Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Світлана
Так склалося, що дитина не ходила на шкільну практику, і тепер класний керівник заставляє відпрацьовувати дитину у класі щоденним чергуванням протягом трьох тижнів. Чи має вчитель на це право?
123
Для Світлана: а чому не ходила? якщо на це були вагомі причини (хвороба, участь у творчих чи спортивних фестивалях-змаганнях тощо в цей період), то не має. Якщо ж просто прогуляла, то спитайте в директора, можливо в школі дійсно існує практика зарахування замість "шкільної практики" чергквань протягом навчального періоду.
Коментувати
Оксана
Скажіть,будь ласка,чи має право вчитель перед всім класом «виховувати» учня,ображати його,висміювати,називати безголовим,турком і так далі. Бити щоденником поголові,а батькам ротім казати-не стрималась. Чи ображати батьків дитини пере всім класом. Чи виставляти і обгаворювати на загал оцінки дитини. Чи казати на весь клас,що це найгірша робота. Нацьковує дітей одних проти одних.Таке твориться у нашому класі уже четвертий рік (молодша школа). Через таку поведінку вчителя вже кілька дітей змінили клас чи школу.Хочемо довчитись у цому класі,але морально нена витримуємо. Що робити. Управи на неї нема.
Галина
Для Оксана: не має права. Що означає "не має управи"? куди звертались? які були відповіді? Є директор, відділ освіти, обласний департамент освіти, МОН, омбудсмен. Звернення мають бути письмові аби на них дали письмову відповідь.
К
Для Оксана:Трохи,щось порадити запізно(бо то було,- ще в листопаді),може Ви вже вияснили,в нас була така ситуація вчителька принижувала ученицю,мама зняла на телефон,вчительку вигнали,школа боїться розголошення,якщо Ви - не одні-то поставити камеру(я розумію-не законно),а що робити,якщо по інакшому-не можна.
Коментувати
Юля
Чи має право вчитель не дозволити сфотографувати контрольну роботу учня? Якщо так, то чим підкріплено, є якийсь документ?
Вчитель
Хто хоче вчитися - той буде вчитися. Хто не хоче вчитися - той не буде вчитися. Наше завдання, зробити так, щоб той хто не хоче вчитися не заважав тому хто хоче вчитися. Для цього слід відмовитися від політики дебілоцентризму і повернутися до традицій класичної гімназії, в якій за допомогою звичайних різок (засобу надзвичайно дешевого) дебілів змушували сидіти на останніх партах тихо і не заважати навчанню нормальних дітей. Повернення до школ різок здатне підвищити рівень освіти в десятки разів протягом одного року. Плюс можна буде розігнати усіляких "методистів", що дасть мільйони доларів економії для державного бюджету.
Олена Іванівна
Для Вчитель: Оце так вчитель відкрито пише про дітей -дебіли ?! Це ви вчителі де білки
Anatolii Grynchuk
Ну... а що як бувають відверті дебіли? 1-2 дебіли досить щоб зірвати урок.
Коментувати
Evelina
Також була ситуація коли дитина перезулась , але після школи в п’ятницю не перезулась і її також заставили чергувати тиждень . Один з днів вона чергувала одна і перелила нечайно воду , яку треба було міняти в классі і паркет на тому місті побілів . Так на канікулах вона звонила і говорила щоб дитина приходила і пастувала (вроді так називається ) паркет і заставила її купляти штуку для пастування . Так же ми здаєм по 100 гривень в фонд классу , учнів в классі 26 виходить 2600 грн , так за ці гроші вона не може купити штуку для пастування . Коли ми їдем в поїздку , а це ми відробляти практику , а якісь діти не можуть собі дозволити поїхати , так потім вони прибирають повністю клас і роблять вологе прибирання , но вони в дні поїздки були в школі і вчилися об’єднано з паралельним класом . І за то шо вони не поїхали вони прибирали на канікулах . Це нормально чи ні ?
К
Для Evelina: нічого нормального в цьому-не має,ці всі питання поставити директору школи,а розмову,хоч на телефон запишіть,якщо нічого не вирішиться,потрібно звертатися вище,а з вчителем розмова точно буде.Я чую Новосад-говорить,що все на школи виділяється і цей фонд школи-це?,ми також здаємо,пастуємо класи,хлопці стіни потовкли,дверну ручку поламали,а зі всіх вирахували.
Коментувати
Evelina
Зіткнулась з такої ситуацією , що вчитель заставляє дитину чергувати цілий тиждень , якщо вона прийшла без перезувного і найчастіше ця дитина чергує одна без чієїсь допомоги . В чергування входить замести весь клас , винести сміття і воду , повитирати пилюку , раз в пару днів полити квіти (деякі з квітів знаходять на верху шафи і приходиться вставати на парти , витирати дошку і там де лежить крейда , мити кафедру (може вона по другому називається , но в нашому класі її називають кафедрою ) і це все може робити одна дитина . Один раз вона заставила учня якій пересів без дозволу вчителя чергувати до кінця черги . В минулому році за запізнення в понеділок ти чергува тиждень , а в другій день тільки один раз . Одного разу ми вивели з останнього 7 уроку , так із-за цього вона лишила дітей після 8 уроків на ще 2 години і на наступний день тоже лишила ще на 1 годину . Чи має право вчитель так робити ?
жесть
Для Evelina: пишите омбудсмену коллективную жалобу, а так же в МОН, у вас там Гитлер в юбке самый настоящий
Коментувати
Марина
Шо робити и до кого звертатись! Вчитель обизвав дитину на уроци, И кричит вы ничего мне не зделаете у меня связи, куда обратиться подскажите
Софія
Але це вона сказала на уроці? Хіба можна кричати на дитину за особисте а не за урок?
Софія
Що робити коли вчитель спитав:"ви що посварились ?".а я відповіла:"не ваша справа". Тоді вона на мене накричала на весь клас.порадте що робити в такій ситуації
Родион
Для Софія: Підростеш - дізнаєшся, коли так відповіси вже не вчителю, а своєму начальнику на роботі.
Местный
Для Софія: придти домой и сказать маме, что она не смогла научить Вас культуре общения.
Назар
Для Местный: що мама не навчила культури і поваги чи вчителька?
Коментувати
Дмитрий
Добрый вечер. К нам в первый класс классный руководитель умудрилась всунуть свою дочку и внучку одновременно ( как-то так у них получилось, 2- й поздний ребёнок). Так эти две вышкварки затерорезировали всех детей, безобразничая и делая всех остальных виноватыми. Существует ли какая-то норма про обучение своих личных детей и родственные связи между классным руководителем и учениками.
Роман
Для Дмитрий: На жаль ні.Ця проблема є і в інших школах і називається цей вид корупції кумовство.
Коментувати
Макс
Чи має учень право вирішувати з ким він хоче сидіти за партою?
Роман
Для Макс: як тільки принесе з дому свою парту, сидітиме з тим, з ким захоче
Софія
Для Роман: Що робити коли вчитель спитав:"ви що посварились ?".а я відповіла:"не ваша справа". Тоді вона на мене накричала на весь клас.порадте що робити в такій ситуації
Коментувати
Анна
Постало у всіх батьків таке питання ! Чи має право вчителька з трудового навчання забирати роботу учня? ? І забирає роботу у всіх учнів . Та ще й щороку
Костя Хома
Чи може вчитель піднімати і голос і ставити в кут а бо на місце шитя Окреме Зверненя до вчителя Петра Івановича!Говорить:Батька в школу на адміністративний облік.спец школа образив мого друга сказавши що в нього в дома золотий унітаз!????
123
Для Костя Хома: Ви якщо хочете спитати щось, то сформуюйте думку так, аби було зрозуміло
Коментувати
свят
чи можуть на 1 день задавати 4 вірша. 6 а класі семенівській гмназії №2 задали англіську, укр. мову укр. літ. і світовій Літ.
123
Для свят: Можуть. У вас уроки ці не кожен день. І задають вірші не сьогодні на завтра і не для того аби Ви їх вивсили на 5 хв. і відразу забули.
Коментувати
Наталія
Доброго дня . Скажіть будь-ласка, чи має вчитель право не впустити в клас учня 3-го класу, через те що у нього не було змінного взуття , бо на вулиці дощить. В подальшому сказати 7 разів дитині, якщо він хоче зайти тоді хай роззувається. Дитина була в розпачі, виходила на вулицю, додому не могла іти , бо далеко
Родион
Для Наталія: А Ви б дозволили йому зайти в кімнату у грязному взутті після дощу?
Наталія
Вчитель в першу чергу має дбати про безпеку учнів, а не про ремонт класу , хоча тепер, нажаль , все навпаки)))
Лариса Попова
Він і дбає. Чому інші учні мають дихати брудом і бактеріями, які принесла Ваша дитина? За кордоном Ви були б або оштрафовані, або виключені зі школи без розмов. Як набридло уже це засилля бидла, яке ще й права качає!
Коментувати
Інна
Чи має право вчитель вигнати з класу та відсторонити від занятть учня який їй нагрубив?
Зауч
Для Інна: может, а ещё может позвонить в полицию и поставить на учет, видимо, пожалел, а зря, надо с быдлом только с дубиной разговаривать.
Людмила Дмитриевна
Зауч бидлот
Коментувати
Олена
Чи правильно я зрозуміла, що вчитель порушує закон, коли залишає весь клас на додатковий урок через погану поведінку деяких учнів а класі? Як діяти в такому випадку батькам? Адже моя дитина не повинна відповідати за дії окремих учнів. В п’ятому класі фізично неможливо висидіти 7 уроків. До того є ще якісь інші, заплановані заздалегідь, позашкільні та додаткові заняття, які зриваються через таку колективну відповідальність.
123
Для Олена: дивний спосіб покарання. Адже додатковий урок - це, перш за все, покарання для самого вчителя, який не отримає коштів за нетарифікований урок з дітьми з поганою поведінкою. Йому самому хочеться піти швидше додому. Але вочевидь вчитель більше зацікавлений в знаннях учнів ніж у зарплаті, і тому хоче провести додатковий урок аби донести те, що не встиг на зірваному році.
Коментувати
Наталія
Тут написано про примусову працю учнів. А як щодо батьків? Коли їх примушують приходити в школу і виконувати фіз.ррботу,на яку в школу здаємо кошти? Куди потрібно звертатися??
Анна- теж мама
Для Наталія: Ви про ремонт у класі? А для кого ви робите? Для своїх дітей же. Ну здали ви гроші, і що? Райрада чи міністерка наша не передбачила таких посад робіт оплачуваних в школі. Є вихід, хай сидять діти в невідремонтованому класі. І ще, вас директор чи вчитель примушує працювати? Ні, мабуть такі ж батьки як ви, але їм просто не пощастило стати членами батьківського активу.
Коментувати
Evgena Zabroda
Доброго дня! В нас склалась ось така ситуація: моя донька навчається в 2 класі, вона повністю звільнена від фізкультури, має відповідну довідку лкк, де написано її діагноз (реактивний артрит, пролапс митрального клапана). Довідка в класного керівника. Класний керівник відправляє її разом з усіма учнями на фізкультуру, бо в цей час викладає у іншого класу. На стадіоні сонячного, дитині доводиться сидіти 40 хв на сонці, після чого їй не дуже добре. Хто відповідає за мою дитину, якщо з нею щось трапиться? Чи можу я взагалі не приводити дитину на фізкультуру, якщо вона перший чи останній урок?
777
Для Evgena Zabroda: "сидить 40 хв. на сонці"? А інші діти під тим сонцем ще й вправи виконують. Нехай сидить біля вчителя фізкультури. Він за неї і відповідає. Якщо урок перший, або останній, то пишете заяву директору, що будете забирати дитину раніше або приводити до ІІ уроку.
Evgena Zabroda
Для 777: Дякую за пораду, напевно так і зроблю! "А інші діти під тим сонцем ще й вправи виконують." В інших дітей на щастя немає пролапсу мітрального клапану з зворотним витоком крові. Моя донька може просто втратити свідомість.. а краще б вона виконувала вправи ((
777
Для Evgena Zabroda: у мого сина був (точніше є, бо це те, що нікуди саме по собі не дівається) ПМК без зворотного відтоку, то він був в основній групі і займався в народному ансамблі (5 днів на тиждень по 3 години).
Коментувати
Ірина
Класний керівник 4 класу провів виховну бесіду з учнем, який постійно б’є однокласників на перерві, заважає вчителю на уроці. Бесіда проводилася спочатку в індивідуальній формі, а потім долучився соціальний педагог школи. В той же день матір дитини викликали на батьківські збори, де розглядали і дане питання про його поведінку, але мати не прийшла. На наступний день батько дитини зателефонував до класного керівника і у грубій формі почав кричати: чому над його дитиною зробили судилище і яке Ви мали право без присутності батьків проводити таку роботу над дитиною (виховну бесіду). Чи правильно вчинив класний керівник над учнем? Які права та обов’язки має класний керівник у виховній роботі над учнем, коли його поведінка виходить за межі дозволеного? Як повинна проводитися в подальшому робота з таким учнем?
Сміх
Для Ірина: дати лозиною по жопі!!
Ірина
Чекаю на адекватні відповіді на поставлені запитання. Для класного керівника це болюче питання. Вона вже не знає що їй робити.
Анна
Для ірина. Збирайте доповідні від вчителів про поведінку дитини на уроках, на збори запросіть через письмове повідомлення. Насамкінець зверніться до районної соцслужби.
Коментувати