Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іванна
Добриий день.Допоможіть , будь ласка, у вирішення проблемної ситуації. У нас у школі три четвертих класи ( від початку навчального року нам сказали, що діти будуть ходити у першу зміну, пройшло 18 днів від першого дня навчання (батьки з дітьми порозплановували всі свої гуртки і розвиток)і нам повідомляють, що діти будуть відвідувати школу у другу підзміну. Ми зустрічалися усі класи з директором школи- вона чіткого пояснення на ситуацію не надала.Школа знаходиться у секторі , де приватні будинки на околиці міста, тротуарів немає, ввечері освітлення не завжди є. Чи правомірні дії директора школи ? Куди батькам краще звертатись для вирішення цього питання? На що можна давити? Заздалегіть, щиро Вам дякую за відповідь!
Наталья
Підкажіть, будь ласка, чи має право заступник директора з НВР спілкуватися з учнями класу з метою з’ясування обставин при яких сталась конфліктна ситуація, без дозволу батьків учнів. В якому нормативному документі це прописано?
Вероніка
Підкажіть будь ласка чи має право заставляти дитину відпрацювати за те що вона не робила
Оксана
Дитина перейшла у 5 клас на 3 день принесла 2 з математики .Вчитель написав що не було виконане домашне завдання.Чи має бути адаптація у 5 класі?Як мені діяти?
Яжепапа
Для Оксана: он что на море приехал, какая адаптация??? Учите ребёнка работать, а не байды бить и сопли лить
Твій Мозок
Спробуйте всипати ременя Вашому дурню. Заберіть телефон і посадіть за математику. Навіть при адаптації дз треба виконувати. Хоча, якщо Ваше дитятко прям дуже стражда від переходу з 4 аж зразу в 5 клас, то запишіть його до психолога та самі сходіть. Вам корисно буде, раз такі "розумні" питання задаєте...
Людмила Анатоліївна
Для Оксана: Зняти корону з себе та своєї дитини і сісти виконувати домашнє завдання. А якщо мізків не вистачить, то просити вчителя (просити!) пояснити ще раз. Хоча, судячи по всьому, це не допоможе.
Коментувати
unforgiven 2
Школа повинна готувати дітей до реального, а не ідеального, життя. Надмірна безвідповідальність та вседозволеність роблять їх, лише більш жорстокими. Крім прав, ще існують правила поведінки, які ніхто не відміняв і які потрібно дотримуватися. Лише таким чином, можна гарантувати свої права. І головне! Всі учасники освітнього процесу (учні, учителі, батьки) повинні бути рівноправними суб’єктами освітнього процесу, кожний з яких має свої обов’язки (вчитися, вчити, виховувати).
Дмитрий
Подскажите пожалуйста,у нас на физкультуре учитель не досматривал за детьми и вот вчера мой ребёнок и с каким-то мальчиком успели подраться а куда смотрел учитель и ещё пишет на нас докладную на имя директора.как быть
Наталия
Для Дмитрий: Вы ребенка в детский сад привели или в школу, что за ним надо присматривать? Это вы должны были научить ребенка поведению со сверстниками. А то внушаете детям "если что - бей", а потом кричите, что учитель недосмотрел. Всыпьте своему недоумку ремнем за драку и лично извинитесь за поведение сына перед учителем.
Коментувати
Читач
А вчитель може залишати вчителів у класі під час перерви для того щоб пояснити те що вфн не встиг і задати д/з?
Друг
Якщо вчитель не встиг задати д/з а задав його на перерві це є порушення...
Коментувати
Влад
Доброго дня, підкажіть будь-ласка, чи може вчитель не відпускати дитину у туалет? У нас у школі деякі вчителі кажуть що тількі по справці в якій пише що у мене є проблемми з нирками. І чи має бути мені аргументом коли вчитель каже "А чому ти на перерві не сходив у туалет?"
Друг
Для Влад: Вчителя можуть звільнити, якщо він не відпускає учня в туалет на уроці
Коментувати
Лілія
Скажіть будь ласка чи мають права вчителі забороняти красити нігті і красити волосся і яка це стаття кку???
Іван
чи маэ право вчитель не ставити оцінку за списування. Або занижати оцінку. Або перездавати при ньому
Vova
Скажіть будь ласка, останній урок з алгебри у нас був 29 травня і вона задала домашнє завдання я його виконав 1 червня вчитель сказав мені "твоя робота вже не потрібна", але навпроти дати здачі термін був не вказаний. Я маю право від стояти свою оцінку?
Мама
В 5 класі був один викладач матем, ображала, принижувала в 6 класі відмовилась від класу. В 6 дали нового вчителя, все чудово. Перша прийшла на заміну з словами, "прийшла подивитися як ви низько впали без мене". Зараз відомо, що ця перша виявила бажання знову взяти клас з наступного навчального року. Чи є такий закон, чи моральне право міняти викладача щороку? ((
Андрій
Чи має право вчитель проводити відеоурок якщо учень нe згодний а вона каже що вона то рішає
Саша
Чи має право вчитель ставити двійки на дистанційному навчанні? Наприклад,коли зламався комп’ютер і не можеш виконати дз з інформатики
Правильно
Для Саша: может, ему пофиг твои проблемы, где у тебя болит или чешется, он выполняет план, двойка тебе поставлена заслуженно, не идёшь в ногу со временем, вовремя не починил, не морочь голова - два.
Коментувати
Олександр
Нам скинув вчитель SMS щоб зацти на сайт і робити уроки аєслі умене не получілось зайти на сайт мають право вчителя поставить два
МОУ
Для Олександр: Ні, а якщо вчитель поставив двійку , то дзвоніть на гарячу лінію Міністерства Освіти!
Коментувати
Міша
Чи має право вчитель поставити тобі двійку за те що тебе не було на уроці?(прогуляв)
Сильвестр
Учень 9 клас : чи може вчитель відмовлятись від підготовки та вибору його предмету для ДПА?
Вікторія
Доброго дня. Питання: чи має право вчитель (класний керівник) оголошувати оцінки дітей (5 клас) усно дітям, диктувати оцінки дітям, щоб вони самостійно червоними ручками записували їх у щоденники? Якщо вчитель немає права, то яка нормативна база існує, яка це забороняє. Дякую за відповідь
Михайло
Чи може вчитель поставити учневі нуль якщо той невідповідав на уроці наприклад через те що всі вже все розповіли або він невстих
Альона Похиленко
Скажіть будь-ласка, чи може вчитель без згоди батьків примусити прийти в школу під час карантину, щоб дитина здала всі правила.Вчителька можна сказати шантажує нас тому, що через те, що не прийшов вона поставить двійку.
Випускник
Ну ти й пришибляна! Вчителька витрачає час на твою дитину, а ти скаржишся? Якщо таких тупорилих батьків півкласу, не заздрю я цій вчительці.
Завуч
Для Альона Похиленко: если ребёнок болен - справку от врача, двойки не будет, если просто лодырь и вы ему потакаете, ставить надо единицу.
Ірина
Що тій вчительці треба? Нехай росте дитя дурненьке, як і мамця.
Коментувати