Педагоги інклюзивних центрів отримають надбавки

Кабінет міністрів України вніс зміни до роботи інклюзивно-ресурсних центрів

Педагоги інклюзивних центрів отримають надбавки

З 1 січня 2022 року педагоги інклюзивно-ресурсних центрів отримають надбавки в розмірі щонайменше 25% посадового окладу.

Це передбачено постановою уряду від 21 липня, інформує Міністерство освіти і науки.

Згідно з документом, у штатному розписі центрів запроваджуються додаткові посади фахівців (консультантів) з розрахунку 0,5 ставки – на кожну додаткову тисячу дітей, які проживають на території відповідної територіальної громади.

Уряд усунув норми щодо нижньої межі віку дитини, з якого можна звертатися до інклюзивно-ресурсних центрів. Так, якщо раніше центри опікувалися дітьми віком від 2 до 18 років, то тепер це можна робити від народження дитини. Також до центрів можуть звертатися молоді люди віком від 18 років, якщо в них виникають особливі освітні потреби.

Відтепер тривалість робочого тижня педпрацівників інклюзивно-ресурсних центрів зменшено з 40 до 36 годин на тиждень і скасовано норму щодо 18-годинного педагогічного навантаження на тиждень.

Окрім того, пропонується встановити керівнику інклюзивно-ресурсного центру, завідувачу філії центру 16-й тарифний розряд, а фахівцю (консультанту) центру – 15-й тарифний розряд (на сьогодні встановлені 14-й та 15-й тарифні розряди відповідно).

Також дозволено створювати філії та мобільні інклюзивно-ресурсні центри.

Освіта.ua
22.07.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Якось не так...
Активізація дебілів пішла. Жоден дурень не визнає своєї дурості. А потім дивуємося: "Звідки такі закони і рішення?"!
Карма
Для Якось не так...: ВР та мінстерства тому приклад. А за правду, виходить, ображаються :))))
Коментувати
Злий вчитель
"Кто не работает — тот ест!" :) Та почекайте, скоро інклюзія буде основною освітою і всі вчителі отримають підвищення :):):)
ТТ
Сміх!!! За навчання дебіла платять більше, ніж за навчання відмінника і переможця олімпіад. Оце сильна мотивація для учителя! Педагоги, обирайте інклюзію, тут "масніше"!
Якось так
Для ТТ: ти сам ДЕБІЛ, якщо про дітей таке пишеш.
ТТ
Для Якось так: Дебільність (лат. debilis — «слабкий») — термін, що застосовується у психіатрії для визначення слабкого ступеня олігофренії. Вікіпедію хоча б відкрий! В школу ходити потрібно, а не під парканом смоктати папироси!!! От пів країни таких недоуків.
ДД
Для ТТ: открыл по твоему совету Википедию и обомлел. В статье на слово дебил размещено фото какого-то урода. Точно твое. Карма знаете ли.
Коментувати