Osvita.ua Середня освіта Сучасна освіта Чтение публикации
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юрий
І особливо з коментарями, що може робити учитель з порушником, учнем який постійно запізнюється на уроки, який заважає учителю та іншим учням, порушуючи їхні права на навчання?
Юрий
А можна таку ж грунтовну статтю з обов’язків учнів, бо з правами все зрозуміло, залишилося розібратися з обов’язками та правилами поведінки на уроці.
Аліса
Доброго дня, у мене таке питання. .. Перевели доньку з школи в школу 10 клас, в зв’язку з переїздом, я розумію що інша програма, інші вчителі, важко, але все ж чи мае право вчитель давши завдання додому, яке моя донька виконувала до 4 ранку не прийняти і не поставити оцінки, тому що вона не знає як донька взагалі знає предмет, а саме історію, і знову ж таки давши на вихідні теми для повторення щоб зрозуміти на якому рівні її знання питала зовсім по інших темах, поставила 8, донька була відміннецею, ч не розумію дитина без повторення за попередній семестр має знати все на 12???? якщо вона без повторення знає на 8 це дає право зпоганити дитині життя????
Родион
Для Аліса: Якщо в Вас при переведенні в іншу школу виникли проблеми лише з одним предметом, то мабуть є непорозуміння з учителем. Не знаючи ситуації, давати поради важко, вивчіть особистість вчителя, спробуйте спокійно, без претензій поговорити з нею. А далі по ситуації: класний керівник, інші досвідчені вчителі, адміністрація.
Коментувати
Сергій
Автору батькам учныів бажаю попрацювати в класі з 28 учнів, де добра половина якщо і не гіперактивні, але досить жваві діти, яких треба навчити математики, мови чи інших предметів, з яких буде ЗНО. Ці предмети апріорі потребують глибокого засередження на темі, і навіть якщо в класі 3 дітей, які постійно порушують порядок, це відволікає, продуктивність і вчителя, і учнів падає. Нікому в голову не приходить, що у класі є діти, яким гіперактивні заважають вчитися? Що права дітей, які прагнуть знань, виходячи з логіки автора статті, мають бути зневажені тільки тому, що хтось не може (чи не хоче) врівноважити свою "природу"?
Підпалювач пуканів неадекватних вчителів
Для Сергій: Якщо вам набридло виконувати роль няньки - звільняйтесь.
Коментувати
Сергій
Цікаво, а які обв язки мають учні, що до навчання та поведінки в школі ?
Олександр
У нас в школі уроків більше, чим дозволено нормами! Чому у нас в школі 8 уроків? Норми такого не дозволяють!
Олександр
Чи має право вчитель затримувати клас на перерві ? І казати що він має право не випускати нас з классу на перерві Що вчитель порушує???
Віталій
Чи має право вчитель з анг мови поставити йому одиницю за контрольну роботу коли він був хворий, та не знав про контрольну, як він міг підготуватися до контрольної роботи коли в нього 38 температура. При цьому він приходить до школи та дає довідку від лікаря що він був хворий
Громадянин
Для Віталій: А скільки потрібно поставити? 12? Якщо був на уроці, то на скільки написав - те і потрібно поставити.
Чесний громадянин
Сказати щоб на інший раз підготувався. Хотя вчителі це спорчені люди, нахуй їх
...
Для Чесний громадянин: Ти, краще, змінив би свій нік на Дурний громадянин.
Коментувати
Мазур
Група дітей ,зробила поганий вчинок.Вчитель зібрав групу ціх дітей ,прийшов батько ображеної дитини. Батько невкоректній формі вів бесіду з дітьми,при цьому вживав нецензурні слова і погрози.вчитель проїхався по кожній дитині також образливими словами які мали принизливий зміст. Питання : чому вчитель і Батько не сповістили батьків ціх дітей і має право вчитель і батько ображати і мати розбір з 12 літними дітьми без присутності їх батьків?
Катя
На заході лунав Гімн українській мові, я встала. Вчитель мені сказала" що так несила сидіти! Це не Державний Гімн вставати не обов’язково!" Я залишилась стояти. Мені здається що мене принизили! Я не порушувала правила поведінки. Вчитель вважає мене у чомусь винною. Я не розумію чому. Кожен має право на свої цінності! Що мені робити?
Софія
Чи може учень відмовитись від уроку трудового навчання?
Саша
чи мае учитель право забрати телефон і віддати лише після навчального року
Віталій
Для Саша: Ні немає. Він має права взяти шчоденник,поставити зауваження до батьків,та викликати батьків до школи.Він не має права забрати у нього любу річ (у цьому випадку телефон) навіть якщо він буде нею користуватися цілий урок. Якщо учитель таки забрав телефон,то це рахується як крадіжка. Це те саме що якись гопнік вирве у вас з рук телефон та втілене.
Олександр
А якщо в моій школі директор видав наказ про заборону використання мобільних телефонів . А при порушенні забирають телефон і віддають тільки батькам
Коментувати
Галина
Чи має право викладач фізкультури вимагати від учня 7 класу писати пояснювальну записку на ім’я директора школи ,якщо учень запізнився на урок на 10 хвилин
Вікторія
Чи має вчитель право затримати учнів на цілу перерву?
Леонідович
Для Вікторія: Ви хотіли подякувати вчителю, за додатково витрачений час? Чи доплатити?))
Коментувати
Ольга
Добрий день))Скажіть, будь—ласка, чи має право вчитель на великій перерві в учительській пити каву???
Леонідович
Для Ольга: А коли ж йому пити каву? Не на уроках же.
Сара
Дома і тільки дома
небайдужа
Для Ольга: А до туалету сходити теж необхідно мати право? Чи терпіти до дому?
Коментувати
Ірина
Чи має право вчитель смикати дітей за волосся під час уроку?Що робити з таким педагогом початкової школи?
Василь
Для Ірина: Ірино. Вчитель не має право смикати за волося учня згідно зі статею 125 кримінального кодеку України-умисне легке тілесне ушкодження. Ви можете подати всуд на педагога або написати письмову скаргу Директору школи на педагога.
Коментувати
Йосип
Якщо вчитель обзиває учня то він порушує права учня вин може звернутись до деректора у письмовій формі
Василь
Для Йосип: Так маєте повне право.
Olga
Я хотіла запитати. Якщо учениця школи б’є учнів, принижує та обзиває учнів та вчителів, зриває уроки , поводиться неврівноважено, це нормально? Як її потрібно пакарати чи зовсім вигнати зі школи?Бо вчителі та директор на це не реагують.
Коментувати
Йосип
Якщо вчитель обзиває учня то він порушує права учня він може звернутись до деректора у письмовій формі
Ірина
Що робити якщо вчитель дозволяє собі превсмлюдно осуджувати учня?
Ірина
Що робити якщо вчитель обзиває учня йолопом?
Леонідович
Для Ірина: Покращити свою поведінку та ставлення до навчання.
Підпалювач пуканів неадекватних вчителів
Б-же, православнутий вчитель. Поїбати на вчителя хама, на його поведінку відносно інших. Піздець ти логічний. А тепер йди нахуй
...
Для Підпалювач пуканів неадекватних вчи: А ти, виявляється, і справді дебіл.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!