Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Саша
Чи має право вчитель ставити двійки на дистанційному навчанні? Наприклад,коли зламався комп’ютер і не можеш виконати дз з інформатики
Правильно
Для Саша: может, ему пофиг твои проблемы, где у тебя болит или чешется, он выполняет план, двойка тебе поставлена заслуженно, не идёшь в ногу со временем, вовремя не починил, не морочь голова - два.
Коментувати
Олександр
Нам скинув вчитель SMS щоб зацти на сайт і робити уроки аєслі умене не получілось зайти на сайт мають право вчителя поставить два
МОУ
Для Олександр: Ні, а якщо вчитель поставив двійку , то дзвоніть на гарячу лінію Міністерства Освіти!
Коментувати
Міша
Чи має право вчитель поставити тобі двійку за те що тебе не було на уроці?(прогуляв)
Сильвестр
Учень 9 клас : чи може вчитель відмовлятись від підготовки та вибору його предмету для ДПА?
Вікторія
Доброго дня. Питання: чи має право вчитель (класний керівник) оголошувати оцінки дітей (5 клас) усно дітям, диктувати оцінки дітям, щоб вони самостійно червоними ручками записували їх у щоденники? Якщо вчитель немає права, то яка нормативна база існує, яка це забороняє. Дякую за відповідь
Михайло
Чи може вчитель поставити учневі нуль якщо той невідповідав на уроці наприклад через те що всі вже все розповіли або він невстих
Альона Похиленко
Скажіть будь-ласка, чи може вчитель без згоди батьків примусити прийти в школу під час карантину, щоб дитина здала всі правила.Вчителька можна сказати шантажує нас тому, що через те, що не прийшов вона поставить двійку.
Випускник
Ну ти й пришибляна! Вчителька витрачає час на твою дитину, а ти скаржишся? Якщо таких тупорилих батьків півкласу, не заздрю я цій вчительці.
Завуч
Для Альона Похиленко: если ребёнок болен - справку от врача, двойки не будет, если просто лодырь и вы ему потакаете, ставить надо единицу.
Ірина
Що тій вчительці треба? Нехай росте дитя дурненьке, як і мамця.
Коментувати
Журавльова Оксана
Чи має право директор школи визвати 2-го класика на уроці(на коридор)і виясняти обставини попереднього конфлікту з вчителем,який вдарив учня(мого сина)по голові
Рома Савченко
Чи має право вчитель виясряти стан сімї в дитини.
Коментувати
Вікторія
Скажіть будь ласка чи має вчитель право у присутності цілого класу порушувати проблему з батьками?
МОУ
Для Вікторія: Ні !!! Це заборонено законом!!!
Коментувати
Анна
Чи може вчитель заборонити здавати ЗНО з її предмету і погрожувати одиницею за семестр?
МОУ
Для Анна: Ні!!! За таке , подзвоніть на гарячу лінію Міністерства Освіти !!!
Коментувати
Анна
Чи має право вчитель (любої статі) зайти в туалет учнів? Навіть якщо вчитель чоловік прийде в жіночий.
Вікторія
Скажіть, а вчитель має право забирати на уроці телефон, навіть коли він у сумці, а якщо не даєш то погрожувати одиницею в журнал
Володимир
Для Вікторія: Вчитель має право вимагати здати телефон, навіть якщо ви його не дістаєте, а одиницю він може ставити тільки за незнання матеріалу
МОУ
Вчитель не має право забирати особисті речі учнів!!!
Коментувати
Дмитро
Скажіть будь-ласка. Чи має право вчитель посилати на 5 букв дитину, або казати іншим дітям щоб вони також на 5 букв посилати? Будь-ласка, дайте відповідь.
Olga
Для Дмитро: А батько має право це робити? Тож і вчитель має, бо по - іншому ваші діти вже не розуміють!
Галина
Для Дмитро: а можна дурне питання: а куди це на 5 літер? Я знаю що "на" посилають зазвичай на слова з 3 літер: "на х.й" або "на х.р", а якщо 5 літер, то "в": "в п...у" наприклад. Можете поповнити мій словниковий запас?
К
Для Дмитро:ніхто нікуди посилати нікого не має права-це вже боулінг, зі сторони вчителя,(зараз дуже модне слово),але є одне але-Ви повинні з тим розібратися,спочатку йдете зі своїми питаннями(скаргами)- до директора школи,а потім -будете чути,що він(вона)-вам скаже;дитина і вчитель і діти мають-все розказати,пояснити.Але я знаю,що в більшості випадків-однокласники,проти вчителя-не підуть,то потрібно+психолог і бажано-не з тої школи,бо школа за свою репутацію переживає і в більшості випадків скриває про проблеми в школі.Повірте і діти є різні,вдома -золоті,а в школі- це...Тому,потрібно в цьому розібратися.
Коментувати
Марина
Чи мають право батьки однокласників перевести дитину в інший клас за порушення дисципліни, якщо дитина не стоїть ні на шкільному обліку ні на обліку в поліції. Просто посварилася з учителькою і батьки збирають свої заяви для вилучення цієї дитини з класу. Вчителька покинула клас, і говорить поки та дитина яка її заважає не піде з класу то вчителька лиш тоді повернеться.
Olga
Для Марина: Ну так приведите в чувства своего ребенка. Вы зачем его в школу водите- учиться или дурью маяться. Правильно делают родители: мешает учиться их детям - на кислород!
Коментувати
Анна
Скажуть будь ласка, як правильно оцінити учня ,якщо він хворів, а наступного дня прийшов до шкроли і в той день контрольну роботу потрібно писати? Або інша ситуація:учень зламав руку, вдома несидить а відвідає школу, що роботи якщо потрібно писати контрольні і самостійні роботи?
Анастасія
Для Анна: так як він відвідує школу,присутній на уроках,дайте усну самостійну або контрольну роботу.
Olga
Для Анна: Як знає, так і оцініть. На ЗНО чи ДПА він не напише навпроти окремих завдань "Я хворів, коли це вивчалося"
Коментувати
Олександр
Чи може вчитель залишати після уроків через невиконання домашнього завдання адже у нас ічитель робить це майже кожного разу
Анастасія
Для Олександр: Він не має права затримувати Вас,навіть,на хвилину після дзвонику нп перерву.
К
Для Олександр:вчитель не має права,правда не знаю,який предмет(думаю не фізкультура чи трудове,біологія,хімія,якщо Ви не плануєте стати лікарем-то вам по суті,дуже-не потрібно),але життя дуже важке ,люди-не впевнені в завтрашньому дні,Ви ніколи не вгадаєте,які предмети потрібні,а які ні,хіба,що-Ви в старших класах і вже визначилися з майбутньою професією.Ви ходите в школу і повинні вчитися,повірте час пройде-наздогнати дуже важко,А домашню роботу потрібно виконувати,тому,що в голові хоч трішки-всеодно залишиться,а може колись,вам,щось присниться і Ви надумаєтесь,життя різне-воно б’є без попередження.Предмети:іноземна мова і математика і фізика-потрібні,їх потрібно вчити,колгоспів вже немає,щоб коровам хвости крутити.Перепрошую,якщо я щось лишнє сказала,в кожного є свій особистий вибір і своя голова-на плечах.Ще раз повторюсь-не знаю,який предмет і чи він вам потрібен,я думаю,що вчитель вам нічого поганого не хоче.
Коментувати
Теодор
Чи може учень перейти в іншу групу наприклад з Англ.М. або ж з Укр.м? Якщо учню не подобається ставлення до нього і викладання вчителя.
Влад
Для Теодор: так, підійдіть до директора, там у нього можна написати заяву про бажання верейти у іншу группу
Коментувати
Ярослав
Чи має право вчитель давати кр без підготовки та попередження?.
Не вказано
Для Ярослав: Мене теж дуже цікавить це питання, погано що вам не дали відповіді.
Коментувати
Юлия
Один учень ,,зірвав,, урок і не зізнався,що то його вина.А всьому класу вчитель виставив по два бали.Чи вірно вчинив вчитель?
Світлана
Практика триває 5 днів, а заставляє відпрацьовувати 15 днів. Тиждень вже відчергував, але щодня чипляється що то не так помив , то не так позамітав, то десь смітинка лишилась
123
Для Світлана: 5 дні - цілий день (ну або скільки?). А прибирає під час черкування на 2-х перервах (20 хв. макс.) Ну якщо дитина не навчилась прибирати, то вчитель підказує.
Коментувати