Чи може директор школи забрати години у вчителя?

Хто встановлює педагогічне навантаження в школі та у яких випадках воно може бути змінено

Чи може директор школи забрати години у вчителя?

Який обсяг тижневого педагогічного навантаження становить тарифну ставку? Хто затверджує педагогічне навантаження в школі? У яких випадках може бути змінено педагогічне навантаження під час навчального року та куди звернутись учителю, якщо його права порушені?

Основним документом, який регулює питання встановлення педагогічного навантаження вчителів та його перерозподілу, є стаття 25 Закону України «Про загальну середню освіту». У пункті 1 цієї статті визначено, що педагогічне навантаження вчителя включає 18 навчальних годин протягом навчального тижня, що становить тарифну ставку.

У залежності від освіти та за наслідками атестації вчителям встановлюються тарифні розряди та присвоюються кваліфікаційні категорії. Тарифна ставка вчителя (тобто його посадовий оклад) залежить саме від категорії та тарифного розряду. Наказ МОН України № 557 від 26.09.2005 року «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» визначає, що оплата праці вчителям здійснюється відповідно до єдиної тарифної сітки.

Так, учителям всіх спеціальностей, яким за результатами атестації встановлені кваліфікаційні категорії, встановлюється ставка заробітної плати відповідно до тарифних розрядів:

  • спеціаліст вищої категорії — 14 розряд;
  • спеціаліст 1 категорії — 13 розряд;
  • спеціаліст 2 категорії — 12 розряд;
  • спеціаліст  без категорії — 10-11 розряди.

Кожного року (станом на 1 вересня поточного навчального року) в закладах загальної середньої освіти проводиться тарифікація педагогічних працівників, у ході якої розподіляється тижневе навантаження між педагогами школи на навчальний рік. Для проведення тарифікації наказом керівника створюється тарифікаційна комісія. Результати тарифікації оформлюються у вигляді тарифікаційного списку.

Варто зазначити, що попередня тарифікація проводиться ще у березні-квітні. Це робиться для того, щоб попередити вчителя про те, яке навантаження на наступний рік він буде мати.

При цьому виникають випадки, що при попередній комплектації вчителю прогнозують навантаження, наприклад, 30 годин і він розписується за це навантаження, а у серпні з’ясовується, що не набрали 10 клас і у вчителя буде лише 24 години. Учитель починає вимагати від директора обіцяні години, годин немає, виникає конфлікт. Тому важливо при попередній комплектації спрогнозувати не максимальне навантаження вчителя, а навантаження на ставку, адже саме ставку зобов’язаний дати директор працівнику, якщо працівник прийнятий на роботу з повним навантаженням.

Для запобігання непередбачуваних ситуацій, директорам навчальних закладів слід мати на увазі, що педагогічне навантаження обсягом менше тарифної ставки, встановлюється тільки за згодою працівника (п.2 ст.25 Закону «Про загальну середню освіту») або на прохання педагога на підставі ст.56 КЗпП України.

Отже, відповідно до п. 4 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти від 15.04.1993 №102 тарифікаційні списки затверджуються керівником закладу за погодженням із профспілковим комітетом не пізніше 5 вересня.

Під час навчального року перерозподіл педагогічного навантаження допускається лише в окремих випадках, наприклад, у разі зміни кількості годин з окремих предметів, що передбачено освітньою програмою (наприклад, відповідно до освітньої програми закладу школи на вивчення предмета передбачено 2,5 години на рік, то в першому семестрі предмет може вивчатися 3 години, а в ІІ семестрі – 2. Або на вивчення предмета передбачено – 0,5 години на рік, при цьому він може вивчатися тільки в одному з семестрів по 1 годині щотижня).

Іноді життєві обставини змушують учителя відмовитися від частини навантаження під час навчального року. У такому випадку працівник має написати відповідну заяву про зменшення педагогічного навантаження, а керівник може задовольнити це клопотання працівника. При цьому варто зауважити, що директор не зобов’язаний це робити і тоді працівник продовжує працювати відповідно до тарифікації, або має право звільнитися.

Важливо, щоб усі зміни в навантаженні учителів під час навчального року відбувалися виключно за письмовими заявами самих учителів. Відсутність відповідних заяв дає підстави для звинувачення керівників навчальних закладів не лише в безпідставній зміні педагогічного навантаження, а й в упередженому ставленні до педагогів та у нанесенні педагогам моральної шкоди.

Керівникам навчальних закладів варто пам’ятати, що навіть коли вчитель у вересні протарифікований на 30 годин, то немає ніяких підстав без заяви самого вчителя зменшити його навантаження за ініціативою адміністрації навіть на 0,5 години.

Неправомірними будуть дії керівника і тоді, коли він повідомить вчителю під час навчального року, що у зв’язку із розширенням штату працівників частину його навантаження віддадуть новому співпрацівнику, або  більш кваліфікованому.

Якщо перерозподіл педагогічного навантаження вчителів відбувся під час навчального року і працівник вважає, що його права порушені, то він може звернутися із заявою до Комісії по трудових спорах, яка має бути в кожній установі та організації із штатом більше 15 осіб, до профспілкового комітету, або до суду.

Освіта.ua
21.12.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вікторія
Працювала вчителем української мови та літератури, вища категорія. після реорганізації школи працюю вже вже четвертий рік вчителем початкових класів. Цей рік атестуюсь. Чи може бути підтверджена моя вища категорія комісією, якщо курси всі пройдені ?
Людмила
Добрий вечір!Маю вищу освіту соціолога та 3 вищих педагогічних освіти. ЧИ маю право працювати соціальним педагогом в школі?( На цій посаді працюю 2, 5 роки, а зараз хочуть в мене забрати соц. педагога. Чи мають право?)
Сірко
Для Людмила: А справка з дурки є?
Коментувати
Ігор
Написав відмову від 3 год директор не підписує. Підкажіть що робити ти не маєш освіти на ці години в тебе просто довантажують їми щоб було 18 годин
Лена
И ещё. один вопрос. Могут ли часы забрать, ставя перед фактом? Мое согласие не обязательно?
Галина
Для Лена: якщо змешують у порівнянні із затвердженою станом на 1 вересня тарифікацією, то мають видати наказ про зміни, в якому будуть вказані підстави та нормативний документ (наприклад оптимізація шкіл, зміни навчальних планів тощо)
Коментувати
Лена
Так может кто- то объяснить популярно? В статье написано, что среди года даже пол часа нельзя из 30 часов забрать, а в комментариях пишут, что если 18 часов остаётся, то можно. Кто прав? А то у нас в школе та же история.
Галина
Для Лена: в коментарях пишуть не про "всередині року", а під час формування тарифікації. Тарифікація зартверджується станом на 1 вересня і, якещо не відбувається якихось реорганізацій, залишається незмінною. А ось коли формують тарифікацію, то цілком мають право встановити її на рівні нижчому ніж вона була в попередньому році.
Коментувати
Аліна Володимирівна
Можна у жовтні замінити одного вчителя-предметника на іншого? Якщо так, то можна написати заяву класному керівнику ?
Валерій
Чи може адміністрація закладу при розподілі тижневого навантаження зменшити кількість годин вчителю початкових класів без його згоди, залишивши йому 18 годин?
Галина
Для Валерій: так. Більше ставки (18 годин) взагалі ніхто не зрбов’язаний давати.
Валерій
Для Галина: Дякую!
Коментувати
Алла
Якщо у 9 класі 26 учнів , а укр.мови і літератури 8 годин на тиждень і вчитель не використовує інноваційних методів навчання, не правильно оцінює учнів, то можна у вересні вимагати від директора розділити клас підгрупи і додати ще одного вчителя ?Чи можна це просити у вересні, якщо дуже потрібно?!
правда
Для Алла: вы из своего кармана оплатите второго учителя? В стране нет денег, не знали? Укр.м. оставят одним классом, делят иностранный язык в лучшем случае. А тот учитель использует ту методику, ровным счетом, какую зарплату получает от государства, пришла, кофе попила и домой, и правильно делает, нечего нервы портить.
Дар'я
Розділення можливе при 28 і більше учнів у класі. Таким чином діляться укр., анг. мови і якщо викладається рос.мова.
Коментувати
вчитель
Те, що зараз роблять з предметом " Мистецтво", не охватити розумом. Вчителі молодшої школи хотять цю годину собі, хоча у програмі і нотна грамота, і тривалості звуків, і... багато чого специфічного..10- 11 вчителі російської мови " роздирають". Це що найлегший предмет? Якщо його вести так, як потрібно- це складний предмет, потребує знань. А в нас так: за 3 дні курси пройшов- от і фахівець вищої категорії.
микола
доброго дня.Директор дав лише 16 навчальних годин та 2,5 індивідуальних.Чи буде в такому випадку нарахована ставка ( 18 годин)?і що робити,коли не погоджуюся на таку кількість годин,куди звертатися?дякую!
Економіст
Для микола: і ті години, які Ви називаєте "навчальними", і "індивідуальні" - всі вони є педагогічними годинами, тому у Вас виходить 18,5 годин
микола
щиро дякую за відповідь!
Коментувати
Людмила
У минулому році ,у мене забрали години ,та без попередження та пояснення віддали іншому педагогові!У цьому навчальному році ,відбувається та сама ситуація,було 29 годин ,стало 21 година !Уже просто немає сил і здоров’я це все тирпіти,з приходом нової директора постійно боришся ....за свої години.
Економіст
Для Людмила: ніхто не повинен Вам давати більше ставки (18 годин). "лишні" години - не Ваші, вони Вам були надані через можливість взяти іншого вчителя, або близькі відносини з дирекцією.
Olga
Тепер у вас буде більше вільного часу. Тож використайте його на вивчення правил з української мови, бо занадто вже безграмотний ваш допис.
Коментувати
Тетяна
Доброго дня! Хочу поділитися наслідками спірного питання про повернення мені 0,25 ставки, яку передали медсестрі. На профком написала заяву про клопотання перед директором,спираючись на лист МОН про супровід в шкільному автобусі, з наданням письмового поясненням причин відмови. А там чітко сказано: працівник освіти може працювати на 0,5 ставки вчителя тільки в тому випадку, коли педпрацівники повністю завантажені окладом. Тому, наш директор, (без судового втручання), погодилась задовольнити моє клопотання. Але, що хочу добавити від себе: поки ми мовчимо, боїмося погроз начальства, не знаємо законів і своїх прав, нами будуть маніпулювати.
Тетяна
Дуже схожа в мене ситуація з колегами, що вже залишили питання про правомірне чи неправомірне забирання годин. Працюю вчителем математики з тиждневим навантаженням14 год, 3 роки поспіль довантажували супроводом дітей в шкільному автобусі. Тепер адміністрація поставила мене до відома, що ці години вони передають медсестрі, а мені ГПД. Без жодного попередження, без моєї письмової згоди. Чи можу я претендувати на повернення мені 0.25ставки підвозу дітей? (Директор мені відмовила. Які мої подальші дії?)
Галина
Для Тетяна: ні не можете. Ваша основна посада: вчитель математики. За ці години можете боротись. Довантаження може бути будь-чим. Можете просто не погодитись, якщо не хочете, і залишитись лише зі своїми годинами
Тетяна
Зрозуміло. Але ж в першу чергу мають довантажити педпрацівника, а не медсестру. В листі МОН про супровід в шкільному автобусі чітко вказано, що це має бути вихователь(педпрацівник). То за рішенням профспілки, можливо відстояти ці години за педпрацівником?
Коментувати
Олена
Добрий день! Виникла така ситуація: дітям було запропоновано здавати ЗНО з математики класний керівником для розширення можливостей для вступу. З 19 учнів у класі було 14 оцінки середнього рівня і 5 початкового. Результати отримані плачевні: 11 не подолали поріг. Тепер звинувачення лягають на вчителя математики та фізики. Йому зовсім не дають годин математики, аргументують не компетентністю..чи правомірно це?
Ясно
Для Олена: результаты действительно очень плачевные - уроки от такого учителя лишены всякого смысла. на месте родителей я бы просил заменить его на более результативного.
Олена
Але ж у чому вина вчителя коли підбір дітей початкового і серед н того рівня? Якщо вони далекі від математики?
Особиста думка
Для Олена: Ці учні - вже дорослі люди, невже вони не розуміють, що не постійно батьки та вчителі будуть біля них і потрібно самостійно вирішувати свої проблеми чи приймати рішення. Напевно мало хто з них це розуміє і що вчитися це їхній прамий обов’язок, їх на даний час робота. А як не хочеться навчатися, то нехай працюють, у нас по країні дуже багато потрібно робочих рук. Хтось скаже дуже жорстоко, а як по-другому. А вчителі не винні в тому, що діти не хочуть навчатися, не винні.
Коментувати
Galina
Чи можуть вчителю понизити категорію через 5 років, якщо неповна вища освіта. Коли проходила атестація, дати ІІ категорію. При повторній кажуть, що вони не мали права і понизять. Що робити в даному випадку?
Советчик
Для Galina: Да,по нормативам так и есть. Что делать? Уходите из школы. То,во что сейчас превратилась работа в школе,- нормальной работой трудно назвать. Если Вам дорого Ваше здоровье и Ваше достоинство,- идите в другие сферы. Минималку( как нынче зарплата учителя)- можно с лёгкостью заработать на другой работе без ущерба для здоровья
Коментувати
Vika
В когось була така ситуація, коли директор погрожує в наступному навчальному році забрати години, якщо не поставиш високі оцінки дитині знайомої (для медалі), а учень реально "тягне" на середній рівень? Як вирішувати цю ситуацію? Адже зрозуміло, що районо буде за директором. Може хтось через таке проходив?
Ольга
Моє навантаження вчителя укр мови та л-ри - 16 год (стаж36р), довантажили 0,25 ставки ГПД. У директора 1,5 ставки. Мої досягнення: останні 5 років діти займають призові місця у районі та області (перше місце). 2 медалістки підтвердили свої знання на ЗНО. Чи правомірні дії директора? (Решта вчителів мають більше ставки!) Булінг???
Галина
Для Ольга: у директора 1,5 ставки педагогічних годин чи 1 ставка директора і 0,5 ставки вчителя? Якщо 1,5 вчителя, то не законно, бо керівник має право не більше ніж 0,5 ставки роботи за сумісництвом (хоч внутрішнім хоч зовнішнім).
Коментувати
ольга
чи має право завідувач філією забрати години вчителю пенсіонеру поч класів в якого вища освіта а дати спеціалісту
Советчик
Для ольга: В ОТГ ( как я понимая филия опорной школы)и не такие " выкрутасы" возможны.
Коментувати
Олександр
Чи існує обмеження на педагогічне навантаження вчителя? Якщо так, то де це зафіксовано у законодавстві? Маю 28 годин. З 1 жовтня вчитель іде у декретну відпустку і постане питання про оплату класного керівництва. Чи маю я право заміняти класне керівництво і бути протарифікованим? У гуманітарному відділі ОТГ заявляють, що це порушення. Інструкція про порядок нарахування зарплати (розділ VI ст.63 3 абзац 3) стверджує інше.
Ольга
Для Олександр: гуманитарный отдел ОТГ... Знакомо. Люди далеки от юридических тонкостей образования. ( У нас такие же, чУдят в юридических вопросах на каждом шагу)
Коментувати
Тетяна Юшкова
Добрий вечір, мене хвилюють такі запитання: по-перше, чи педагогічне навантаження є конфіденційною інформацією і чи мають право колеги знати про педнавантаження один одного; по-друге, за яким принципом розподіляються консультації, наприклад, з української мови і літератури? Про своє педнавантаження я дізналась лише 10 вересня, ніякого попереднього повідомлення про педнавантаження й близько не було. Коли я розписувалась за отриманий листок з годинами, то мені тикнули пальцем у вузесенький рядочок, де я мала поставити свій підпис. Увесь список було закрито папкою (пояснено, що це розпорядження адміністрації: тримати в секреті інформацію про тарифікацію). У мене 5 випускних груп на базі 9-ти класів (я працюю в Центрі професійно-технічної освіти м. Житомира викладачем української мови і літератури) - і жоднісінької консультації. Це все законно? Дайте, будь ласка, відповідь. Дякую.