Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Журавльова Оксана
Чи має право директор школи визвати 2-го класика на уроці(на коридор)і виясняти обставини попереднього конфлікту з вчителем,який вдарив учня(мого сина)по голові
Рома Савченко
Чи має право вчитель виясряти стан сімї в дитини.
Коментувати
Вікторія
Скажіть будь ласка чи має вчитель право у присутності цілого класу порушувати проблему з батьками?
МОУ
Для Вікторія: Ні !!! Це заборонено законом!!!
Коментувати
Анна
Чи може вчитель заборонити здавати ЗНО з її предмету і погрожувати одиницею за семестр?
МОУ
Для Анна: Ні!!! За таке , подзвоніть на гарячу лінію Міністерства Освіти !!!
Коментувати
Анна
Чи має право вчитель (любої статі) зайти в туалет учнів? Навіть якщо вчитель чоловік прийде в жіночий.
Вікторія
Скажіть, а вчитель має право забирати на уроці телефон, навіть коли він у сумці, а якщо не даєш то погрожувати одиницею в журнал
Володимир
Для Вікторія: Вчитель має право вимагати здати телефон, навіть якщо ви його не дістаєте, а одиницю він може ставити тільки за незнання матеріалу
МОУ
Вчитель не має право забирати особисті речі учнів!!!
Коментувати
Дмитро
Скажіть будь-ласка. Чи має право вчитель посилати на 5 букв дитину, або казати іншим дітям щоб вони також на 5 букв посилати? Будь-ласка, дайте відповідь.
Olga
Для Дмитро: А батько має право це робити? Тож і вчитель має, бо по - іншому ваші діти вже не розуміють!
Галина
Для Дмитро: а можна дурне питання: а куди це на 5 літер? Я знаю що "на" посилають зазвичай на слова з 3 літер: "на х.й" або "на х.р", а якщо 5 літер, то "в": "в п...у" наприклад. Можете поповнити мій словниковий запас?
К
Для Дмитро:ніхто нікуди посилати нікого не має права-це вже боулінг, зі сторони вчителя,(зараз дуже модне слово),але є одне але-Ви повинні з тим розібратися,спочатку йдете зі своїми питаннями(скаргами)- до директора школи,а потім -будете чути,що він(вона)-вам скаже;дитина і вчитель і діти мають-все розказати,пояснити.Але я знаю,що в більшості випадків-однокласники,проти вчителя-не підуть,то потрібно+психолог і бажано-не з тої школи,бо школа за свою репутацію переживає і в більшості випадків скриває про проблеми в школі.Повірте і діти є різні,вдома -золоті,а в школі- це...Тому,потрібно в цьому розібратися.
Коментувати
Марина
Чи мають право батьки однокласників перевести дитину в інший клас за порушення дисципліни, якщо дитина не стоїть ні на шкільному обліку ні на обліку в поліції. Просто посварилася з учителькою і батьки збирають свої заяви для вилучення цієї дитини з класу. Вчителька покинула клас, і говорить поки та дитина яка її заважає не піде з класу то вчителька лиш тоді повернеться.
Olga
Для Марина: Ну так приведите в чувства своего ребенка. Вы зачем его в школу водите- учиться или дурью маяться. Правильно делают родители: мешает учиться их детям - на кислород!
Коментувати
Анна
Скажуть будь ласка, як правильно оцінити учня ,якщо він хворів, а наступного дня прийшов до шкроли і в той день контрольну роботу потрібно писати? Або інша ситуація:учень зламав руку, вдома несидить а відвідає школу, що роботи якщо потрібно писати контрольні і самостійні роботи?
Анастасія
Для Анна: так як він відвідує школу,присутній на уроках,дайте усну самостійну або контрольну роботу.
Olga
Для Анна: Як знає, так і оцініть. На ЗНО чи ДПА він не напише навпроти окремих завдань "Я хворів, коли це вивчалося"
Коментувати
Олександр
Чи може вчитель залишати після уроків через невиконання домашнього завдання адже у нас ічитель робить це майже кожного разу
Анастасія
Для Олександр: Він не має права затримувати Вас,навіть,на хвилину після дзвонику нп перерву.
К
Для Олександр:вчитель не має права,правда не знаю,який предмет(думаю не фізкультура чи трудове,біологія,хімія,якщо Ви не плануєте стати лікарем-то вам по суті,дуже-не потрібно),але життя дуже важке ,люди-не впевнені в завтрашньому дні,Ви ніколи не вгадаєте,які предмети потрібні,а які ні,хіба,що-Ви в старших класах і вже визначилися з майбутньою професією.Ви ходите в школу і повинні вчитися,повірте час пройде-наздогнати дуже важко,А домашню роботу потрібно виконувати,тому,що в голові хоч трішки-всеодно залишиться,а може колись,вам,щось присниться і Ви надумаєтесь,життя різне-воно б’є без попередження.Предмети:іноземна мова і математика і фізика-потрібні,їх потрібно вчити,колгоспів вже немає,щоб коровам хвости крутити.Перепрошую,якщо я щось лишнє сказала,в кожного є свій особистий вибір і своя голова-на плечах.Ще раз повторюсь-не знаю,який предмет і чи він вам потрібен,я думаю,що вчитель вам нічого поганого не хоче.
Коментувати
Теодор
Чи може учень перейти в іншу групу наприклад з Англ.М. або ж з Укр.м? Якщо учню не подобається ставлення до нього і викладання вчителя.
Влад
Для Теодор: так, підійдіть до директора, там у нього можна написати заяву про бажання верейти у іншу группу
Коментувати
Ярослав
Чи має право вчитель давати кр без підготовки та попередження?.
Не вказано
Для Ярослав: Мене теж дуже цікавить це питання, погано що вам не дали відповіді.
Коментувати
Юлия
Один учень ,,зірвав,, урок і не зізнався,що то його вина.А всьому класу вчитель виставив по два бали.Чи вірно вчинив вчитель?
Світлана
Практика триває 5 днів, а заставляє відпрацьовувати 15 днів. Тиждень вже відчергував, але щодня чипляється що то не так помив , то не так позамітав, то десь смітинка лишилась
123
Для Світлана: 5 дні - цілий день (ну або скільки?). А прибирає під час черкування на 2-х перервах (20 хв. макс.) Ну якщо дитина не навчилась прибирати, то вчитель підказує.
Коментувати
Світлана
Так склалося, що дитина не ходила на шкільну практику, і тепер класний керівник заставляє відпрацьовувати дитину у класі щоденним чергуванням протягом трьох тижнів. Чи має вчитель на це право?
123
Для Світлана: а чому не ходила? якщо на це були вагомі причини (хвороба, участь у творчих чи спортивних фестивалях-змаганнях тощо в цей період), то не має. Якщо ж просто прогуляла, то спитайте в директора, можливо в школі дійсно існує практика зарахування замість "шкільної практики" чергквань протягом навчального періоду.
Коментувати
Оксана
Скажіть,будь ласка,чи має право вчитель перед всім класом «виховувати» учня,ображати його,висміювати,називати безголовим,турком і так далі. Бити щоденником поголові,а батькам ротім казати-не стрималась. Чи ображати батьків дитини пере всім класом. Чи виставляти і обгаворювати на загал оцінки дитини. Чи казати на весь клас,що це найгірша робота. Нацьковує дітей одних проти одних.Таке твориться у нашому класі уже четвертий рік (молодша школа). Через таку поведінку вчителя вже кілька дітей змінили клас чи школу.Хочемо довчитись у цому класі,але морально нена витримуємо. Що робити. Управи на неї нема.
Галина
Для Оксана: не має права. Що означає "не має управи"? куди звертались? які були відповіді? Є директор, відділ освіти, обласний департамент освіти, МОН, омбудсмен. Звернення мають бути письмові аби на них дали письмову відповідь.
К
Для Оксана:Трохи,щось порадити запізно(бо то було,- ще в листопаді),може Ви вже вияснили,в нас була така ситуація вчителька принижувала ученицю,мама зняла на телефон,вчительку вигнали,школа боїться розголошення,якщо Ви - не одні-то поставити камеру(я розумію-не законно),а що робити,якщо по інакшому-не можна.
Коментувати
Юля
Чи має право вчитель не дозволити сфотографувати контрольну роботу учня? Якщо так, то чим підкріплено, є якийсь документ?
Вчитель
Хто хоче вчитися - той буде вчитися. Хто не хоче вчитися - той не буде вчитися. Наше завдання, зробити так, щоб той хто не хоче вчитися не заважав тому хто хоче вчитися. Для цього слід відмовитися від політики дебілоцентризму і повернутися до традицій класичної гімназії, в якій за допомогою звичайних різок (засобу надзвичайно дешевого) дебілів змушували сидіти на останніх партах тихо і не заважати навчанню нормальних дітей. Повернення до школ різок здатне підвищити рівень освіти в десятки разів протягом одного року. Плюс можна буде розігнати усіляких "методистів", що дасть мільйони доларів економії для державного бюджету.
Олена Іванівна
Для Вчитель: Оце так вчитель відкрито пише про дітей -дебіли ?! Це ви вчителі де білки
Anatolii Grynchuk
Ну... а що як бувають відверті дебіли? 1-2 дебіли досить щоб зірвати урок.
Коментувати
Evelina
Також була ситуація коли дитина перезулась , але після школи в п’ятницю не перезулась і її також заставили чергувати тиждень . Один з днів вона чергувала одна і перелила нечайно воду , яку треба було міняти в классі і паркет на тому місті побілів . Так на канікулах вона звонила і говорила щоб дитина приходила і пастувала (вроді так називається ) паркет і заставила її купляти штуку для пастування . Так же ми здаєм по 100 гривень в фонд классу , учнів в классі 26 виходить 2600 грн , так за ці гроші вона не може купити штуку для пастування . Коли ми їдем в поїздку , а це ми відробляти практику , а якісь діти не можуть собі дозволити поїхати , так потім вони прибирають повністю клас і роблять вологе прибирання , но вони в дні поїздки були в школі і вчилися об’єднано з паралельним класом . І за то шо вони не поїхали вони прибирали на канікулах . Це нормально чи ні ?
К
Для Evelina: нічого нормального в цьому-не має,ці всі питання поставити директору школи,а розмову,хоч на телефон запишіть,якщо нічого не вирішиться,потрібно звертатися вище,а з вчителем розмова точно буде.Я чую Новосад-говорить,що все на школи виділяється і цей фонд школи-це?,ми також здаємо,пастуємо класи,хлопці стіни потовкли,дверну ручку поламали,а зі всіх вирахували.
Коментувати
Evelina
Зіткнулась з такої ситуацією , що вчитель заставляє дитину чергувати цілий тиждень , якщо вона прийшла без перезувного і найчастіше ця дитина чергує одна без чієїсь допомоги . В чергування входить замести весь клас , винести сміття і воду , повитирати пилюку , раз в пару днів полити квіти (деякі з квітів знаходять на верху шафи і приходиться вставати на парти , витирати дошку і там де лежить крейда , мити кафедру (може вона по другому називається , но в нашому класі її називають кафедрою ) і це все може робити одна дитина . Один раз вона заставила учня якій пересів без дозволу вчителя чергувати до кінця черги . В минулому році за запізнення в понеділок ти чергува тиждень , а в другій день тільки один раз . Одного разу ми вивели з останнього 7 уроку , так із-за цього вона лишила дітей після 8 уроків на ще 2 години і на наступний день тоже лишила ще на 1 годину . Чи має право вчитель так робити ?
жесть
Для Evelina: пишите омбудсмену коллективную жалобу, а так же в МОН, у вас там Гитлер в юбке самый настоящий
Коментувати
Марина
Шо робити и до кого звертатись! Вчитель обизвав дитину на уроци, И кричит вы ничего мне не зделаете у меня связи, куда обратиться подскажите