кудись піде в інше місце, то думайте тоді самі.»
Местный
Для Валентина: так, має
Галина
Для Валентина: довжина уроку 45 хв. Здорова дитина (у якої немає хвороб нирок, сечового міхура, кишківника) здатна не відвідувати туалет 45 хв. Вона повиння знати, що в туалет слід сходити під час перерви. Воду можна мати із собою. Зараз зазвичай в класі ставлять кулер. Якщо дитина хвора (я зараз про хронічні захворювання), то батьки мають попередити вчителя, а вчитель може вимагати заяву. В інших випадках вчитель має право не відпускати дитину з уроку, оскільки не може забезпечити догляд одночасно і тієї дитини, яка виходить з класу і тих дітей, які залишаються на уроках. Одночасно, батьки мають право просити про надання додаткової платної послуги: оплачуваного батьками помічника вчителя, який буде супроводжувати ваших дітей під час уроків куди їм потрібно: в туалет, до медсестри, по воду тощо
Заробляй
Хай , злидень , памперси надіває! Або платить по 50 грн за вихід!
Коментувати
Антон
Доброго дня! Учні зараз у 8 класі. Починаючи з 5-го класу у них був один вчитель по алгебрі і геометрії. А коли діти прийшли до школи у 8 клас, їм представили другого нового вчителя. Діти категорично не хочуть займатися у нового вчителя, батьки ходили до директора, щоб повернути попереднього вчителя викладати ці предмети, директор мотивувала це тим, що в нього багато годин, і це при тому, що йому дали 5-ті класи. Як поступити? Діти просто не хочуть навчатися з новим вчителем. Чи правомірні дії директора?
Галина
Для Антон: так правомірні. В баратьох школах йде розподіл класів між вчителями: одні викладають в 5-7, інші в 8-9, ще інші в 10-11. Часто самі вчителя не бажають викладати в певних класах. Так і нас була вчитель історії, яка викладала лише в 10-11 класах, казала, що не може працювати з малолітніми "дибілами" і їй треба вже старших і розумніших дітей. Відповідно інші вчителя викладали в молодших класах.
Коментувати
В.
В. Виховайте своїх дітей. А потім нарікайте на вчителів.Бідні вчителі, які потерпають від нахабних і розбещених учнів. Не позаздриш і тим дітям, які прийшли до школи навчатися, а не гратися.
Оксана
Доброї ночі.Така ситуація вчителька написала на мою дитину дуже негативну характеристику.Ми з сім’єю переїхали до іншого села і переводимо її до іншої школи.Її власна донька навчалася з моєю дитиною в одному класі.І я неодноразово чула від людей що в неї проблемна дитина і проблемна сім’я.(Чоловік наркозалежний і ворує по селу на дозу.)Моя власна донька мені неодноразово говорила що вона нереагує на власну доньку,а до моєї надто прискіплива.Там ще зіграла роль проста жіноча заздрість.Я так розумію ситуацію що вона вирішила свої невдачі зірвати на моїй дитині.Як я можу захистити свою дитину в цій ситуації?
Сергій
Для Оксана: характеристика має бути підписана директором. Якщо Ви живете в селі,то в школі не так багато дітей,отже директор особисто знає Вашу дитину. Взагалі характеристика не настільки важлива,але заради справедливості підійдіть до директора,зберіть педнараду і нехай всі викладачі,що були у Вашої дитини,доведуть,насправді Ваша донька є такою,як написала керівничка. Не переймайтеся. В новій школі дитина покаже,якою вона є насправді. Бережіть себе,дитину і нерви. І нехай на новому місці будуть хороші люди
Коментувати
Саня
Доброго дня. У мене питання. Якщо я маю Вейп(Електронну сигарету), і хтось із вчителів дізнається що я маю його в сумці, чи має він право забирати його з сумки без мого дозволу?
Галина
Для Саня: З Вашої сумки взагалі ніхто нічого самостійно забирати не може. Якщо є інформація, що Ви маєте щось заборонене, то мають викликати батьків. А вилучити може лише поліція за присутності батьків.
Саня
Ну а саме вейп? Він ж не знаборонений законом. Просто іграшка, майже як цигарки.
Вікторія
Одне й теж це твоє майно яке вони не мають права відбирати ні в якому разі . Обшук може робити тільки поліція а з неповнолітніми при присутності батьків .
Коментувати
Таня
Мене і мого неповнолітнього сина, сьогодні в школі, незаконно позбавили волі, заблокували двері і не випускали з класу. Люди які так вчинили - батьки учнів 2 класу в якому навчається моя дитина. Саме найстрашніше, що класний керівник стояла за дверима, слухала як нас там морально (пресують) і нічого не зробила.
123
Для Таня: це ж як Ви людей довели! Схоже батьки ніяк не могли по іншому з Вами поговорити. Почніть слухати людей і спіокуватись з ними, бо в іншому випадку через деякий час батьки перестанутт намагатись з Вами поговорити, а почнуть звертатись в поліцію, прокуратуру та інші органи.
Таня
Причина звернення в поліцію, прокуратуру та в інші органи яка? Ви часом не один із тих батьків або навіть вчителів, які полюбляють "спілкуватися" в примусовому порядку не маючи на це ніякого права? І прокоментуйте будь-ласка своє перше речення. А то ви мені так гучно заявили, про те що я ДОВЕЛА батьків, ніби ви були присутнім(ю) на цьому конфлікті.
Таня
Для 123: Ну? То, поясніть, будь-ласка! Чим я могла спровокувати протиправну дію батьків по відношенню до мене і мого неповнолітнього сина?
Коментувати
Л
Вилазьте "дітки" "на голову" вчителям, бо вони БЕЗПРАВНІ. А де ж прописані у КОНСТИТУЦІЇ ПРАВА для ВЧИТЕЛЬСТВА, щоб ВІДСТОЯТИ ЧЕСТЬ, ГІДНІСТЬ від ЗНАХАБНІЛОГО учнівства, яке знає права, але НЕМАЄ ЖОДНИХ ОБОВ’ЯЗКІВ!!!
Частина суспільства
Для Л: Це діти, вони тільки вчаться жити у дорослому світі і вчителі, якщо вони обрали собі цю професію повинні з відповідальністю ставитись до неї. Діти повинні бачити у вчителях, розумну дорослу людину готову розвиватись разом з ними, йти вперед і допомагати їм вирости гідними і такими ж розумними людьми. Але більшість вчителів показує своєю поведінкою, що у них немає чому навчити учнів, крім агресії, кпинів, відсутності внутрішнього стержню, нетолерантності до зовнішнього вигляду чи поглядів на життя.
Коментувати
Kristin Lanyo
Сталася така ситуація, в моїй школі вчителі (точніше директор і завуч) захотіли "гостину". Я відмовилась здавати на це гроші. Скажіть будь ласка, що робити, якщо завуч і директор погрожують мені через те, що я відмовилась, занизити оцінки в атестаті?
Іван
Для Kristin Lanyo: І що вам з тих оцінок? При вступі вони відіграють дуже незначну роль.
Коментувати
вч.
Чи може вчитель бути призначений класним керівником у класі, де навчається його дитина?
Роман
Для вч.: Вчителів умовляють бути класними керівниками. Дитину вчителя пропонуєте перевести в іншу школу??
Іван
Може. А в чому, власне, проблема? У мене був класний керівник і її донька вчилася в моєму ж класі. Ніяких проблем не було.
Коментувати
Марія
Добрий день. Така ситуація хлопчик забирав печево в другого хлопчика, другий хлопчик відштовхнув його і той впав і розсік брову, на той час вчитель був в класі, просив хлопців заспокоїти. Що за це буде вчителю???
Мирослава
Для Марія: Повісять або четвертують ! - іронія.
Коментувати
р
чи має право вчитель кричати на дитину і обзивати її,через те що вчитель видумав собі оцінки з голови і поставив у журнал,при тому що коли вчитель виставив ці оцінки була контрольна, а контрольну ще не перевірено???!!! І оцінки за кр не сказано! що робити дитина добивалась правди і її за це звинувачено!!!
Witalina
Для р: НЕ ЗАВЖДИ дитина каже ВСЮ правду!!!! Ще потрібно дізнатися як все було. Це по -перше. А по-друге "кричав" невже це така страшна проблема??? НА роботі , ніхто ні на кого не кричить???? Як на мене, нічого страшного !!!!
111
Звідки таке переконання, що "оцінки з голови"? Не факт, що під час контрольної учителька ставила оцінку за цю саму контрольну, це могла бути оцінка за завдання виконане раніше, тому варто спочатку розібратися, перш ніж кричати "має чи не має права". А як, по-вашому, можна повідомити оцінку за ще не перевірену контрольну? Складається враження, що Ваша дитина придумала якусь геть позбавлену логіки історію, щоб спрямувати ваші негативні емоції з приводу заробленої нею низької оцінки на вчителя. Пригадую, як моя двоюрідна сестра, перед тим як повідомити про погані оцінки, довго готувала батьків, розповідаючи, як викладач її не любить, як постійно робить зауваження без причини і т. п. Я була свідком результатів такої психологічної обробки батьків, вони доньці вірили беззастережно. Так само як і знавцем справжніх причин "безпричинних зауважень" (постійні розмови з сусідами по парті й гиготіння) і "занижених оцінок" (прогулювання лабораторних і контрольних робіт).
mmm
Для р: вам у групу батьки сос у фейсбук
Коментувати
М.С.В.
Чи має право класний керівник не брати особливих учнів на екскурсію? Терміново!
Роман
Для М.С.В.: Класний керівник взагалі не повинен організовувати ніяких екскурсій, це його добра ласка. А тим більше брати собі на голову Вашу особливу дитину. Якщо хочете, щоб дитина щось побачила, то супроводжуєте її
Людмила Дмитриевна
Мама мала на увазі дитину з особливими вадами у дитини,не зовсім здорову як вам Романе не соромно таке писати?! Ви не знаете що може трапитись із вами чи вашими рідними через секунду-може не дай ,Боже хтось із Вас стане особливим?!
Коментувати
Орест
Доброго дня у мене запитання якщо дитина хоче до туалету вона може без просу вчителя піти до туалету?
Я
Для Орест: якщо учителя немає, дитина може піти в туалет, але не більше, якщо ж учитель не випускає дитину, вона має повне право вийти в туалет, розповісти батькам, опікунам, тощо. особливо якщо дівчинка, так як цей процес не регулюється.
Коментувати
Влад
Чи має право вчитель зробити щелбан учню який розмовляє на уроці? Згідно конституцією України у вчителя нема права завдавати моральної і фізичної шкоди.
Witalina
Для Влад: А ТИ маєш право завдавати моральної шкоди вчителю??? ТИ теж не иаєш права говорити на уроці! Ви квити!
Я
Ніхто не може заборонити вам говорити, такий вчитель повинен нести відповідальність.
Роман
Скільки шкоди завдає розпущеність дітей вчителям і нормальним учням, що найкращим виходом було б таких учнів після третього попередження виганяти зі школи - нехай шукає іншу де його приймуть.Чому права нормальних дітей і вчителів мають порушуватися через одного негідника!?
Коментувати
Мар'яна
Доброго дня. Скажіть будь ласка, під час перерв хто відповідає за дітей початкових класів. Якщо це вчитель, де можна знайти підтвердження.
Олег
Директор фотографує учнів, на свій "iPhone" через те що вони не ходять до школи в учнівській формі а також їх принижує, також виставляє одного учня на посміховисько через те що він інколи говорить по телефону на перервах... Що в такій ситуації йому світить?
Я
Для Олег: це пряме порушення статі 60 закону України "Про освіту"
Оксана
Скажіть будь ласка.Дитина з класом була на хореографії в іншому кабінеті,але в класі під партою залишила взуття так як усі діти,в той час в класі вчилися діти з паралельного класу англ.мову.Коли діти повернулися з хореографії,то дитина помітила що немає під партою її взуття ,а саме кросівок 1 штука є а іншого немає.Після чого почали шукати вже після дзвінка мами до вчителя.Згайшли в одногоз учнів в портфелі.Чи маю право я вимагати аби діти з паралельного класу в нас непроводили уроки.Напишіть будь ласка правельні дії батьків.Дитина була в розпачі,зразу захотіла додому( 2 клас.)
Коментувати
Володимир
Доброго, дня ! Вчителька не поставила високу оцінку, звинувативши, несправедливо, що робота не самостійна, а списана ! Через два тижні схожа ситуація, занижена оцінка !
Іван
Для Володимир: Спробуйте виконувати роботу самостійно й оцінка підвищиться!
Коментувати
04222
Що робити коли вчитель говорить що дитина якась не така і до неї треба шукати підхід
Частина суспільства
Для 04222: Всі діти різні і для всіх потрібен окремий підхід, це аксіома.
Коментувати