Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ядвіга
Якщо вчитель навмисно занизив оцінку з предмету, який вивчається пів року на протязі усього шкільного навчального процесу, щоб зрізати медаль, то як можна вплинути?
Witalina
Для Ядвіга: В принципі, НІЯК !!!!Але спокійно поговорити,вияснити аргументи варто,і запитати,що потрібно вивчити,зробити,щоб було відмінно.!А взагалі, як на мене,Ви, напевно, добряче "насолили"вчителю,
Коментувати
аогг
Чи має право вчитeль принижувати учня привсьому класові?
Тетяна
Для аогг: не має це порушується законом.якщо це записати на диктофон то і вчителя можуть покарати.
Коментувати
назар
Чи має право вчитель забирати колонку чириз те що я слухав музику на перерві
Ярік
Для назар: якщо колонка до 30ВТ,то вона не має права тобі навіть нічого сказати
Коментувати
Дмитро
Чі має право учитилель забірати тіліфон науроці
Остап
Для Дмитро: через ті телефони діти не вміють правильно писати і висловлювати свою думку... Варто взагалі заборонити використання "тіліфонів" у школах.
Коментувати
Орислава
Скажіть чи має право директор на лінійці принижувати дитину за стрижку ?і казати ти погано вчишся! А хочеш так стригтись!!
Uyrik
А це нормально коли вчитель б’є учнів? Наприклад за запізнення учень знає що зараз буде, коли учень заходить в клас підходить до столу класного керівника, і той тоді б’є його вказкою по ногах...
Таїса
Що грозить моєму синові якщо він побився з однокласником а той подав заяву хоча сам почав цю драку а тепер заперечує.
ОЛЕГ
Для Таїса: залежить від того скільки вашому синові років
Witalina
Для Таїса: НІЧОГО!!!!!!
Коментувати
Олексанра
Мені на день народження в школі однокласниця подарувала парфуми .Я вирішила їх відкрити.Коли я відкрила і приснула кілька разів виявилось що в них не приємний запах.Всі підходили до мене просили пшикнути.І вийшло так що в класі стояв просто сморід.В нас була хімія.Хімія.Вчитель відкрив вікно і викликав класного керівника,а та директора.Вони почали мене обговорювати це.Вчитель хімії вийшов.У класі були всі учні та директор і класна керівничка .Коли в класі був директор то класна керівничка піддакувала иректору.А коли директор пішов,то мій керівничка взяв парфуми і сказав бери прискай на себе доки не буде дна,я просто стояла і дивилася на неї ,а на нас всі учні.Вона взяла парфуми і почала мене прискати на руки на одяг на голову.Потім через трохи змусила мою сусідку по парті прискати на мене ,вона її боїться тому прискала.Потім керівничка кинула їх і пішла.Після цього уроку вона почала мені розповідати про те що мене поставлять на облік і зніметься вся соціальна допомога,що робити??
Юля
Для Олексанра: жах, де це таке відбувається в наш час? неадеквати? Олександра, я вам співчуваю! напишіть про вашу ситуацію сюди - https://www.facebook.com/groups/1447547535497898/ на таких вчителів потрібно впливати - вони руйнують психіку дітей й небезпечні для дітей
Коментувати
Світлана
Вчителька мого сина першокласника обговорює з посторонніми батьками ситуацію. яка склалася в моїй сім’ї. що робити в такому випадку?
Ганна
Для Світлана: Обговорювати вчительку в коментарях
Коментувати
Школа
Все що робить учитель в школі з учнями ,це виховний процес! І якщо забирає в учня телефон , МП3.планшет чи іншу річ то він робить правильно. Учитель господар уроку і сам встановлює що потрібно учневі під час уроку. Учні приносять ці речі на урок щоб вихвалятись і для заздрощів однолідків. Тому краще такі речі тримати у шкільній сумці чи взагалі вдома . І ні які казочки ,що терміново мама буде дзвонити чи щось інше ,не дає учневі підставу носитись на уроці з телефоном
Підпалювач пуканів неадекватних вчителів
Для Школа: а забирати річ ви не маєте права. Якщо учень нагло сидить або грається на уроці, то попросіть його вимкнути. А якщо у вас нема нервів, ТО ЙДІТЬ НАХУЙ ХУЛІ ВИ ТУДИ ЙДЕТЕ МОРАЛЬНІ ПОТВОРИ
...
Для Підпалювач пуканів неадекватних вчи: показав свою дурість, і тепер задоволений?
Коментувати
Олександр
Чи правильно.коли в мене на парті під час уроку лежить телефон а вчитель підходить нагло забирає телефон нерозібравшись я кладу телефон в сумку а вчитель риється в мене в портфелі.це дозволено вчителю????
Witalina
Для Олександр: НЕ ДОЗВОЛЕНО!!!!! Але,якби телефон просто лежав на парті,думаю вчитель не забирав би! Особисто я, НІКОЛИ не беру самовільно щоденник у портфелі.і НЕ забираю телефони. Навіщо мені проблеми. Хоча, чесно, декілька разів ,після трьох зауважень,хотілося змести тел.з парти, Так що НЕ НАГЛІЙТЕ і НЕ ПРОВОКУЙТЕ вчителя!
о. Андрій
Не провокуйте? це я правильно зрозумів? не подобається робота звільняйтеся! Вчитель не має ніякого права даже доторкнутися до особистої речі учня, тому наглієте ви вчителі і провокуєте ви! (Духовні особи завжди все знають)
друг
Особисті речі лежать у сумці. А якщо ти - урод який хоче показати себе -не ходи у школу. Є для таких як ти з таким же діагнозом (які ходять у школу щоб тільки потріпати нерви вчителів )- або інтернати або індивідуальні заняття.
Коментувати
Надія
Скажіть що робити,коли мою дитину привселюдно в школі висварили,принизили звинуватили у тому чого вона не робила і це зробив учитель,я як мама що маю робити???
Підпалювач пуканів неадекватних вчителів
Для Надія: Зверніться до директора, а краще в відділ поліції.
Олексій
Ні ліпше до презедента
Местный
До президента вселенной.
Коментувати
софія
Доброго дня. Чи має право учень сфотографувати контрольну роботу після того як її написав
Підпалювач пуканів неадекватних вчителів
Для софія: Ні, але я не бачу тут нічого поганого. Якщо дитина хитра, то це дуже добре.
РИТА
Які бідні діти. а скільки таких 11-17річних скалічило безвинних людей,обікрало, забрало життя у пенсіонерів,довели до суїцидів однолітків,скільки раз на день- а в рік! обізвало вчителів та попсували нерви-забравши здоров’я. Ніхто над цим не задумався!? А -це чергування- видумка міністерства. Не треба всіх собак на вимучених вчителів вішати.
Коментувати
Домініка
Доброго дня я учениця 4 - а классу наш вчитель з фізичної культури коли готував учня до веелих стартів приділяв увагу тільки одному а ми два уроки просто сиділи . Чи це є павильно з боку закону ?
Досить права качати
Для Домініка: Правильно. За підготовку цього учня після уроків ніхто йому не заплатив би. А у тебе було аж два уроки вільного часу, щоб навчитися, де потрібно ставити коми. Чи ваш вчитель української мови у цей час теж готував одного учня до змагань?
Евгеній
Якщо у вас є спортивна форма та ви хочете займатися на уроці, то ви можете це робити. Якщо ж він не дасть вам такої можливості, то йдіть до директора та вирішуйте там свої проблемі, а якщо вже й це не допоможе, то :"Якщо директор відмовиться звільнити учня від чергувань, той має право написати скаргу в управління (відділ) освіти й органи із захисту прав дитини. Якщо ж і це не допоможе, батьки учня можуть подати на школу до суду."
Коментувати
Мистер Юра
Нихто не повинен витерати дошку з учнi цим дiлом мають займатися прибирал прибиральницi бо законодательства каже що примусена праця не запланирована шкiльною програмою забороняэться
Witalina
Для Мистер Юра: ПРавильно! Прибиральниця! В школі 20 класів і у кожному повинна витерти дошку,прибрати насіння,сухарики... В ПОЧАТКОВИХ КЛАСАХ ВИТЕРТИ ПОПУ дітям,застебнути штанці,зав’язати шнурки... Браво!!!! Мистер ЮРА!!!!! Примусова праця заборонена!
не смішно
Для Мистер Юра: Такому грамотєю як ти дійсно лише дошку за учнями витирати.
Коментувати
Witalina
Щодо чергування.Хто повинен витерти дошку після уроку????? Хто повинен помити брудну,обписану парту, чи прибрати розкиданий папір, куски сухої грязюки із взуття??? ВЧИТЕЛЬ???? НЯНЬКА??? чи НАЙМИЧКА,??? В обов’язки техпрацівниць це НЕ ВХОДИТЬ!!!! НЕвже прибрати після себе - це НЕ САМООБСЛУГОВУВАННЯ?????
Юрий
І особливо з коментарями, що може робити учитель з порушником, учнем який постійно запізнюється на уроки, який заважає учителю та іншим учням, порушуючи їхні права на навчання?
Юрий
А можна таку ж грунтовну статтю з обов’язків учнів, бо з правами все зрозуміло, залишилося розібратися з обов’язками та правилами поведінки на уроці.
Аліса
Доброго дня, у мене таке питання. .. Перевели доньку з школи в школу 10 клас, в зв’язку з переїздом, я розумію що інша програма, інші вчителі, важко, але все ж чи мае право вчитель давши завдання додому, яке моя донька виконувала до 4 ранку не прийняти і не поставити оцінки, тому що вона не знає як донька взагалі знає предмет, а саме історію, і знову ж таки давши на вихідні теми для повторення щоб зрозуміти на якому рівні її знання питала зовсім по інших темах, поставила 8, донька була відміннецею, ч не розумію дитина без повторення за попередній семестр має знати все на 12???? якщо вона без повторення знає на 8 це дає право зпоганити дитині життя????
Родион
Для Аліса: Якщо в Вас при переведенні в іншу школу виникли проблеми лише з одним предметом, то мабуть є непорозуміння з учителем. Не знаючи ситуації, давати поради важко, вивчіть особистість вчителя, спробуйте спокійно, без претензій поговорити з нею. А далі по ситуації: класний керівник, інші досвідчені вчителі, адміністрація.
Коментувати
Сергій
Автору батькам учныів бажаю попрацювати в класі з 28 учнів, де добра половина якщо і не гіперактивні, але досить жваві діти, яких треба навчити математики, мови чи інших предметів, з яких буде ЗНО. Ці предмети апріорі потребують глибокого засередження на темі, і навіть якщо в класі 3 дітей, які постійно порушують порядок, це відволікає, продуктивність і вчителя, і учнів падає. Нікому в голову не приходить, що у класі є діти, яким гіперактивні заважають вчитися? Що права дітей, які прагнуть знань, виходячи з логіки автора статті, мають бути зневажені тільки тому, що хтось не може (чи не хоче) врівноважити свою "природу"?
Підпалювач пуканів неадекватних вчителів
Для Сергій: Якщо вам набридло виконувати роль няньки - звільняйтесь.
Коментувати