Osvita.ua Середня освіта Сучасна освіта Чтение публикации
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Катя
На заході лунав Гімн українській мові, я встала. Вчитель мені сказала" що так несила сидіти! Це не Державний Гімн вставати не обов’язково!" Я залишилась стояти. Мені здається що мене принизили! Я не порушувала правила поведінки. Вчитель вважає мене у чомусь винною. Я не розумію чому. Кожен має право на свої цінності! Що мені робити?
Софія
Чи може учень відмовитись від уроку трудового навчання?
Саша
чи мае учитель право забрати телефон і віддати лише після навчального року
Віталій
Для Саша: Ні немає. Він має права взяти шчоденник,поставити зауваження до батьків,та викликати батьків до школи.Він не має права забрати у нього любу річ (у цьому випадку телефон) навіть якщо він буде нею користуватися цілий урок. Якщо учитель таки забрав телефон,то це рахується як крадіжка. Це те саме що якись гопнік вирве у вас з рук телефон та втілене.
Олександр
А якщо в моій школі директор видав наказ про заборону використання мобільних телефонів . А при порушенні забирають телефон і віддають тільки батькам
Коментувати
Галина
Чи має право викладач фізкультури вимагати від учня 7 класу писати пояснювальну записку на ім’я директора школи ,якщо учень запізнився на урок на 10 хвилин
Вікторія
Чи має вчитель право затримати учнів на цілу перерву?
Леонідович
Для Вікторія: Ви хотіли подякувати вчителю, за додатково витрачений час? Чи доплатити?))
Коментувати
Ольга
Добрий день))Скажіть, будь—ласка, чи має право вчитель на великій перерві в учительській пити каву???
Леонідович
Для Ольга: А коли ж йому пити каву? Не на уроках же.
Сара
Дома і тільки дома
небайдужа
Для Ольга: А до туалету сходити теж необхідно мати право? Чи терпіти до дому?
Коментувати
Ірина
Чи має право вчитель смикати дітей за волосся під час уроку?Що робити з таким педагогом початкової школи?
Василь
Для Ірина: Ірино. Вчитель не має право смикати за волося учня згідно зі статею 125 кримінального кодеку України-умисне легке тілесне ушкодження. Ви можете подати всуд на педагога або написати письмову скаргу Директору школи на педагога.
Коментувати
Йосип
Якщо вчитель обзиває учня то він порушує права учня вин може звернутись до деректора у письмовій формі
Василь
Для Йосип: Так маєте повне право.
Olga
Я хотіла запитати. Якщо учениця школи б’є учнів, принижує та обзиває учнів та вчителів, зриває уроки , поводиться неврівноважено, це нормально? Як її потрібно пакарати чи зовсім вигнати зі школи?Бо вчителі та директор на це не реагують.
Коментувати
Йосип
Якщо вчитель обзиває учня то він порушує права учня він може звернутись до деректора у письмовій формі
Ірина
Що робити якщо вчитель дозволяє собі превсмлюдно осуджувати учня?
Ірина
Що робити якщо вчитель обзиває учня йолопом?
Леонідович
Для Ірина: Покращити свою поведінку та ставлення до навчання.
Підпалювач пуканів неадекватних вчителів
Б-же, православнутий вчитель. Поїбати на вчителя хама, на його поведінку відносно інших. Піздець ти логічний. А тепер йди нахуй
...
Для Підпалювач пуканів неадекватних вчи: А ти, виявляється, і справді дебіл.
Коментувати
Dan
Чи має право вчитель забирати в учня особисті речі (телефони і т.д) "виганяти з класу".Залишати учня після закінчення уроку.Не впускати в клас через "запізнення на урок".Кричати на учня.Привселюдно принижувати.Або примушувати вчити на пам’ять слова на деякі дні.І головне чи може вчитель при цьому погрожувати "вигоном" зі школи.Чекаю відповіді!!!
Світлана
Доброго дня, підкажіть будь ласка, чи можна відмовитися від уроку трудового навчання у школі. Заздалегідь вдячна.
Василь
Для Світлана: Якщо є певні необхідності то так ( не може бути залучений до шкільної праці).
Коментувати
Ольга Шило
Доброго дня . Підскажіть будь ласка чи повинні учні з спец. групою виконувати всі завдання вчителя ( крос , стрибки в довжину ) , чи має право вчитель змушувати дітей робити це, та погрожувати поганими балами ? Буду дуже вдячна за відповідь , особливо якщо будуть наведені статті.
Василь
Для Ольга Шило: Ну принсипі немає статті що до погрози оцінкою але він не права змушувати щось роботи якщо є проблема ( болить нога і т.д.)
небайдужа
Для Ольга Шило: Учням спец медгрупи взагалі не виставляеться оцінка, а ставиться "зараховано"
Коментувати
Назар
Чи можна учнів 8 класів замість уроків біології насильно примушувати саджати цибулю на шкільному городі?А також на шкільній практиці не відпускати учнів додому поки вони не досапають і не приберуть від бур’яну свою ділянку?)від палючим снцем багато кому стало зле( Також взимку заставляти чистити від снігу шкільний двір????!!Будь ласка дайте відповідь.
Василь
Для Назар: Катигорично вони не мають права вас змушувати вони можуть тільки ппросити щоб допомогти але ніяк не примушувати. Згідно зі статею 50 закону України "Про освіту" - забороняє залучати учнів до праці.
???
Для Василь: Ти такий неграмотний, то звідки дізнався про статті закону про освіту?
Коментувати
Женя
а может ли учитель в Украине оставлять детей после уроков, из-за того что мы себя плохо вели и по её словам мы отобрали ёё время?
Людмила
Чи є правомірними дії так називаємої "Ради профілактики правопорушень" в школі? На мій погляд, це порушення прав дитини, ст. :) закону України "Про освіту".
Ярослав
Для Людмила: Чи має право в читель фізкультури за тещо нені нанесли пошкоджння мене самого й бити. Я вас порошу розберіться і покарпйте цього вчителя фізкультур.АДРЕССА С. СЛОБОДО ПЕТРІВКА ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИПЕРЕМОГИ ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ ГРЕБІНКІВСЬКИЙ РАЙОН
Коментувати
настя
Чи має право вчитель ставити за добровільний конкурс 1
Василь
Для настя: Ні!!
Коментувати
Ірина
Маю запитання, сподіваюся ви мені допоможете. У мене з фізкультури спец.група, тому у табелі у мене стоїть зараховано. Протягом теми, десь разів 5-6 я була без форми, але на всіх уроках була присутня. А вчитель виставив мені у рядок 12 "н", і це притому, що я БУЛА ПРИСУТНЯ НА ВСІХ уроках. Так от питання: чи мав вчитель право таке робити і чи може в мене бути "н/а" за тему?
Василь
Для Ірина: Ні!
Ірина
Чи має право батько іншої дитини кричати та принижувати дитину зі школи в присутності вчителя за словесний конфлікт між дітьми
Коментувати
Ірина
А коли вчитель собі дозволяє знущатися з учнів, хіба це не те саме? Це ж приниження, але чомусь усі вважають, що діти мають це терпіти. То їм, виходить, можна "плювати" на наших дітей?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!