Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Гість
*дівчинам хто грамоти навчав?
Влад
Доброго дня,якщо мене небуло у школі і в мене стоїть енка то мені обов`язково здавати тей чи інший предмет ?
Ілона
Доброго вечора. Підкажіть будь ласка, чи має право класний керівник початкових класів викликати до дитини психолога, без дозволу батьків і під час уроку, коли інші учні це бачать. Зі слів вчителя, вона не справлялась із поведінкою дитини.
Местный
Для Ілона: Да. Если Вы не смогли воспитать ребёнка, тогда хотя бы не мешайте педагогам.
Ирина
немає права, психолог це той самий лікар. Відвідування психологом неповнолітньої дитини повинно бути тільки в присутності батьків!
Коментувати
Роман
Що робити коли заставляють прибирати у класі, заставляє як прибиральниця так і директор і всі вчителі що робити в такій ситуації мені 13 років
Галина
Для Роман: А мама вдома вас заставляє прибирати чи ні? У комунальних школах (не приватних) ставки прибиральниць не виділені на площу класів, тому в класі (як і в себе вдома) прибирають учні (або ж батьки, які дуже піклуються аби їхні дітки не замарались, винаймають за власний кошт прибиральницю). Не вважаєте достойним для себе прибирати за собою, просіть батьків оплатити прибиральницю.
Роман
Чому ж прибиральниця прибирає у деяких класах а у нашому ні
Галина
Для Роман: Значить її роботу оплачують батьки того класу. Дане питання батьки вирішують на батьківських зборах, на які більшість батьків не вважають за потрібне ходити. Коли мій син вчився в школі, я була проти того аби оплачувати прибиральницю (оскільки свого часу і сама чергувала в класі), і більшість тих батьків які ходили на збори теж були проти.
Коментувати
Я
Дуже багато розведено "сюсі-пусі" з учнями та їх батьками. Якщо учень, по суті, порушує трудову дисципліну то він та його батьки повинні бути покарані. Учні на уроках повинні навчатись, а не випробовувати нервову систему вчителя. А для цього і батьки і учні повинні розуміти, що їм потрібні знання, а не просте відвідування школи. Кожний клас обладнати системами спостереження.
Местный
Для Я: Вы чтооо? Что Вы такое пишете? Нельзя наказывать учеников и их родителей. Во всё виноват только учитель. Вообще надо на законодательном уровне закрепить, чтобы педагоги отвечали за того, кто у них учится/учился на протяжении всей жизни ученика/выпускника. А такие понятия как "ответственно учащегося", "ответственность родителей", "обязанности учащегося" и "обязанности родителей" исключить и запретить произносить. P.S. САРКАЗМ конечно же :)
Коментувати
dxbntkm
А якщо учень погано себе поводить на уроці та "зриває" урок, учитель повинен вибачитись перед учнем за те, що немає його згоди на проведення уроку і за те, що вчитель не попередив учня про тему уроку та не знає, чи сподобається вона учню. До чого ми йдемо, люди добрі!
Богдана
Доброго дня! Я учениця 7 класу. В мене є серйозна проблема з класною керівничкою... Вона постійно принижує мене перед однокласниками, показує мій щоденник на весь клас, кричить за мій светр в якому я ходжу до школи(хоча він звичайний в’язаний сірий светр без малюнків і т.д) Постійно кричить за те, що я ходжу до школи з хвостом, а не з косичкою(хоча в нас в школі всі ходять як хочуть) Я перейшла в цю школу 2 роки тому і весь цей час моя класна керівничка на весь клас говорила, що мене з старої школи "поперли"(виглали), але мене з відти ніхто не виганяв і пішла я сама, але вона мені не вірить і каже, що я "брехуха". Саме цікаве, що так вона відноситься не тільки до мене, а і до половини класу. Залишає нас постійно після 7 уроку ніби то на "класну годину", але розказує взагалі якусь нісенітницю(каже, що якщо вона попаде в в’язницю, то сухарі їсти не буде і ми будемо їй котлети і холодець носити і т. д.) А недавно взагалі викликала до дошки мого однокласника і запхала йому руку з пластмасовим павуком в штани(до заднього місця), а потім почала бити його по сраці рукою???? Вона настраює однокласників один проти одного... В неї є 5 учнів(любімчиків), яких вона хвалить і каже, що вони дуже розумні і в них велика майбутнє. А з решти просто знущається. Її всі боятся і ніхто проти неї не пішов (не діти не батьки) Моя мама була в директора і директор пообіцяла поговорити з моєю класною керівничкою. Але нічого не змінилося і Жанна(так її звати) далі продовжує знущатися з моїх однокласників, а особливо з мене. В вівторок ми знову йдемо до директора і якщо надалі нічого не зміниться, то мама піде в РНО і н Скажіть будь ласка... Як бути? Чи була в когось подібна ситуація? Як бути на далі?
Местный
"проблема з класною керівничкою." Дальше уже можно не читать.
Артем
Я тільки почав читати, як одразу все стало зрозуміло. Якщо вона вже так відноситься до всього класу ви можете подати колективну заяву по схемі директор:місцевий відділ освіти:прокуратура. до кожного наступного пункту слід звертатися за невиконання своєї роботи попереднього. простіше кажучи якщо директор нічого не зробив(ла) можеш звертатися до відділу освіти і так далі. думаю варіантів заповнення подібних заяв в інтернеті достатньо. Раджу пережив тисяч статтю 60 про освіту
Евгений
Есть очень простое решение: съемки на видео и выставление в ютуб. Если на этих видео будут действительно такие вещи, то ссылки на них можно раскидать по соцсетям и в интернет-сми. Обычно моральные уроды очень боятся огласки своих действий.
Коментувати
Сергій
Чи мають право залишити в навчальному закладі після 9 класу без згоди учня(учениці), і якщо він(вона) проти цього і хоче піти? Допоможіть будь ласка
Name
Для Сергій: на жаль не маєте. Це їхній особистий вибір. Можете хіба що поговорити з батьками цієї дитини які можливо зможуть її уговорити залишити після 9 класу
Коментувати
Вадим
Допоможіть чи має право директор школи принижувати учнів. Ми на фізичній культурі грали валейбол. А директор один клас хвалить а другий "обсирає". Мене це морально " допікло" що робити. Допоможіть.
Мирослава
Для Вадим: А чому у вашому зверненні так багато помилок???? Зразу видно,що "старанно" вчитеся !!!!! А якщо серйозно,то до нас ставляться,як правило,так,як ми цього заслуговуємо!!І "нечего пенять на зеркало,коли рожа крива" -народна мудрість!
Анна
Хто б говорив, самі пишите не знаючи елементарних правил набирання тексту.
Коментувати
Артур
Дякую!Ви мені помогли,тепер буду ставити на місце цих "Демонів Школи".Залишають мене після уроків на 2 уроки, морально принижують .Тепер настане час розплати)
serj
Для Артур: Бідненький! Навчаєшся, шкоди не робиш - янголятко! А залишають ще на два уроки. Які негарні вчителі
Коментувати
Тетяна
Чи має право вчитель наговорювати на ученицю, обговорювати це все на цілу школу,а потім діти ще й від батьків получають люлєй.Батьки не вірять своїм дітям а вірять вчителям.Що робити у такій ситуації.До кого можна звернутись щоб покарати вчительку.У мене таке вже два рази було .Допоможіть.
Артур
Для Тетяна: Вони не мають право морально,фізично принизити учня!Якщо батьки не слухають,то краще звернутися до директора. І да,обговорювати,читати твої твори на весь класс/школу,вони теж не мають права.Краще вичитай закони,і потім йди до директора розбиратися.
Коментувати
Руслана
Чи має право вчитель класти н.а. якщо ученя не було на попередньому уроці і він не написав домашє бо незнав..?
Артур
Для Руслана: Як я знаю,він не має за це право ставити 2.А "Енки" означають що учня не було.
Анонiм
Н.а. -це не атестований.
Коментувати
Віталіна
Класний керівник істерично кричала на ученицю-відмінницю (11клас) при всьому класу , принижувала гідність, звинувативши дитину в тому, чого вона не робила: стороння особа, колишній учень, доніс вчительці, ніби непрємне слово було сказане в її адресу. Сама ж вчителька цого не чула, а слово стосувалося навіть не особи, а події. Після цього вчителька написала доповідну директору на ученицю. На наступний день в класі вже смакували подробицями та цитатами з монологу класної. Підкажіть, як відстояти честь та гідність дитини. які нормативні акти , документи можуть нагадати вчителю про необхідність дотримання елементарної педагогічної етики та неприпустиміть нанесення моральної шкоди, шкоди здоров’ю (в доньки після цього трапився нервовий зрив, лікувалася амбулаторно у психіатра)
Артур
Для Віталіна: Доброго дня!В цьому разі я раджу знайти закони на заборону цих дій.І сміливо йти до Деректора показавши ці закони.Якщо він не послухається,можливо треба буде писати заяву в Поліцію. Але краще знайти порушення школи,і потім йти до Поліції
Коментувати
Таня
Чи має учень повторити твір на уроці англійської мови Дуже цікава ситуація
Руслана
Чи має право учень відмовитися ходити у шкільній формі: Та чи має право директор погрожувати учневі що якщо він прийде без форми то відправить до дому чи поріже штани т.і.
Артур
Для Руслана: Якщо сам деректор це каже то...Треба йти в Поліцію писати заяву, на погрози і т.п.
Ирина
Якщо в статуті школи не прописано про стиль одягу, значить учень має право не приходити в шкільній формі, але придуржуватись ділового стилю, в шортах звичайно ж не ходити
Коментувати
Руслана
Чи має право вчитель псувати маїно учня: Під час перерви стояв телефон на зарядць вчителька прийшла трохи швише і вирвала зарядку з разетки та порвала зарядне телефону повезло.скажіть будьласка як діяти у такій ситуацій .вителька незбираєть оплачувати за зіпсоване зарядне.
галина
Для Руслана: Учень має заряжати телефон вдома. Лізти до резеток у школі не повинен.
Віка
Для галина:100000000
Коментувати
Роксолана
Добрий день. Чи має право директор школи перевіряти медичну книжку і писати запити до ліеуючого лікаря дитини? Чи має право залякувати написанням заяви в соціальну службу?
Артур
Для Роксолана: Покопайся в інтернеті,якщо знайдеш таку заборону,можеш звернутися в Поліцію
Ирина
Медичні книжки та справки від лікаря (якщо дитина не зверталась до лікарні) вже не обов"язкові, читайте Освітні новини для шкіл на сайті Міністерства освіти. Писати....хай пише, його право, а залякувати то це вже порушення прв дитини
Коментувати
Ядвіга
Якщо вчитель навмисно занизив оцінку з предмету, який вивчається пів року на протязі усього шкільного навчального процесу, щоб зрізати медаль, то як можна вплинути?
Witalina
Для Ядвіга: В принципі, НІЯК !!!!Але спокійно поговорити,вияснити аргументи варто,і запитати,що потрібно вивчити,зробити,щоб було відмінно.!А взагалі, як на мене,Ви, напевно, добряче "насолили"вчителю,
Коментувати
аогг
Чи має право вчитeль принижувати учня привсьому класові?
Тетяна
Для аогг: не має це порушується законом.якщо це записати на диктофон то і вчителя можуть покарати.
Коментувати
назар
Чи має право вчитель забирати колонку чириз те що я слухав музику на перерві
Ярік
Для назар: якщо колонка до 30ВТ,то вона не має права тобі навіть нічого сказати
Коментувати