Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Єлізавєта
Чи можуть діти йти додому якщо в школі менше 18°с? Gdndndndnrnrnf rnrnrnfndjrnrnrn
Наталочка
Для Єлізавєта: якщо в класі є горілка, то хай гріються!
Аня
Доброго дня я хочу дізнатися від вас чи має право учителька бити мою дівчинко на уроці математики і чи мє право на це як я їх маю троє дітей і я їх не б’ ю. На контрольні роботроботі з математики за помилки ударила по голові.Я терпіла 1 клас і 2 клас але дитина проучилася у 2 класі пару місяців і вже до школи не хоче іти істерика плачі я її боюся вона мене б’є.Я починаю її збирати до школи то мама її тримає ая її збираю це уже з дитиною мучуся майже 1 і 2 клас підкажіть що я маю робити
Коментувати
Геклаха
Доброго дня, підкажіть будь ласка чи має право вчитель вживати алкогольні напої на перерві прямо перед уроком?
Кузя
Для Геклаха: може, якщо із гарним оселедцем!
Козак
Якщо горілка українська- то безперечно, традиції українського козацтва потрібно не тільки підтримувати, але й пропагувати серед учнів
Чіма
Для Геклаха: слідкуєш за вчителем? Підглядаєш?
Коментувати
Гістб
Чи має право вчитель вживати спиртні напої під час занять?
Сидір
Для Гістб: однозначно і впевнено!
Коментувати
Леся
Добрий вечір.мій син встав з за парти і за це вчитель вдарила його по обличчю перед дітьми бо він недослухав що на домашнє.
Маркс
Для Леся: хай підставить другу щоку , як написано в Новому завіті!
Коментувати
Ерікс
Добрий вечір.Будь ласка дитина навчається навідмінно з 3 класу,зараз навчається у 8 класі,по причині хвороби пропустив два уроки і погано написав контрольну і вчитель не дав йому виправити і відразу цю оцінку виставив за тематичну.Вчитель новий і мабуть не знав що дитина вчиться на відмінно просто багато пропустив.Чи мав він право передати?
Олексій
Для Ерікс: За два уроки тема не проходить. Контрольна робота не переписується.
1111
Для Ерікс: а чому вчитель повинен знати, що Ваша дитина відмінник? Він оцінює знання, а не минулі заслуги. А дітей таких батьків, які каламутять воду, і не дають дітям спокійно вчитись, мені дуже шкода. Медаль вашій дитині ніде не знадобиться, а ось зробити з неї істеричку не здатну сприймати поразку та адекватно оцінювати власні здібності, Ви можете
Цупрій
Може!! Якщо не слухає вчитель- зверніться до кілера!
Коментувати
Мар'яна
Чи може вчитель молодших класів (3клас) ставити дитину в кут ?в цій школі не бачились тільки перейшли в 3 клас
Vadim
Для Мар’яна: В нашій школі також ставлять в кут!?)
Коментувати
Надія
Чи може вчитель під час уроку виходити з класу на пару хвилин,залишаючи учнів самих?
Гістб
Для Надія: може, тим більше учням буде краще:)
Гість
на пару хвилин- ні, мінімум на пів години
Коментувати
Гість
Добрий день.Підскажіть будь ласка чи має право вчитель казати "Засунь свою відповідь у сраку"повишеним голосом на 8 класнтка якщо він хоче дати відповідь своїми словами?
Валентин
Для Гість: Щодо відповіді своїми словами на уроці - Подивіться, будь ласка, Ералаш за участю Спартака Мішуліна. Якщо дитина так само давала відповідь - то не дивуйтеся реакції вчителя.
Сокол
Дуже чітка відповідь, особливо, якщо супроводжується демонстрацією! Бажано з перцем....
Коментувати
гість
вистави ,чергування по школі, миття підлоги-все те ,що залишилося від совка(хоча плюсів там було немало) до цього руки не доходять у мону бо психологія чиновника і є совковою (в гіршому розумінні цього слова). а всі зміни в освіті - невдалий плагіат (без розуміня і фінансування) різних освтніх систем
Шинкарь
Для гість: молоток ти гість, це совок! Краще , як в США чи Голандії - з маріхуанкою, сексом, порнушкою, ато чергування, вистави...
Коментувати
Тетяна
Підкажіть будь ласка,чи має право вчитель змушувати учня брати участь у шкільних виставах ,якщо дитина проти .Якщо немає,то що робити в таких випадках учневі і батькам?
777
Для Тетяна: В ШКІЛЬНИХ ВИСТАВАХ НІХТО НІКОГО БРАТИ УЧАСТЬ ЗМУШУВАТИ НЕ МОЖЕ! Є діти для яких виступ перед публікою глибокий стрес. нічого не робити. Просто не приймати участь. А якщо сильно примушують, можна один раз все завалити і більше ніхто не примусить.
Коментувати
Ну и ну!
Ну и Интересно, само МОН не знает о противоречии( относительно Инструкции #102). У нас в школе ею " козыряют" и директор, и сами уборщицы)) Может МОН её нужно просто переписать,и написать, что ВСЕ классы убирают уборщицы? Но такого никогда не будет. Бардак всем выгоден! А страдают дети! Ну часто ли Вы видели,чтоб родители по этому вопросу шли к директору, в прокуратуру, суд? Может подобный бред кому-то выгоден??
Наталья
Доброга дня. Скажіть будь ласка,чи має право вчитель малюваня привселюдно казати дитині,що вона не гарно намалювала і показувати цей малюнок іншим дітям зі словами..’’ Подивіться як негарно намальовано’’ ?
777
Для Наталья: Просто казати "як негарно" не може, але вказувати на помилки в роботі на прикладі малюнку учня може. Але при цьому не варто називати автора роботи.
Жигун
Не правильно критикувати! Краще руку відірвати!!
Коментувати
Діана
Чи має право вчитель залишати клас після уроків?
Sapporo
Для Діана: може , якщо в нього діарея!
Вчитель
Діані- він повинен ночувати в школі, а ваш обов*язок полягає перtвірити чи вночі він не спить на робочому місці. Бажано прийти о 2 чи 3 годині ночі, бо хто крім вас його проконтролює
Коментувати
Ваня
Добрий день мені 15років , внас в класі якшо не вивчив домашню роботу стоїш цілий урок чи мають на це право вчителі !?
Сергій
Для Ваня: Ні, не має. Зверніться до директора, не допоможе - у відповідні органи
Коментувати
Олег
Чи має право вчителька знімати на камеру клас де вчаться учні без їхньої згоди? Нікого про це не повідомивши
Людмила
Підкажіть,будь ласка,до якого класу вчителька повинна пересаджувати учнів?І чи повинна вона прислухатися до побажання дитини з ким сидіти?Вже шостий клас а вона пересаджує як першачків.Як я пам’ятаю за свої навчальні роки то нас пересаджували до п’ятого класу.Далі ми вже сідали хто з ким хотів.Можливо мене пам’ять підводить?Чи вчителька старинними правилами живе)Дякую.
cos
Якщо ви не зриваєте дисципліну і є відмінником-тоді дозволити можна сидіти там-де вам подобається. Якщо ви трієшник і зриваєте постійно дисципліну, заважаєте вчителю проводити уроки- в такому випадку він має повне право розсаджувати учнів так- як він вважає за потрібним. Тому тут залежить від ситуації.
Коментувати
Людмила
Добрий вечір! Намагалася перевести дітей у паралельний клас (зараз 6 клас), через погану дисціпліну у класі та неякісне надання знань дітям. 1) Емоційний стан дітей після школи описати важко. Діти хочуть навчатись, а не вислуховувати. До моїх дітей зауважень ніколи не було 2) Класний керівник, він же і вчитель з математики вважає, що нормально вже в 5-му класі мати репетиторів. Така була відповідь на моє запитання:"Чому матем. викладають так, що діти не розуміють; майже у всього класу є репетитори. На запитання дітей на уроці:"А чому так...(щось з матем.)?" - Відповідь: "Так треба!". І ще багато чого. -- У переведенні відмовили. У травні писала заяву на і’мя директора. Відповідь дала заступник з навч.-вих. роботи: "зг. ст. ЗУ "Про освіту" - у класі не більше 30 чол. повинно бути." Хоча в школі є по 32-38 чол. Розмовляла з дир. - дає згоду, але каже: "Не можу одноосібно вирішувати" Дзвонить заст.дир.-та відмовляє. Хто головний? Що робити?
Галина
Для Людмила: а що в паралельному класі викладають інші вчителі? Може варто перевести дитину в іншу школу?
Людмила
Так, інші. Майстри своєї справи.
Коментувати
Софія
Добрий вечір, маю таку проблему. Донька закінчила 8 клас, але її хочуть відрахувати зі школи, так як на 9 клас набрали багато притендентів, і дирекція школи слабших хоче відсіяти.Чи мають право з 8 класу відраховувати зі школи?
Сергій
Для Софія: якщо це не є спеціалізована школа, або гімназія, то за законом вони не мають права відраховувати учнів зі школи.
Майор
Не мають права відрахувати! Мають право тільки трошки розстріляти!
Коментувати
Ліля
Скажіть будь- ласка ,що робити якщо вчитель перед половиною класа задер футболку бо вона "коротка", хоча все було прикрито.
Наташа
Скажіть будь-ласка куди звернутися ,якщо вчитель взяв палку і ні за що вдарив сина?
Надя
Для Наташа: в відділ освіти або до суду,вчитель не має права навіть підвіщувати голоса на дитину не те що бити - це протизаконно!
Коментувати