Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Софія
Що робити коли вчитель спитав:"ви що посварились ?".а я відповіла:"не ваша справа". Тоді вона на мене накричала на весь клас.порадте що робити в такій ситуації
Родион
Для Софія: Підростеш - дізнаєшся, коли так відповіси вже не вчителю, а своєму начальнику на роботі.
Местный
Для Софія: придти домой и сказать маме, что она не смогла научить Вас культуре общения.
Назар
Для Местный: що мама не навчила культури і поваги чи вчителька?
Коментувати
Дмитрий
Добрый вечер. К нам в первый класс классный руководитель умудрилась всунуть свою дочку и внучку одновременно ( как-то так у них получилось, 2- й поздний ребёнок). Так эти две вышкварки затерорезировали всех детей, безобразничая и делая всех остальных виноватыми. Существует ли какая-то норма про обучение своих личных детей и родственные связи между классным руководителем и учениками.
Роман
Для Дмитрий: На жаль ні.Ця проблема є і в інших школах і називається цей вид корупції кумовство.
Коментувати
Макс
Чи має учень право вирішувати з ким він хоче сидіти за партою?
Роман
Для Макс: як тільки принесе з дому свою парту, сидітиме з тим, з ким захоче
Софія
Для Роман: Що робити коли вчитель спитав:"ви що посварились ?".а я відповіла:"не ваша справа". Тоді вона на мене накричала на весь клас.порадте що робити в такій ситуації
Коментувати
Анна
Постало у всіх батьків таке питання ! Чи має право вчителька з трудового навчання забирати роботу учня? ? І забирає роботу у всіх учнів . Та ще й щороку
Костя Хома
Чи може вчитель піднімати і голос і ставити в кут а бо на місце шитя Окреме Зверненя до вчителя Петра Івановича!Говорить:Батька в школу на адміністративний облік.спец школа образив мого друга сказавши що в нього в дома золотий унітаз!????
123
Для Костя Хома: Ви якщо хочете спитати щось, то сформуюйте думку так, аби було зрозуміло
Коментувати
свят
чи можуть на 1 день задавати 4 вірша. 6 а класі семенівській гмназії №2 задали англіську, укр. мову укр. літ. і світовій Літ.
123
Для свят: Можуть. У вас уроки ці не кожен день. І задають вірші не сьогодні на завтра і не для того аби Ви їх вивсили на 5 хв. і відразу забули.
Коментувати
Наталія
Доброго дня . Скажіть будь-ласка, чи має вчитель право не впустити в клас учня 3-го класу, через те що у нього не було змінного взуття , бо на вулиці дощить. В подальшому сказати 7 разів дитині, якщо він хоче зайти тоді хай роззувається. Дитина була в розпачі, виходила на вулицю, додому не могла іти , бо далеко
Родион
Для Наталія: А Ви б дозволили йому зайти в кімнату у грязному взутті після дощу?
Наталія
Вчитель в першу чергу має дбати про безпеку учнів, а не про ремонт класу , хоча тепер, нажаль , все навпаки)))
Лариса Попова
Він і дбає. Чому інші учні мають дихати брудом і бактеріями, які принесла Ваша дитина? За кордоном Ви були б або оштрафовані, або виключені зі школи без розмов. Як набридло уже це засилля бидла, яке ще й права качає!
Коментувати
Інна
Чи має право вчитель вигнати з класу та відсторонити від занятть учня який їй нагрубив?
Зауч
Для Інна: может, а ещё может позвонить в полицию и поставить на учет, видимо, пожалел, а зря, надо с быдлом только с дубиной разговаривать.
Людмила Дмитриевна
Зауч бидлот
Коментувати
Олена
Чи правильно я зрозуміла, що вчитель порушує закон, коли залишає весь клас на додатковий урок через погану поведінку деяких учнів а класі? Як діяти в такому випадку батькам? Адже моя дитина не повинна відповідати за дії окремих учнів. В п’ятому класі фізично неможливо висидіти 7 уроків. До того є ще якісь інші, заплановані заздалегідь, позашкільні та додаткові заняття, які зриваються через таку колективну відповідальність.
123
Для Олена: дивний спосіб покарання. Адже додатковий урок - це, перш за все, покарання для самого вчителя, який не отримає коштів за нетарифікований урок з дітьми з поганою поведінкою. Йому самому хочеться піти швидше додому. Але вочевидь вчитель більше зацікавлений в знаннях учнів ніж у зарплаті, і тому хоче провести додатковий урок аби донести те, що не встиг на зірваному році.
Коментувати
Наталія
Тут написано про примусову працю учнів. А як щодо батьків? Коли їх примушують приходити в школу і виконувати фіз.ррботу,на яку в школу здаємо кошти? Куди потрібно звертатися??
Анна- теж мама
Для Наталія: Ви про ремонт у класі? А для кого ви робите? Для своїх дітей же. Ну здали ви гроші, і що? Райрада чи міністерка наша не передбачила таких посад робіт оплачуваних в школі. Є вихід, хай сидять діти в невідремонтованому класі. І ще, вас директор чи вчитель примушує працювати? Ні, мабуть такі ж батьки як ви, але їм просто не пощастило стати членами батьківського активу.
Коментувати
Evgena Zabroda
Доброго дня! В нас склалась ось така ситуація: моя донька навчається в 2 класі, вона повністю звільнена від фізкультури, має відповідну довідку лкк, де написано її діагноз (реактивний артрит, пролапс митрального клапана). Довідка в класного керівника. Класний керівник відправляє її разом з усіма учнями на фізкультуру, бо в цей час викладає у іншого класу. На стадіоні сонячного, дитині доводиться сидіти 40 хв на сонці, після чого їй не дуже добре. Хто відповідає за мою дитину, якщо з нею щось трапиться? Чи можу я взагалі не приводити дитину на фізкультуру, якщо вона перший чи останній урок?
777
Для Evgena Zabroda: "сидить 40 хв. на сонці"? А інші діти під тим сонцем ще й вправи виконують. Нехай сидить біля вчителя фізкультури. Він за неї і відповідає. Якщо урок перший, або останній, то пишете заяву директору, що будете забирати дитину раніше або приводити до ІІ уроку.
Evgena Zabroda
Для 777: Дякую за пораду, напевно так і зроблю! "А інші діти під тим сонцем ще й вправи виконують." В інших дітей на щастя немає пролапсу мітрального клапану з зворотним витоком крові. Моя донька може просто втратити свідомість.. а краще б вона виконувала вправи ((
777
Для Evgena Zabroda: у мого сина був (точніше є, бо це те, що нікуди саме по собі не дівається) ПМК без зворотного відтоку, то він був в основній групі і займався в народному ансамблі (5 днів на тиждень по 3 години).
Коментувати
Ірина
Класний керівник 4 класу провів виховну бесіду з учнем, який постійно б’є однокласників на перерві, заважає вчителю на уроці. Бесіда проводилася спочатку в індивідуальній формі, а потім долучився соціальний педагог школи. В той же день матір дитини викликали на батьківські збори, де розглядали і дане питання про його поведінку, але мати не прийшла. На наступний день батько дитини зателефонував до класного керівника і у грубій формі почав кричати: чому над його дитиною зробили судилище і яке Ви мали право без присутності батьків проводити таку роботу над дитиною (виховну бесіду). Чи правильно вчинив класний керівник над учнем? Які права та обов’язки має класний керівник у виховній роботі над учнем, коли його поведінка виходить за межі дозволеного? Як повинна проводитися в подальшому робота з таким учнем?
Сміх
Для Ірина: дати лозиною по жопі!!
Ірина
Чекаю на адекватні відповіді на поставлені запитання. Для класного керівника це болюче питання. Вона вже не знає що їй робити.
Анна
Для ірина. Збирайте доповідні від вчителів про поведінку дитини на уроках, на збори запросіть через письмове повідомлення. Насамкінець зверніться до районної соцслужби.
Коментувати
Карина
Учень старшої школи займається професійним футболом. Початок тренувань (ігор) часто збігається у часі із останніми уроками. Батьки пишуть заяву, щоб вчитель відпустив дитину з уроку. Чи має право школа казати, що «записки від батьків є нелегальними, пішов у 10 клас-значить вчись, тебе відпускати більше ніхто не буде» і так далі. забороняється школі відпускати учня під відповідальність батьків ?Чи регулюється дане питання законом ? є якісь правові відсилки ?
Галина
Для Карина: Не знаю, як у спорті. А у нас на танцях (народний ансамбль), якщо концерти припадали на урочний час, ансамбль давав перелік задіяних учнів на управління освіти, а ті видавали наказ про звільнення учнів від занять або дюц (при якому ансамбль) давав листи з клопотанням на кожну школу (де навчались учні задіяні в концерті) про звільнення учнів від занять.
Коментувати
Катя
Дітей з 6класу заставляють збирати яблука а самі їх здають!¡!
123
Для Катя: Вони це роблять під час уроків праці чи в позаурочний час? В позаурочний час не мають права (хіба під час суботників)
Гуляй , нарід!
Хай яблука принесуть по відру і перегоніть на аперитив. Доручіть хіміку. Потім гуляй - те в школі до Нового року!
МОУ
Примусова праця перечить ст 43 КУ України!!! І за таке є покарання!!! Школа не має права примусово або погрозою примушувати дітей працювати під час уроку або вільного часу !!! Якщо учнів дійсно примусово заставляють щось збирати або убирати , то негайно дзвоніть на гарячу лінію Міністерства Освіти або пишіть в відділ освіти скаргу!!!
Коментувати
Валентина
Доброго дня, скажіть будь-ласка,, чи має право вчитель вимагати наступне? «І ще одне, з приводу бродіння підчас уроку( туалет, вода і т.д.). Я відповідаю за ваших дітей, тому попередила всіх, що підчас уроку всі повинні бути в класі. Я не хочу бути відповідальною, якщо ваша дитина десь влізе. Тому будь ласка, хто хоче, щоб я відпускала дітей на уроці кудись, пишіть мені заяву, і якщо ваша дитина замість туалету кудись піде в інше місце, то думайте тоді самі.»
Местный
Для Валентина: так, має
Галина
Для Валентина: довжина уроку 45 хв. Здорова дитина (у якої немає хвороб нирок, сечового міхура, кишківника) здатна не відвідувати туалет 45 хв. Вона повиння знати, що в туалет слід сходити під час перерви. Воду можна мати із собою. Зараз зазвичай в класі ставлять кулер. Якщо дитина хвора (я зараз про хронічні захворювання), то батьки мають попередити вчителя, а вчитель може вимагати заяву. В інших випадках вчитель має право не відпускати дитину з уроку, оскільки не може забезпечити догляд одночасно і тієї дитини, яка виходить з класу і тих дітей, які залишаються на уроках. Одночасно, батьки мають право просити про надання додаткової платної послуги: оплачуваного батьками помічника вчителя, який буде супроводжувати ваших дітей під час уроків куди їм потрібно: в туалет, до медсестри, по воду тощо
Заробляй
Хай , злидень , памперси надіває! Або платить по 50 грн за вихід!
Коментувати
Антон
Доброго дня! Учні зараз у 8 класі. Починаючи з 5-го класу у них був один вчитель по алгебрі і геометрії. А коли діти прийшли до школи у 8 клас, їм представили другого нового вчителя. Діти категорично не хочуть займатися у нового вчителя, батьки ходили до директора, щоб повернути попереднього вчителя викладати ці предмети, директор мотивувала це тим, що в нього багато годин, і це при тому, що йому дали 5-ті класи. Як поступити? Діти просто не хочуть навчатися з новим вчителем. Чи правомірні дії директора?
Галина
Для Антон: так правомірні. В баратьох школах йде розподіл класів між вчителями: одні викладають в 5-7, інші в 8-9, ще інші в 10-11. Часто самі вчителя не бажають викладати в певних класах. Так і нас була вчитель історії, яка викладала лише в 10-11 класах, казала, що не може працювати з малолітніми "дибілами" і їй треба вже старших і розумніших дітей. Відповідно інші вчителя викладали в молодших класах.
Коментувати
В.
В. Виховайте своїх дітей. А потім нарікайте на вчителів.Бідні вчителі, які потерпають від нахабних і розбещених учнів. Не позаздриш і тим дітям, які прийшли до школи навчатися, а не гратися.
Оксана
Доброї ночі.Така ситуація вчителька написала на мою дитину дуже негативну характеристику.Ми з сім’єю переїхали до іншого села і переводимо її до іншої школи.Її власна донька навчалася з моєю дитиною в одному класі.І я неодноразово чула від людей що в неї проблемна дитина і проблемна сім’я.(Чоловік наркозалежний і ворує по селу на дозу.)Моя власна донька мені неодноразово говорила що вона нереагує на власну доньку,а до моєї надто прискіплива.Там ще зіграла роль проста жіноча заздрість.Я так розумію ситуацію що вона вирішила свої невдачі зірвати на моїй дитині.Як я можу захистити свою дитину в цій ситуації?
Сергій
Для Оксана: характеристика має бути підписана директором. Якщо Ви живете в селі,то в школі не так багато дітей,отже директор особисто знає Вашу дитину. Взагалі характеристика не настільки важлива,але заради справедливості підійдіть до директора,зберіть педнараду і нехай всі викладачі,що були у Вашої дитини,доведуть,насправді Ваша донька є такою,як написала керівничка. Не переймайтеся. В новій школі дитина покаже,якою вона є насправді. Бережіть себе,дитину і нерви. І нехай на новому місці будуть хороші люди
Коментувати
Саня
Доброго дня. У мене питання. Якщо я маю Вейп(Електронну сигарету), і хтось із вчителів дізнається що я маю його в сумці, чи має він право забирати його з сумки без мого дозволу?
Галина
Для Саня: З Вашої сумки взагалі ніхто нічого самостійно забирати не може. Якщо є інформація, що Ви маєте щось заборонене, то мають викликати батьків. А вилучити може лише поліція за присутності батьків.
Саня
Ну а саме вейп? Він ж не знаборонений законом. Просто іграшка, майже як цигарки.
Вікторія
Одне й теж це твоє майно яке вони не мають права відбирати ні в якому разі . Обшук може робити тільки поліція а з неповнолітніми при присутності батьків .
Коментувати
Таня
Мене і мого неповнолітнього сина, сьогодні в школі, незаконно позбавили волі, заблокували двері і не випускали з класу. Люди які так вчинили - батьки учнів 2 класу в якому навчається моя дитина. Саме найстрашніше, що класний керівник стояла за дверима, слухала як нас там морально (пресують) і нічого не зробила.
123
Для Таня: це ж як Ви людей довели! Схоже батьки ніяк не могли по іншому з Вами поговорити. Почніть слухати людей і спіокуватись з ними, бо в іншому випадку через деякий час батьки перестанутт намагатись з Вами поговорити, а почнуть звертатись в поліцію, прокуратуру та інші органи.
Таня
Причина звернення в поліцію, прокуратуру та в інші органи яка? Ви часом не один із тих батьків або навіть вчителів, які полюбляють "спілкуватися" в примусовому порядку не маючи на це ніякого права? І прокоментуйте будь-ласка своє перше речення. А то ви мені так гучно заявили, про те що я ДОВЕЛА батьків, ніби ви були присутнім(ю) на цьому конфлікті.
Таня
Для 123: Ну? То, поясніть, будь-ласка! Чим я могла спровокувати протиправну дію батьків по відношенню до мене і мого неповнолітнього сина?
Коментувати