Osvita.ua Середня освіта Консультації Чтение публикации
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Светлана
Добрый день!а как насчёт медицинских сестёр ,которые работают в школе и то же с детьми?почему за них ничего не пишут и почему отпуск не такой как у обычного учителя?
Вилен
Для Светлана: а чому у медсестри має бути відпустка як у вчителя? У медсестер свої обов’язки, своя робота, у вчителів - своя.
Коментувати
Юлия Акименко
Якщо я перебуваю у дикретній відпустці третій рік, то я можу претендувати на вже дві відпустки? Як вони повинні надаватися? Чи будуть вони якимось чином оплачені?
Айстра
Для Юлия Акименко: Ви і так у відпустці! А ось якщо Ви до полог не використали відпустку, то можете її використати перед виходом на роботу. Наприклад: Ви пішли працювали і пішли у дикретну відпустку в квітні або в травні. Планову відпустку за відпрацьований час не використали. Ось її Вам і дадуть потім. На роботу виходите не в травні(червні, липні...), а на 56 днів пізніше.
Коментувати
Олена
Якщо методист має більше, аніж півставки викладацьких годин, це не впливає на к-ть днів відпустки?
Вилен
Для Олена: переходьте на посаду викладача і буде у вас відпустка викладача
Коментувати
Цімоха алла
Скільки календарних днів складає відпустка у зав. Шкільної бібліотеки? За шкільних бібліотекарів забули зась
Оксана
Яка тривалість відпустки завідувача шкільною бібліотекою? Завідувачі бібліотек і не педпрацівники і не тезпрацівники.Як нам бути?
Алла
Для Оксана: це точно ми ніхто, не дають ніякої відповіді, курси, атестації і приєднали до моповців
Ганна
А яке відношення Ви маєте до педагогічної роботи? Дуже багато бажаючих відвідати бібліотеку і скористатися Вашими послугами? А зневажливе "мопівці" що означає?
Володимир Пазюк
Для Ганна: Читайте заголовок у ньому написано: Тривалість відпусток працівників освіти, а не педагогічних працівників, а бібліотекарі теж працюють в закладі освіти
Коментувати
Оля
Не використала повністю минулорічну відпустку, чи зможу я цього року її використати?
Вилен
Для Оля: так, це можливо
Коментувати
Омелько Мар'яна
Доброго дня! Чи можна піти у невикористану відпустку і на який термін, якщо така є в наявності ще 2000-х років. Якщо порахувати невикористані дні відпустки, вони можуть скласти навіть календарний рік або й більше. Заздалегідь вдячна
Вилен
Для Омелько Мар’яна: можете одночасно взяти всі дні невикористаних відпусток за всі попередні роки, хай хоч тривалістю 365 днів вийде
Тетяна
А шкільні бібліотекарі? Уроки, виховні заходи, лінійки, .... проводять, а відпустка лише 24 дні.
Айстра
Які лінійки? Їх проводить педагог-організатор. Уроки и виховні заходи, можливо Ви і проводите. А ось наш бібліотекар лише видає та збирає підручники. А весь інший час -імітація роботи. Нікому літературу не дає: ща загублять((
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!