Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Люда
Доброго дня!В моєї дочки виникла проблема з одним вчителем.Коли вона чергувала в її класі,випадково зламала швабру.Всі діти цього класу стверджують ,що швабра вже була зламана і моя дочка просто її доламала.Вчителя на той момент в класі не було бо це був останій урок.Дочка просто її поставила,а на наспупному уроці,коли вчитель спитав хто зламав швабру,моя дочка зізналася що вона це зробила.Вчитель на це їй сказала,що вона має купити їй нову шварбу і почала постійно її залишати чергувати на своїх уроках,навіть якщо вона не чергова по списку.
1111
Для Люда: "випадково" зламала швабру???!! Це що треба було нею робити аби "випадково" зламати. Схоже у вашої доньки проблеми з поведінко. і вчитель шляхом залучення до громадських робіт намагається її перевиховати
Коментувати
Юліан
Добрий день скажіть чи має право.вчитель посадити дитину з тив дитино я ку вона не хоче сидіти за одною партою
Denik
Для Юліан: напиши на вчителя скаргу. Ви ж усі тепер так робите.
Споглядач
Юліан! Перейдіть на індивідуальне навчання. А ви не питали, чи хоче хтось сидіти з вашою дитиною?
Коментувати
Арсен
Я учень 9 класу в мене питання, чи може директор школи скорочувати малі перерви з 10 до 5 хв щоб на 4 перерві провести шкільну лінійку?
Фомка
Для Арсен: не встиг покурити?
Ілля
А тобі яка різниця ,якщо хай курить ,це його справа!!
Вчитель
Є різниця , бо за учнів в школі відповідають вчителі. І це аморальна поведінка, нехай перед батьками курить, а школа це є громадський заклад , де є інші діти що не курять.
Коментувати
manson
ситуація. у дітей 7 урок, учителя, що мав прийти на 6, сьогодні немає в школі. завуча також немає. тому директор, не роблячи заміни, каже дітей посидіти в класі самим, тобто почекати один урок. без заміни та якогось учителя, хто зміг би як мінімум посидіти з нами, не кажучи вже про заміну предмету. діти, усім класом довго не думаючи, пішли додому. тепер директор школи і класний керівник вимагають пояснень. хто тут вчинив неправильно? хіба клас може залишатися цілий урок сам без нагляду? хто тоді за нього відповідає?
Таня
Чи мають право збирати комісію зі школи для огляду житлово побутових умов для дитини в 2 класі?
адміністратор
Для Таня: не тільки мають, а повинні.
Коментувати
Vikki
Я в 9 класі. Чи можу я ходити в школу з довгими (не занадто, середньої довжини) нігтями?
Смолоскип
Для Vikki: а хто перевіряє твої нігті?
Коментувати
Роман
А чи може вчитель називати учня ,,конченым дебилом,, через те що він пройшов біля мікрофона і випадково сказав ,,гоу,, і чи може він заставляли учня виступати якщо той вілказався
Сіракуз
Для Роман: іншим разом, перш, ніж перднути, сто разів подумаєш: "може, я кончений дебіл, якщо хочу це зробити?" І ще треба таке лайно заставляти щось?
Ірина
Для Роман: Сказав "гоу" в мікрофон - ще не дебіл. А що не усвідомлюєш помилки та ще й скаржишся, то дійсно дебіл.
Коментувати
Маряна
Добрий день. Скажіть будьласка чи має будь яка мама організовувати висту з дітьми ,до дня Шевченка?І це все відбувається в навчальний час ,на уроках робить репетицію. Сама роздала слова і вибрала для свого сценарію дітей..Це законно?
Матильда
Для Маряна: Конечно незаконно. Но пока Гриневич будет врать,что " можно так,а можно так" и не будет нормальных чётких нормативных документов по подобному вопросу или по вопросу дежурства учеников в классах-всё так и останется-в школе будут что хотеть,то и воротить. У нас,например,администрация самодуры. Сами придумывают всякую разность,не опираясь НИ НА КАКИЕ нормативные документы.
Коментувати
Андрій
Чи має вчитель право коли він на заміні ставити оцінки в журнал і дітям в щоденник.І чи має вчитель право кричати на уроці
Експерт
Для Андрій: Якщо вчитель заміняє урок, то не просто може, а й ПОВИНЕН заповнити журнал, виставити оцінки за цей урок. А от чи мають учні себе вести на уроці так, що вчитель, прийшовши на заміну, повинен на них кричати?
Коментувати
228
Що робити мені сказали, а бо я буду ведучим, а бо я не здатні ДПА як поступити в цій ситуації? !?!?
228
Для 228: не здам дпа
serj
Гоу ту зе пту
Ваня
Для 228: будь ведучим і здаси ДПА.
Коментувати
смиківна
Добрий вечір! Прошу у вас поради)) в школі готують виступ до Шевченківських днів. В п’ятницю педорганізатор сказа класному керівникові щоб діти вивчили пісню. Керівничка в групі у Вайбері повідомила дітей. Діти в понеділок із музкерівником зробили першу репетицію)) проте виявилось, що виступають всі учні школи крім 8 класу((( вчитель музики сказала, що їх нема в списку, бо так сказав директор))) керівничка пішла до шефа, тут підключилась завучка по навчальній частині і каже" будуть виступати всі крім 8 класу, бо вони на новий рік погано розказували вірші і є порушниками дисципліни" скажфть, чи такий вчинок дирекції правильний??? На мою думку, сучасних "важких" підлітків навпаки потрібно заоохочувати до колективної роботи в школі(((( тим більше, у класі із 15 чоловік є лише 3 дитини з важким характером))) допоможіть порадою)) ДЯКУЮ!!!
Пилип
Для смиківна: забий!
адміністратор
Нехай класний керівник проведе класний загальношкільний виховний захід, де покаже рівень своєї майстерності та рівень майстерності дітей
Коментувати
Анонім
Якщо я хворіла 2 тижні( 9 клас) і за цей час проходили нові теми, і завтра по цим темам контрольна робота, я зобов’язана її писати??
Еникибеникиїливареники
Для Анонім: а що тобі автоматом контрольну поставити, чи індивідуальних уроків дати, бо тебе не було? Іншим разом, коли підеш на лікарняний, то будеш цікавитись, що проходять у школі в цей час, а нову тему опрацюєш самостійно. А якщо не впораєшся самостійно, то візьмеш допомогу у вигляді погодинного репетитора.
адміністратор
забов"язана. На ЗНО теж скажеш, що не пишу це завдання, бо хворіла?
Коментувати
Ірина
Добрий день.Мою дитинину, в школі, завуч до вів до сліз.Виясняючи з нею і з її однокласниками відносини, стосовно своєї доньки.Її донька вчиться в одному класі з моєю донькою.Діти посварилися так завуч прийшов на урок, забрав з уроку мою доньку і її однокласників і в коридорі превселюдно вченила допрос дітям .Чи правельно це.
Кока
Для Ірина: може, вона розбиралася, як мама, а не завуч. Вона ж не відлупцювала нікого, а з’ясувати що і як це не кримінал. А ти вчи доцю не сваритися, а жити дружно. А то можеш і ти прийти до завуча і набити їй морду.
Ірина
Вона була на робочому місці.І як мама тем паче не мала право чепати мою доньку .Я так розумію з вошого коментарію що в ЗОШ, може прийти будь хто і вчиняти будь, що з моєю донькою.Просто дістало те, що діти вчителів можуть робити в ЗОШ, що завгодно і їм не хто не має право заперечити, бо там працює їх мама.
Грицько
Для Ірина: переведи на домашнє навчання і дмухай на неї.
Коментувати
Лена
Добрий день.Моя дитина на урок малювання не взяла каву щоб малювати і вчитель за це поставив його до стіни в класі сказала взяти листок і олівець і він цілий урок малював стоячи .І ще шестеро дітей.Що робити?
Галина
Для Лена: що означає "не взяв каву"?. Вони що кавою малюють, чи каву малюють з натури?
Лена
Кава розчинна і вода,потім малюють цією водою в альбомі.
Лена
Ми батьки ходили до школи і все вже вирішили.Дякую.
Коментувати
Випускник
«У всіх діях по відношенню до дітей першочергова увага приділяється найкращому забезпеченню інтересів дитини» (стаття 3). Цікава стаття. Таке собі сопля матюкається, може вчителя послати, нахамити, принизити учителя перед усім класом, а учитель повинен утертися і в "інтересах дитини", наодинці з ним поговорити, якщо воно захоче! Мабуть прийдеться тікати з цієї школи, бо ще трохи, і учневі можна буде ноги об учителів витирати.
Овоч
Для Випускник: воно мале-дурне, а ти просвітень. А хочеш, то зустрінь наодинці надери сраку.
Коментувати
Гліб
Добрий день, що робити коли до мене прикопується вчитель постоянно перевіряє в мене дз. Ось наприклад мене не було 2 неділі в школі він дав мені 2 завдання на 10 балів. Я сказав що не розумію теми. Він сказав то читай книжку То якщо я буду читати книжку то для чого мені вчитель?
Войтик
Для Гліб: щоб дати 2 завдання на 10 балiв.
Коментувати
Тетяна
На основі якого закону дирекція школи може не допустити маму до дитини, дитина не хоче спілкуватись з нею і просить захисту.
Данилко
Для Тетяна: може допустити тільки тоді, як треба погодувати груддю.
Коментувати
В'ячеслав
Якщо я захворів і пропустив декілька днів навчання вчителька має просити домашнє завдання за ці дні???
Захар
Для В’ячеслав: а сам як думаєш?
Коментувати
Надежда
Що робити коли дитину побили в школі а вчителька його і звинувачує. Тому що кривдник є дитиною місцевої суді.
lalka
Чи маэ право трудовiк заставляти прибирати своэ i чуже мiсце? Вiн сказав що на наступний раз я та мiй товариш будемо прибирати весь клас тому що пiшли на перерву коли вона й саме була.
Тургор
Для lalka: виростеш, зустрінеш трудовика, то згадай йому це.
Коментувати