Уряд розподілив кошти для підтримки дітей з інвалідністю

Уряд врегулював перерозподіл коштів для підтримки осіб з особливими освітніми потребами

Уряд розподілив кошти для підтримки дітей з інвалідністю

Кабінет Міністрів врегулював питання використання коштів субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами.

Відповідне рішення ухвалене у ході засідання уряду.

За словами міністра освіти Сергія Шкарлета, підтримка та надання якісної освіти особам з особливими освітніми потребами – важливий крок до забезпечення рівних умов для навчання всіх дітей України.

«Схвалені Урядом зміни дозволять використовувати кошти, які вже другий рік поспіль не можуть бути використані в тих регіонах, де немає потреби створювати ще нові інклюзивно-ресурсні центри», – зазначив Сергій Шкарлет.

Відповідно до постанови Кабміну, залишки коштів субвенції 2019 року, передбачені на оснащення кабінетів інклюзивно-ресурсних центрів, що не використані у 2020 році, дозволено спрямовувати у 2021 році на закупівлю обладнання для оснащення кабінетів інклюзивно-ресурсних центрів, що будуть утворені у 2021 році або вже утворені.

Також їх дозволено спрямовувати на забезпечення оплати праці фахівців за проведення корекційних занять у повному обсязі, що впливатиме на надання якісних освітніх послуг дітям з особливими освітніми потребами.

Як відомо, Державним бюджетом на 2021 рік передбачено обсяг такої субвенції у сумі понад 500 млн гривень. Цей обсяг субвенції розподілений між обласними бюджетами та бюджетом м. Києва.

Освіта.ua
17.05.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів