Міністерство освіти проведе всеукраїнські Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників

Департамент середньої та дошкільної освіти МОН запрошує батьків майбутніх першокласників до обговорення актуальних питань вступу дитини до школи

Міністерство освіти проведе всеукраїнські Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників

Для участі запрошуються батьки, які бажають висловити власну думку щодо актуальних питань нового етапу в житті дитини – вступу до школи.

Обговорення відбудеться на Інтернет-форумі сайту Міністерства освіти і науки та буде спрямоване на вдосконалення розвитку всіх форм дошкільної освіти, забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти, вивчення проблем, що виникають у батьків майбутніх першокласників.

Серед тем, що запропоновані для обговорення - питання щодо програм розвитку дитини у дошкільних закладах, освітньої підготовки дитини до школи, критерії вибору школи батьками, проблеми з якими стикаються батьки при зарахуванні до школи та інші. Повний перелік питань до обговорення дивіться у розпорядженні МОН №24-р від 14.03.2011 р.

Інтернет-збори розпочнуться 15 березня та триватимуть до 15 квітня.

За підсумками батьківських висловлювань та побажань, департамент середньої та дошкільної освіти МОН узагальнить матеріали з метою подальшого вдосконалення роботи в згаданому напрямку.

Зазначимо, що міністерство освіти вже мало досвід проведення аналогічних заходів, восени минулого року були проведені Інтернет-збори батьків першокласників. З узагальненими результатами можна ознайомитися тут.

Освіта.ua
15.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів