«Маруся» Григорій Квітка-Основ’яненко. Скорочені версії

Читати скорочені версії повісті Григорія Квітки-Основ’яненка «Маруся»

«Маруся» Григорій Квітка-Основ’яненко. Скорочені версії

Скорочені версії повісті Григорія Квітки-Основ’яненка «Маруся» дозволять девʼятикласникам швидко ознайомитися зі змістом цього літературного твору. Текст подано в трьох форматах: скорочена версія, переказ і дуже стислий переказ.

Скорочена версія повісті Григорія Квітки-Основ’яненка «Маруся» – це текст, спеціально підготовлений у форматі хрестоматії для школярів. Учні й учениці зможуть швидко опрацювати твір саме в тому вигляді, який якнайкраще підходить для розуміння його змісту, композиції та художніх особливостей. Текст скорочено так, щоб, прочитавши його, девʼятикласники були максимально готові до опрацювання твору на уроках.

Переказ – це текст, у якому лаконічно відтворено зміст повісті Григорія Квітки-Основ’яненка «Маруся». До стислого переказу додано найважливіші цитати, які знадобляться під час опрацювання твору на уроці. У переказі також коротко схарактеризовано тему, ідею та образи твору.

Дуже стислий переказ – максимально лаконічний виклад змісту повісті Григорія Квітки-Основ’яненка «Маруся». Дуже стислий переказ дозволить швидко ознайомитися з композицією, образами, темою та ідеєю твору. Це допоможе максимально швидко підготуватися до уроку.

Публікації за темою:
10.03.2022 «Маруся» Григорій Квітка-Основ’яненко (скорочено)
Читати онлайн скорочено повість Григорія Квітки-Основ’яненка «Маруся» 
10.03.2022 «Маруся» Григорій Квітка-Основ’яненко (стислий переказ)
Читати онлайн стислий переказ повісті Григорія Квітки-Основ’яненка «Маруся» 
10.03.2022 «Маруся» Григорій Квітка-Основ’яненко (дуже стислий переказ)
Читати онлайн дуже стислий переказ повісті Григорія Квітки-Основ’яненка «Маруся» 

Освіта.ua
10.03.2022