Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юля
Доброго дня. Я учениця 8 класу. Колись чула, що після дзвінка вчитель не має права залишати дитину (тобто заставляти сидіти на перерві через нестачу часу). Я зіткнулася з тим що мій клас затримали після перерви на кілька хвилин. Чи є закон який забороняє вчителям затримувати дітей після дзвінка? Думаю всі хочуть відпочивати на пеперві, ніж вчитися.
1111
Для Юля: Тут треба розібратись чому саме затримали. Може тому, що учні "відпочивали" під час уроку, і вчитель не встиг провести урок, бо витратив час на приведення учнів до тями. Може затримали аби зробити якісь оголошення не за темою уроку (наприклад, стосовно підготовки до майбутнього конкурсу, ДПА тощо). Якщо ж Ви вели себе гарно, весь урок провели за роботою, а вчитель все одно не встиг, значить він невірно розплановує робочий час. Можете звернутись до зауча або директора. Вони відвідають урок цього вчителя та зроблять своє заключення і, відповідно будаль вимагати від учителя переглянути плани уроків.
Коментувати
Наталія
Добрий день. В мого сина на уроці малювання стався конфлікт з вчителькою, він був не прааий, він вибачився перед нею в присутності класного кервника, зі мною переговорила директор школи я теж вибачилась за поведінку сина( доречі вчителька малювання невістка деректорки школи).А наступного дня я дізнаюся, що вчителька малювання на уроці малювання у другому класі обговорювала малюнок мого сина, який він бездарний( немає мій син дару до малювання).Але на мою думку вона не мала права називати ім’я і прізище, тепер учні цього класу глузують над моїм сином. Порадьте, що мені робити?
Курiпочка
Для Наталія: может, уже сама себе накрутила? "я дiзнаюся"... Вiдпустiть ситуацiю! Вам стане легше.
Коментувати
Олена
добрий день! в мене дитина -інвалід з дитинства,(бронхіальна астма) з народження фактично, зараз у 6 класі, ми дуже часто пропускаємо школу із-зі нашої хвороби, тому буває коли дитина приходить до школи після хвороби , він не може знати весь матеріал, який вивчався в його відсутність, особливо математика, класний керівник - вчитель математики, до 5 класу ми навчалися дуже добре, але з шостого ,як почалися алгебра, геометрія, із-зі відсутності ми з"їхали по математиці,чи повинен вчитель, підтянути учня в навчанні, чи тільки треба платити йому, немає ніяких винятків ,для дітей таких, як ми?
Мама
Для Олена: оформити для дитини домашнє (індивідуальне) навчання. Вчитель відпрацював свій урок і дуже непорядно вимагати, щоб він займався чужою дитиною, відриваючи час від власної родини.
Олена
Для Мама: мабудь Ви не мама або вчитель, раз Ви зробили такий висновок, або у Вас діти "вундеркінди", тому якраз Ваша думка для мене нічого не значить , тим паче знаючи як зараз " викладаються вчителі",повірте я знаю, в мене троє дітей , і старші навчалися раніше зовсім не так було, а зараз вчителі (якщо ії так можно назвати ) ніякі, хіба, що старої закалки ще залишились одиниці, ті ще якой навчають
1111
Для Олена: Чому Ви задаєте запитання, а коли вам на нього відповідають не так, як Вам хочеться, говорите людям, що їх думка Вас не цікавить? Вам відповіли, що Ви можете в період хвороби звернутись в школу з оформленням індивідувального навчання. Якщо дитина має інвалідність, відмовити не мають права. Якщо ж Ви не хочете цього робити, то можете винаймати репетиторів. Оплачувати роботу вчителя має або школа (приіндивідуальній формі), або Ви. Працювати безкоштовно небуде жодна людина, незалежно відпрофесії (чи вчитель, чи швачка, чи перукар).
Коментувати
Тетяна
Добрий день,стикнулася з такою проблемою,що вже не можу дати раду ні собі,ні сину учню 4 класу. Проблема з вчителькою вже тягнеться 2 роки,тобто 3 і 4 клас,суть в тому що в 1му класі в нас була одна вчителька,в 2му -друга,а в 3-4 вже ця і з самого початку чомусь не злюбила мого сина,вона старша і вже давно пенсійного віку,охоти і бажання навчати дітей в неї немає,і так як було колись ще за її молодості і радянському вихованню в класі мають бути відмінники,середнячок і обовязково двоєшніки до списку яких записала мого сина....хоча 2 клас він закінчив з 7 і 8 балів???? І от вже 2 роки чи вчить чи не вчить всеодно 2. 3й клас ми ще закінчили з гори пополам,а на 4 клас взагалі відмовляється вчитись,на уроках невідповідає хоча знаю що вивчив,принципово не пише контрольні бо каже і так буде 2,інших учнів вчить писати в широку лінійку а моєму ще не дає оскільки він двоїшник,хоча з дисцепліною все добре,пробуєм самі вчитись писати в широку лінію,на конфлікти з нею не йду,на сина несвару бо бачу що вчить,але що робити далі я незнаю,поможіть????????????
Witalina
Для Тетяна: Я своєму синові пояснила б, що він вчиться НЕ для ОЦІНКИ,а для себе,що головне НЕ ОЦІНКА , а ЗНАННЯ. І,що у 5 класі будуть інші вчителі, а оцінкки за 4 клас НЕ МАТИМУТЬ ніякого значення. А взагалі, я ніколи НЕ ПОВІРЮ ,що за виконану К,Р. ,вчитель поставить "2" Можливо, все не так, як розповідає син. З учителем конфліктувати НЕ ПОТРІБНО,а поговорити, що НЕ ТАК, які проблеми має син в навчанні?? ВАРТО!
Коментувати
Ірина
Добрий вечір. Підкажіть, що робити директору, якщо раніше діти проживали з бабусею, (мати не позбавлена батьківських прав,)але мати тепер хоче забрати дітей до себе і перевести їх в іншу школу. Директор повинен віддати їй їх документи?
да
Для Ірина: согласно закону, да, он должен отдать и права никакого препятствовать у него нет, иначе заявление в полицию от мамы на директора.
Коментувати
Ірина
Цікаво було читати. В мене в школі є одна вчителька яка нічого не пояснює а дуже вимагає щоб ми знали фізику я навчаюсь в одинадцятому класі.І вона спеціально занижує мені оцінки і ставить їх за поведінку.Але я не можу знайти статтю щоб захистити себе
заяц
Для Ірина: Система оцінювання виготовлена для оцінки знань. І вчитель не має ніякого права ставити оцінки за поведінку! Стаття 50 закону України "Про освіту"
Коментувати
Діана
Доброго дня.Чи має право вчитель безпідставно завищувати оцінки дитині вчительки?В групі зі мною вчитьмя дівчина,вона нічого не знає,але її мама вчителька і в неї всі оцвнки за семестр 10.Дуже обідно що я стараюсь ,виконую дз,ходжу на пари,пропуски тільки через хворобу,і в мене 10 а аона прогулює,нічого не знаєі в неї теж 10
cos
Для Діана: Доброго дня, Діана. Вчитeлька нe має право так робити. Вона оцінює нe знання, а 10 балів ставить за тe, що іі мама працює в школі, яка попросила вчитeльку (класного кeрівника), щоби оцінки нe були мeншe, ніж 10. Звичайно, вона нe зможe відмовити ій, бо колись іі донька чи син будe навчатися у тій самій вчитeльці, і та також можe нeпоставити потрібну оцінку. Тому ій і приходиться цe робити по—знайомству, хоча діі нeправомірні. А занижувати за працю нe має взагалі ніякого права. Навпаки за старання, за відвідування всіх уроків, за відповіді на уроках, виконання домашніх завдань, за старання та намагання повинна щe підвищити—бо цe стимул, щоби учeнь кращe працював на уроці. Бо якщо нe підвищити оцінку—тоді учeнь можe мeншe цікавитися прeдмeтом, можe пeрeстати працювати та старатися кращe працювати.
1111
Для cos: Часом дитина вчительки є якраз заручником ситуації. Я була такою дитиною вчительки, якій спочатку вчитель умисно ставила 3 замість 4 аби підійти до мами і сказати, що я заробила 3 але вона поставила мені в журнал 5, а моя мама тепер повиння поставити 5 якомусь її протеже. Це було дуже образливо. мені хотілось просто свою заслужену 4 і що маму не шантажували. до речі цю вчительку ненавиділи всі діти і умисне прогулювали її уроки
Коментувати
Юрій
Добрий день Скажіть будьласка чи має вчитель забирати в учня особисті речі та не віддавати доки не прийде один із батьків?
заяц
Для Юрій: Ні. Адже телефон, як і портфель чи піджак учня, є його особистою річчю. Забираючи гаджет, вчитель порушує законне право власності дитини.
Таня
Гад учитель, да?
Коментувати
Вероніка Циганчук
Доброго дня! Скажіть будь ласка, чи має право вчитель заставити писати контрольну роботу, якщо учениці не було на занятті через хворобу. Якщо є присутня довідка від лікаря. І де можна знайти інфоомацію яка підтвердить це законом?
Володимир
Для Вероніка Циганчук: Не має права. Але має право зарахувати цій учениці за дану форму контролю 0 балів, і тоді учениця сама проситиме, щоб їй вчитель дозволив написати цю контрольну.
Witalina
Для Володимир: НЕ МАЄ права зарахувати нуль!!!! К.Р. НЕ переписуються!!!!
Коментувати
Мирослава Бунда
Добрий день. Ситуація: донька, випадково, на уроці фізкультури відбила волейбольного м"яча, який потрапив в голову учениці, котра сиділа на лавці. Після школи дитині стало зле, мама викликала лікаря. На наступний день " МАМА потерпілої" прийшла в школу із претензіями до вчителя фізкультури. Хоча сама дитина ніяких претензій не висувала. Це була ініціатива її мами. Як наслідок - пояснюючі від вчителя, класного керівника, свідка-учня та моєї доньки. Чи мали право вирішувати цей "конфлікт" без моєї присутності? Дякую. P.S. Із-за цікавості.
1111
Для Мирослава Бунда: її допитувала поліція чи просто в директор питала що сталось на уроці? Допитувати без вашої присутності не мали права.
Коментувати
Наталя
Чи потрібно батькам писати заяву якщо вони самі забирають мене з останніх двох уроків?
Учень
Вчителька запізнюється на урок,20-30 хвилин вже 3 раза ! Що робити в таких ситуаціях коли уроку може не бути зовсім!
заяц
Для Учень: Вчитель не має права запізнюватись на урок (залишивши дітей без нагляду) а також затримувати дітей після нього. Порушення прав конституції України про Освіту
Коментувати
Вадим
Вчитель з історії кидає зошити,і рве листки що робити далі?І це відбувається на кожному уроці.Що мені робити?!
заяц
Для Вадим: Ваші зошити це ваша власність яку ви купували за свої кошти і вчитель категорично ні в яких умовах немає права цього робити! Якщо він проявляє агресію на уроках та завдає психічне , моральне насилля потрібно звернутись до директора. Якщо ніякої реакції то до батьків які повинні написати скаргу на директора про бездійство що до учнів.
Таня
Гад учитель, да?
Коментувати
Іван
Доброго дня, я навчаюсь в профучилищі, у мене зараз вробниче навчання, на дали перерву на 10 хв, я прийшов через 20, чи має право майстер з виробничого навчання змушувати мене віджиматись?
Местный
Для Іван: такого права он не имеет заставлять, но дисциплинарные санкции, согласно внутреннему документу внутреннего распорядка, Вы понести обязаны.
Коментувати
Анонім
Доброго дня Чи має право вчитель забороняти красити нігті? Моя дочка навчається в 8 класі. Ходить до салону на манікюр тому що хоче доглядати за собою! Коли вона вийшла до дошки то вчителька наголосила що ті дві години що вона сидить в салоні могла посидіти за книжка вдома... Ну звичайно дитина не промовчала, а відповіла їй так що вона є особистість і має право на самовираження та розпорядок позашкільного часу.! На що вчителька сказала(вона є заучом), що вона винесе це питання на загально шкільних зборах та заборонить ще й носити цепочки, кульчики, часи і красити нігті!? Що мені робити на дворі 2018 рік і такі диб*ли навчають наших дітей?
НУШик
Для Анонім: напишіть листа до МОН. Цікаво, яку відповідь дадуть. Нормативних документів про заборону немає,але вчителі повинні бути " монстрами", щоб школа не перетворилася на салон краси. Але ж є і інша категорія дітей...батьки алкоголіки,дитина приходить до школи незрозуміло у чому,руки брудні,тому що дрова заготовляла,щоб розтопити грубу.., Як реагувати вчителю? Служби все знають і НІЧОГО не роблять. Руки,звісно,ведемо мити... До яких пір вчитель буде цапом-відбувайлом?( питання риторичне).
Хай малюється і
Для Анонім: ваша дочка виросте такою ж розумною, як і ви.
Коментувати
Оксана
Директор вдарив по голові дитину, при цьому обізвав бидлом. Ситуацію не розібрала з дітьми ( шкільне майно не пошкоджене) Як реагувати? Куди звертатись?
заяц
Для Оксана: Вчитель (а особливо директор) немає жодного права завдавати учневі фізичного а також морального насильства! Також не має права занижувати самооцінку учня обізвавши його перед класом цим самим показує зверхність над ним. Звертайся у службу захисту прав дітей або в міліцію (також можна подати в суд, батьки мають на це повне право (якщо є докази то точно виграєте))
Коментувати
МАША
Чи має право учитель забороняти обійми хлопцеві і дівчині ,а потім розпускати слухи що та шл*ха
Іван
Для МАША: Ох вже ці доньки радянських офіцерів...
Коментувати
Іра
Доброго дня!!! Я завжди боялися виступати...мені зразу стає погано коли в школі говорять слово "виступ"...що мені потрібно виступати... Будь ласочласка скажіть що мені робити, коли я говорю що не буду я боюся вони кажуть що буду. Щойно сказали що я маю виступати знову навіть слова дали, я говорила що не буду. Я плачу мені погано як їм сказати так щоб вони зрозуміли????
Іра
Вчителі вперті грозять одиницею
Галина
Для Іра: так не йдіть на поводу. грозять одиницею - погоджуйтесь. по-перше, 1-цю не поставлять. По-друге, шкільна оцінка ні на що реально не впливає. І взагалі, де в цій ситуації ваші бітьки. У мене також була подібна проблема. Я навіть у дошки відповідала в стані стресу. Мама сказала вчителям, аби вони від мене відчепились. З часом, я цю проблему переросла, і вже в дорослому віці навіть веле заходи за участю телебачення.
Коментувати
ШаповалСвітлана
Чі має право школа приймати діяльності як в школі другий день немає води і будн не раніше ніж за два тижні навіть в столову воду привозять не відомо звідки?
Крим
Для ШаповалСвітлана: не кіпішуйте, це ї є Нуш !!
Коментувати
Даша
Доброго вечора. Мене цікавить чи має право вчитель грубо ставитись до учнів і називати їх "Крашені мавпи"
Септік
Для Даша: може , але краще крашені жопи!
заяц
Для Септік:дитя не лізь краще якщо не знаєш прав учнів! Для Даша: Ні! Немає жодного права занижувати самооцінку учня обізвавши його перед класом цим самим показує зверхність над ним.
Коментувати