Osvita.ua Середня освіта Сучасна освіта Чтение публикации
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Людмила
Добрий вечір! Намагалася перевести дітей у паралельний клас (зараз 6 клас), через погану дисціпліну у класі та неякісне надання знань дітям. 1) Емоційний стан дітей після школи описати важко. Діти хочуть навчатись, а не вислуховувати. До моїх дітей зауважень ніколи не було 2) Класний керівник, він же і вчитель з математики вважає, що нормально вже в 5-му класі мати репетиторів. Така була відповідь на моє запитання:"Чому матем. викладають так, що діти не розуміють; майже у всього класу є репетитори. На запитання дітей на уроці:"А чому так...(щось з матем.)?" - Відповідь: "Так треба!". І ще багато чого. -- У переведенні відмовили. У травні писала заяву на і’мя директора. Відповідь дала заступник з навч.-вих. роботи: "зг. ст. ЗУ "Про освіту" - у класі не більше 30 чол. повинно бути." Хоча в школі є по 32-38 чол. Розмовляла з дир. - дає згоду, але каже: "Не можу одноосібно вирішувати" Дзвонить заст.дир.-та відмовляє. Хто головний? Що робити?
Галина
Для Людмила: а що в паралельному класі викладають інші вчителі? Може варто перевести дитину в іншу школу?
Людмила
Так, інші. Майстри своєї справи.
Коментувати
Софія
Добрий вечір, маю таку проблему. Донька закінчила 8 клас, але її хочуть відрахувати зі школи, так як на 9 клас набрали багато притендентів, і дирекція школи слабших хоче відсіяти.Чи мають право з 8 класу відраховувати зі школи?
Сергій
Для Софія: якщо це не є спеціалізована школа, або гімназія, то за законом вони не мають права відраховувати учнів зі школи.
Майор
Не мають права відрахувати! Мають право тільки трошки розстріляти!
Коментувати
Ліля
Скажіть будь- ласка ,що робити якщо вчитель перед половиною класа задер футболку бо вона "коротка", хоча все було прикрито.
Наташа
Скажіть будь-ласка куди звернутися ,якщо вчитель взяв палку і ні за що вдарив сина?
Надя
Для Наташа: в відділ освіти або до суду,вчитель не має права навіть підвіщувати голоса на дитину не те що бити - це протизаконно!
Коментувати
Гість
*дівчинам хто грамоти навчав?
Влад
Доброго дня,якщо мене небуло у школі і в мене стоїть енка то мені обов`язково здавати тей чи інший предмет ?
Ілона
Доброго вечора. Підкажіть будь ласка, чи має право класний керівник початкових класів викликати до дитини психолога, без дозволу батьків і під час уроку, коли інші учні це бачать. Зі слів вчителя, вона не справлялась із поведінкою дитини.
Местный
Для Ілона: Да. Если Вы не смогли воспитать ребёнка, тогда хотя бы не мешайте педагогам.
Ирина
немає права, психолог це той самий лікар. Відвідування психологом неповнолітньої дитини повинно бути тільки в присутності батьків!
Коментувати
Роман
Що робити коли заставляють прибирати у класі, заставляє як прибиральниця так і директор і всі вчителі що робити в такій ситуації мені 13 років
Галина
Для Роман: А мама вдома вас заставляє прибирати чи ні? У комунальних школах (не приватних) ставки прибиральниць не виділені на площу класів, тому в класі (як і в себе вдома) прибирають учні (або ж батьки, які дуже піклуються аби їхні дітки не замарались, винаймають за власний кошт прибиральницю). Не вважаєте достойним для себе прибирати за собою, просіть батьків оплатити прибиральницю.
Роман
Чому ж прибиральниця прибирає у деяких класах а у нашому ні
Галина
Для Роман: Значить її роботу оплачують батьки того класу. Дане питання батьки вирішують на батьківських зборах, на які більшість батьків не вважають за потрібне ходити. Коли мій син вчився в школі, я була проти того аби оплачувати прибиральницю (оскільки свого часу і сама чергувала в класі), і більшість тих батьків які ходили на збори теж були проти.
Коментувати
Я
Дуже багато розведено "сюсі-пусі" з учнями та їх батьками. Якщо учень, по суті, порушує трудову дисципліну то він та його батьки повинні бути покарані. Учні на уроках повинні навчатись, а не випробовувати нервову систему вчителя. А для цього і батьки і учні повинні розуміти, що їм потрібні знання, а не просте відвідування школи. Кожний клас обладнати системами спостереження.
Местный
Для Я: Вы чтооо? Что Вы такое пишете? Нельзя наказывать учеников и их родителей. Во всё виноват только учитель. Вообще надо на законодательном уровне закрепить, чтобы педагоги отвечали за того, кто у них учится/учился на протяжении всей жизни ученика/выпускника. А такие понятия как "ответственно учащегося", "ответственность родителей", "обязанности учащегося" и "обязанности родителей" исключить и запретить произносить. P.S. САРКАЗМ конечно же :)
Коментувати
dxbntkm
А якщо учень погано себе поводить на уроці та "зриває" урок, учитель повинен вибачитись перед учнем за те, що немає його згоди на проведення уроку і за те, що вчитель не попередив учня про тему уроку та не знає, чи сподобається вона учню. До чого ми йдемо, люди добрі!
Богдана
Доброго дня! Я учениця 7 класу. В мене є серйозна проблема з класною керівничкою... Вона постійно принижує мене перед однокласниками, показує мій щоденник на весь клас, кричить за мій светр в якому я ходжу до школи(хоча він звичайний в’язаний сірий светр без малюнків і т.д) Постійно кричить за те, що я ходжу до школи з хвостом, а не з косичкою(хоча в нас в школі всі ходять як хочуть) Я перейшла в цю школу 2 роки тому і весь цей час моя класна керівничка на весь клас говорила, що мене з старої школи "поперли"(виглали), але мене з відти ніхто не виганяв і пішла я сама, але вона мені не вірить і каже, що я "брехуха". Саме цікаве, що так вона відноситься не тільки до мене, а і до половини класу. Залишає нас постійно після 7 уроку ніби то на "класну годину", але розказує взагалі якусь нісенітницю(каже, що якщо вона попаде в в’язницю, то сухарі їсти не буде і ми будемо їй котлети і холодець носити і т. д.) А недавно взагалі викликала до дошки мого однокласника і запхала йому руку з пластмасовим павуком в штани(до заднього місця), а потім почала бити його по сраці рукою???? Вона настраює однокласників один проти одного... В неї є 5 учнів(любімчиків), яких вона хвалить і каже, що вони дуже розумні і в них велика майбутнє. А з решти просто знущається. Її всі боятся і ніхто проти неї не пішов (не діти не батьки) Моя мама була в директора і директор пообіцяла поговорити з моєю класною керівничкою. Але нічого не змінилося і Жанна(так її звати) далі продовжує знущатися з моїх однокласників, а особливо з мене. В вівторок ми знову йдемо до директора і якщо надалі нічого не зміниться, то мама піде в РНО і н Скажіть будь ласка... Як бути? Чи була в когось подібна ситуація? Як бути на далі?
Местный
"проблема з класною керівничкою." Дальше уже можно не читать.
Артем
Я тільки почав читати, як одразу все стало зрозуміло. Якщо вона вже так відноситься до всього класу ви можете подати колективну заяву по схемі директор:місцевий відділ освіти:прокуратура. до кожного наступного пункту слід звертатися за невиконання своєї роботи попереднього. простіше кажучи якщо директор нічого не зробив(ла) можеш звертатися до відділу освіти і так далі. думаю варіантів заповнення подібних заяв в інтернеті достатньо. Раджу пережив тисяч статтю 60 про освіту
Евгений
Есть очень простое решение: съемки на видео и выставление в ютуб. Если на этих видео будут действительно такие вещи, то ссылки на них можно раскидать по соцсетям и в интернет-сми. Обычно моральные уроды очень боятся огласки своих действий.
Коментувати
Сергій
Чи мають право залишити в навчальному закладі після 9 класу без згоди учня(учениці), і якщо він(вона) проти цього і хоче піти? Допоможіть будь ласка
Name
Для Сергій: на жаль не маєте. Це їхній особистий вибір. Можете хіба що поговорити з батьками цієї дитини які можливо зможуть її уговорити залишити після 9 класу
Коментувати
Вадим
Допоможіть чи має право директор школи принижувати учнів. Ми на фізичній культурі грали валейбол. А директор один клас хвалить а другий "обсирає". Мене це морально " допікло" що робити. Допоможіть.
Мирослава
Для Вадим: А чому у вашому зверненні так багато помилок???? Зразу видно,що "старанно" вчитеся !!!!! А якщо серйозно,то до нас ставляться,як правило,так,як ми цього заслуговуємо!!І "нечего пенять на зеркало,коли рожа крива" -народна мудрість!
Анна
Хто б говорив, самі пишите не знаючи елементарних правил набирання тексту.
Коментувати
Артур
Дякую!Ви мені помогли,тепер буду ставити на місце цих "Демонів Школи".Залишають мене після уроків на 2 уроки, морально принижують .Тепер настане час розплати)
serj
Для Артур: Бідненький! Навчаєшся, шкоди не робиш - янголятко! А залишають ще на два уроки. Які негарні вчителі
Коментувати
Тетяна
Чи має право вчитель наговорювати на ученицю, обговорювати це все на цілу школу,а потім діти ще й від батьків получають люлєй.Батьки не вірять своїм дітям а вірять вчителям.Що робити у такій ситуації.До кого можна звернутись щоб покарати вчительку.У мене таке вже два рази було .Допоможіть.
Артур
Для Тетяна: Вони не мають право морально,фізично принизити учня!Якщо батьки не слухають,то краще звернутися до директора. І да,обговорювати,читати твої твори на весь класс/школу,вони теж не мають права.Краще вичитай закони,і потім йди до директора розбиратися.
Коментувати
Руслана
Чи має право вчитель класти н.а. якщо ученя не було на попередньому уроці і він не написав домашє бо незнав..?
Артур
Для Руслана: Як я знаю,він не має за це право ставити 2.А "Енки" означають що учня не було.
Анонiм
Н.а. -це не атестований.
Коментувати
Віталіна
Класний керівник істерично кричала на ученицю-відмінницю (11клас) при всьому класу , принижувала гідність, звинувативши дитину в тому, чого вона не робила: стороння особа, колишній учень, доніс вчительці, ніби непрємне слово було сказане в її адресу. Сама ж вчителька цого не чула, а слово стосувалося навіть не особи, а події. Після цього вчителька написала доповідну директору на ученицю. На наступний день в класі вже смакували подробицями та цитатами з монологу класної. Підкажіть, як відстояти честь та гідність дитини. які нормативні акти , документи можуть нагадати вчителю про необхідність дотримання елементарної педагогічної етики та неприпустиміть нанесення моральної шкоди, шкоди здоров’ю (в доньки після цього трапився нервовий зрив, лікувалася амбулаторно у психіатра)
Артур
Для Віталіна: Доброго дня!В цьому разі я раджу знайти закони на заборону цих дій.І сміливо йти до Деректора показавши ці закони.Якщо він не послухається,можливо треба буде писати заяву в Поліцію. Але краще знайти порушення школи,і потім йти до Поліції
Коментувати
Таня
Чи має учень повторити твір на уроці англійської мови Дуже цікава ситуація
Руслана
Чи має право учень відмовитися ходити у шкільній формі: Та чи має право директор погрожувати учневі що якщо він прийде без форми то відправить до дому чи поріже штани т.і.
Артур
Для Руслана: Якщо сам деректор це каже то...Треба йти в Поліцію писати заяву, на погрози і т.п.
Ирина
Якщо в статуті школи не прописано про стиль одягу, значить учень має право не приходити в шкільній формі, але придуржуватись ділового стилю, в шортах звичайно ж не ходити
Коментувати
Руслана
Чи має право вчитель псувати маїно учня: Під час перерви стояв телефон на зарядць вчителька прийшла трохи швише і вирвала зарядку з разетки та порвала зарядне телефону повезло.скажіть будьласка як діяти у такій ситуацій .вителька незбираєть оплачувати за зіпсоване зарядне.
галина
Для Руслана: Учень має заряжати телефон вдома. Лізти до резеток у школі не повинен.
Віка
Для галина:100000000
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!