Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Л
Вилазьте "дітки" "на голову" вчителям, бо вони БЕЗПРАВНІ. А де ж прописані у КОНСТИТУЦІЇ ПРАВА для ВЧИТЕЛЬСТВА, щоб ВІДСТОЯТИ ЧЕСТЬ, ГІДНІСТЬ від ЗНАХАБНІЛОГО учнівства, яке знає права, але НЕМАЄ ЖОДНИХ ОБОВ’ЯЗКІВ!!!
Частина суспільства
Для Л: Це діти, вони тільки вчаться жити у дорослому світі і вчителі, якщо вони обрали собі цю професію повинні з відповідальністю ставитись до неї. Діти повинні бачити у вчителях, розумну дорослу людину готову розвиватись разом з ними, йти вперед і допомагати їм вирости гідними і такими ж розумними людьми. Але більшість вчителів показує своєю поведінкою, що у них немає чому навчити учнів, крім агресії, кпинів, відсутності внутрішнього стержню, нетолерантності до зовнішнього вигляду чи поглядів на життя.
Коментувати
Kristin Lanyo
Сталася така ситуація, в моїй школі вчителі (точніше директор і завуч) захотіли "гостину". Я відмовилась здавати на це гроші. Скажіть будь ласка, що робити, якщо завуч і директор погрожують мені через те, що я відмовилась, занизити оцінки в атестаті?
Іван
Для Kristin Lanyo: І що вам з тих оцінок? При вступі вони відіграють дуже незначну роль.
Коментувати
вч.
Чи може вчитель бути призначений класним керівником у класі, де навчається його дитина?
Роман
Для вч.: Вчителів умовляють бути класними керівниками. Дитину вчителя пропонуєте перевести в іншу школу??
Іван
Може. А в чому, власне, проблема? У мене був класний керівник і її донька вчилася в моєму ж класі. Ніяких проблем не було.
Коментувати
Марія
Добрий день. Така ситуація хлопчик забирав печево в другого хлопчика, другий хлопчик відштовхнув його і той впав і розсік брову, на той час вчитель був в класі, просив хлопців заспокоїти. Що за це буде вчителю???
Мирослава
Для Марія: Повісять або четвертують ! - іронія.
Коментувати
р
чи має право вчитель кричати на дитину і обзивати її,через те що вчитель видумав собі оцінки з голови і поставив у журнал,при тому що коли вчитель виставив ці оцінки була контрольна, а контрольну ще не перевірено???!!! І оцінки за кр не сказано! що робити дитина добивалась правди і її за це звинувачено!!!
Witalina
Для р: НЕ ЗАВЖДИ дитина каже ВСЮ правду!!!! Ще потрібно дізнатися як все було. Це по -перше. А по-друге "кричав" невже це така страшна проблема??? НА роботі , ніхто ні на кого не кричить???? Як на мене, нічого страшного !!!!
111
Звідки таке переконання, що "оцінки з голови"? Не факт, що під час контрольної учителька ставила оцінку за цю саму контрольну, це могла бути оцінка за завдання виконане раніше, тому варто спочатку розібратися, перш ніж кричати "має чи не має права". А як, по-вашому, можна повідомити оцінку за ще не перевірену контрольну? Складається враження, що Ваша дитина придумала якусь геть позбавлену логіки історію, щоб спрямувати ваші негативні емоції з приводу заробленої нею низької оцінки на вчителя. Пригадую, як моя двоюрідна сестра, перед тим як повідомити про погані оцінки, довго готувала батьків, розповідаючи, як викладач її не любить, як постійно робить зауваження без причини і т. п. Я була свідком результатів такої психологічної обробки батьків, вони доньці вірили беззастережно. Так само як і знавцем справжніх причин "безпричинних зауважень" (постійні розмови з сусідами по парті й гиготіння) і "занижених оцінок" (прогулювання лабораторних і контрольних робіт).
mmm
Для р: вам у групу батьки сос у фейсбук
Коментувати
М.С.В.
Чи має право класний керівник не брати особливих учнів на екскурсію? Терміново!
Роман
Для М.С.В.: Класний керівник взагалі не повинен організовувати ніяких екскурсій, це його добра ласка. А тим більше брати собі на голову Вашу особливу дитину. Якщо хочете, щоб дитина щось побачила, то супроводжуєте її
Людмила Дмитриевна
Мама мала на увазі дитину з особливими вадами у дитини,не зовсім здорову як вам Романе не соромно таке писати?! Ви не знаете що може трапитись із вами чи вашими рідними через секунду-може не дай ,Боже хтось із Вас стане особливим?!
Коментувати
Орест
Доброго дня у мене запитання якщо дитина хоче до туалету вона може без просу вчителя піти до туалету?
Я
Для Орест: якщо учителя немає, дитина може піти в туалет, але не більше, якщо ж учитель не випускає дитину, вона має повне право вийти в туалет, розповісти батькам, опікунам, тощо. особливо якщо дівчинка, так як цей процес не регулюється.
Коментувати
Влад
Чи має право вчитель зробити щелбан учню який розмовляє на уроці? Згідно конституцією України у вчителя нема права завдавати моральної і фізичної шкоди.
Witalina
Для Влад: А ТИ маєш право завдавати моральної шкоди вчителю??? ТИ теж не иаєш права говорити на уроці! Ви квити!
Я
Ніхто не може заборонити вам говорити, такий вчитель повинен нести відповідальність.
Роман
Скільки шкоди завдає розпущеність дітей вчителям і нормальним учням, що найкращим виходом було б таких учнів після третього попередження виганяти зі школи - нехай шукає іншу де його приймуть.Чому права нормальних дітей і вчителів мають порушуватися через одного негідника!?
Коментувати
Мар'яна
Доброго дня. Скажіть будь ласка, під час перерв хто відповідає за дітей початкових класів. Якщо це вчитель, де можна знайти підтвердження.
Олег
Директор фотографує учнів, на свій "iPhone" через те що вони не ходять до школи в учнівській формі а також їх принижує, також виставляє одного учня на посміховисько через те що він інколи говорить по телефону на перервах... Що в такій ситуації йому світить?
Я
Для Олег: це пряме порушення статі 60 закону України "Про освіту"
Оксана
Скажіть будь ласка.Дитина з класом була на хореографії в іншому кабінеті,але в класі під партою залишила взуття так як усі діти,в той час в класі вчилися діти з паралельного класу англ.мову.Коли діти повернулися з хореографії,то дитина помітила що немає під партою її взуття ,а саме кросівок 1 штука є а іншого немає.Після чого почали шукати вже після дзвінка мами до вчителя.Згайшли в одногоз учнів в портфелі.Чи маю право я вимагати аби діти з паралельного класу в нас непроводили уроки.Напишіть будь ласка правельні дії батьків.Дитина була в розпачі,зразу захотіла додому( 2 клас.)
Коментувати
Володимир
Доброго, дня ! Вчителька не поставила високу оцінку, звинувативши, несправедливо, що робота не самостійна, а списана ! Через два тижні схожа ситуація, занижена оцінка !
Іван
Для Володимир: Спробуйте виконувати роботу самостійно й оцінка підвищиться!
Коментувати
04222
Що робити коли вчитель говорить що дитина якась не така і до неї треба шукати підхід
Частина суспільства
Для 04222: Всі діти різні і для всіх потрібен окремий підхід, це аксіома.
Коментувати
Люда
Доброго дня!В моєї дочки виникла проблема з одним вчителем.Коли вона чергувала в її класі,випадково зламала швабру.Всі діти цього класу стверджують ,що швабра вже була зламана і моя дочка просто її доламала.Вчителя на той момент в класі не було бо це був останій урок.Дочка просто її поставила,а на наспупному уроці,коли вчитель спитав хто зламав швабру,моя дочка зізналася що вона це зробила.Вчитель на це їй сказала,що вона має купити їй нову шварбу і почала постійно її залишати чергувати на своїх уроках,навіть якщо вона не чергова по списку.
1111
Для Люда: "випадково" зламала швабру???!! Це що треба було нею робити аби "випадково" зламати. Схоже у вашої доньки проблеми з поведінко. і вчитель шляхом залучення до громадських робіт намагається її перевиховати
Коментувати
Юліан
Добрий день скажіть чи має право.вчитель посадити дитину з тив дитино я ку вона не хоче сидіти за одною партою
Denik
Для Юліан: напиши на вчителя скаргу. Ви ж усі тепер так робите.
Споглядач
Юліан! Перейдіть на індивідуальне навчання. А ви не питали, чи хоче хтось сидіти з вашою дитиною?
Коментувати
Арсен
Я учень 9 класу в мене питання, чи може директор школи скорочувати малі перерви з 10 до 5 хв щоб на 4 перерві провести шкільну лінійку?
Фомка
Для Арсен: не встиг покурити?
Ілля
А тобі яка різниця ,якщо хай курить ,це його справа!!
Вчитель
Є різниця , бо за учнів в школі відповідають вчителі. І це аморальна поведінка, нехай перед батьками курить, а школа це є громадський заклад , де є інші діти що не курять.
Коментувати
manson
ситуація. у дітей 7 урок, учителя, що мав прийти на 6, сьогодні немає в школі. завуча також немає. тому директор, не роблячи заміни, каже дітей посидіти в класі самим, тобто почекати один урок. без заміни та якогось учителя, хто зміг би як мінімум посидіти з нами, не кажучи вже про заміну предмету. діти, усім класом довго не думаючи, пішли додому. тепер директор школи і класний керівник вимагають пояснень. хто тут вчинив неправильно? хіба клас може залишатися цілий урок сам без нагляду? хто тоді за нього відповідає?
Таня
Чи мають право збирати комісію зі школи для огляду житлово побутових умов для дитини в 2 класі?
адміністратор
Для Таня: не тільки мають, а повинні.
Коментувати
Vikki
Я в 9 класі. Чи можу я ходити в школу з довгими (не занадто, середньої довжини) нігтями?
Смолоскип
Для Vikki: а хто перевіряє твої нігті?
Коментувати
Роман
А чи може вчитель називати учня ,,конченым дебилом,, через те що він пройшов біля мікрофона і випадково сказав ,,гоу,, і чи може він заставляли учня виступати якщо той вілказався
Сіракуз
Для Роман: іншим разом, перш, ніж перднути, сто разів подумаєш: "може, я кончений дебіл, якщо хочу це зробити?" І ще треба таке лайно заставляти щось?
Ірина
Для Роман: Сказав "гоу" в мікрофон - ще не дебіл. А що не усвідомлюєш помилки та ще й скаржишся, то дійсно дебіл.
Коментувати
Маряна
Добрий день. Скажіть будьласка чи має будь яка мама організовувати висту з дітьми ,до дня Шевченка?І це все відбувається в навчальний час ,на уроках робить репетицію. Сама роздала слова і вибрала для свого сценарію дітей..Це законно?
Матильда
Для Маряна: Конечно незаконно. Но пока Гриневич будет врать,что " можно так,а можно так" и не будет нормальных чётких нормативных документов по подобному вопросу или по вопросу дежурства учеников в классах-всё так и останется-в школе будут что хотеть,то и воротить. У нас,например,администрация самодуры. Сами придумывают всякую разность,не опираясь НИ НА КАКИЕ нормативные документы.
Коментувати