Osvita.ua Середня освіта Консультації Чтение публикации
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Михайло
Викладаю загальноосвітні предмети в технікумі. Зарплату за січень виплатили 29-го, збільшення на 10,1 % у зв’язку з підвищенням прожиткового мінімуму і 1-го розряду. Іншого, обіцяного і розрекламованого, збільшення не відбулося, очевидно, технікуми знову, як і торік, у чорному списку (яких не просунули у ЄТС)
1234
Для Михайло: так у школах те ж саме!! 10% і все!!!!
Анатолій
Це так "підвищили "по всій країні...А розповідає міністерство,що на 25 відсотків. Грошей немає-розікрали!
Коментувати
Ще той педагог...
пильно стежу за всіма законопроектами уряду і "випадаю в осадок"... ще в 2017 році прийято законопроект про підвищення на один тарифний розряд та +25% з 2018... потім прийняли "реформований" "Закон про освіту" з брехливими розмірами мінімалки в три розмри мін.З/П... а тепер прийняли ще одне "ноу-хау", яке перекреслило всі раніше прийняті закони... Цікаво, а чого мовчить профспілка? за останні 10 років жодної її діяльності на захист інтересів прав педагогічних працівників, не памятаю, коли останній раз бачив літні путівки на відпочинок - бо лише собі, та за наші кошти... Пропоную взагалі всім навчальним закладам вийти з профспілки та престати годувати тих злиднів!!!!!
Не той педагог
Для Ще той педагог...: Нє, ну не пропозиція, а ляля!!!! Прям рішив усі проблєми!!!! Вийшов з профспілки і получив зп 100 тисяч!!!! Ще той педагог...з таким рішенням!!! Я теж слідкую за діяльністю влади і тої профспілки! так от - влада - сказала, і що....і пропіарилася....Зробити - то вже інша справа! А та профспілка хоч підгавкує на них... То щось хоч роблять! А так що, думаєте, щось буде?? Не тіште себе!!! Так от, ще той педагог, пропонуйте вирішення проблєм, а не створюйте нові!
1234
профспілки-дармоїди!!!!!! Колеги, отямтеся!!! Жодного разу не захистили нас ні на якому рівні!!!!!!!! Тільки собі З/П за наші внески!!!!!!!!!!!!
Ще той педагог...
Для Не того педагога - от і пропоную - всм виййти з профспілки!!! А толку від неї? В грудні, поки не дали підсрачника тій "дармоспілці", е почала рухатись.. і то, лише запит надслали у ВР... А вчителям та викладачам треба самоорганзовуватись та висувати свої вимоги і Міосвіти , і ВР... В цивілізованому світі давно би вже відбвались безстрокові страйки!!! Задовбали вони вже своїми "рехформами" - опустили освіту нижче плінтуса
Коментувати
вихователь
а як же вихователі дошкільних закладів? посадові оклади та ставки заробітної плати педагогічних працівників, оплата праці яких здійснюється за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам?Що робити нам?
Лариса
останній раз гроші виплачували в кінці минулого року. Як вийти з профспілки? Достатньо просто заяви у довільній формі?
Лариса
Сьогодні отримала зарплату. Порівняла з ЗП за листопад- на 124 грн більше ( вища категорія, методист). І то не факт, що більше, бо в листопаді була на лікарняному, який виплатили в грудні.По факту: + 10 відсотків підвищення,-10 відсотків престижності. Яке підвищення? Знову пусті слова. Нам до 2023 року, бо немає грошей, а собі зразу. Як можна так брехати людям? І преса, яка так розказувала, що ЗП вчителя з 1 січня зросте приблизно на 1500 грн, зараз просто мовчить. Хай люди думають, що це правда. Немає слів. Знову нижче плінтуса....
вчитель
Для Лариса: Ситуація аналогічна! Це Полтавщина! Оклад підняли, а престижність відняли на ці ж самі 10%. Якась ще половинка внутрішнього "я" надіялася, що таке буде якесь підняття, бо "піарили" з розмахом і не хто-небуть, а міністр з прем’єром..., та виявилося все мильною булькою. Як можна вчити дітей комусь вірити після цього, якщо сам цієї віри вже не відчуваєш! Якось млосно від цього всього і хочеться наговорити паскудних слів на адресу і того ж прем’єра, і міністра...
ще один учитель
Не переймайтеся, все виплатять в лютому. Бухгалтери ще не до кінця розібралися в нових правилах нарахування з/п. Дніпропетровська обл, аванс і з/п виплатили 30.01, дійсно більша майже на 25% (якщо точно на 23,95%)
учитель
Не знаю, кому на Дніпропетровщині видали з/п з підвищенням на 23,95%, але м. Дніпро, ліцей, з/п січня у порівнянні з листопадом-груднем навіть нижча!
Коментувати
Tetiana Martinenko
Днипро. внз 1-2 р.а. библиотека, нас разорвали еще с марта 2017, надбавку сняли 33%, 1000 грн., с педагогов сняли по 3%. 100 грн.. И 2018 так же. у нас зарплата как у уборщиц
Лариса
А позашкільні заклади знову не згадані. Чи ми вже не в освіті.....?
Olena
А де шкільні бібліотекарі? Хто вони? чії вони? Про них ничого не кажуть !
greg
...до профспілки два запитання: - ЧОМУ в Тарифній сітці присутні зарплати, нижчі мінімальної..? - ЧОМУ профспілка скромно мовчить про те, що у вчителів забрали 20% надбавку (вже), пообіцявши 5-30% (на практиці то, напевно буде у всіх 5)... тобто, -20+10+10+... і на скільки нам "підвищили"..?
1234
Для greg: закликаю всіх ВИХОДИТИ З профспілок!!!!!
Коментувати
Вчитель початкових класів
Скажіть у кого зарплата піднялася? Я класний керівник, 19 год- а зарплата 3,800.. як прожити з сім’єю на ці кошти?
ДУЖЕ БАГАТИЙ ВЧИТЕЛЬ
Для Вчитель початкових класів: Та сама ситуація. Класне керівництво + 19 годин... Була зарплата майже чотири тисячі, а стала майже 4300... Де обіцяні гроші? Хоч гавкали по всіх ЗМІ... Та що там казати -БРЕХУНЯКИ... Для них люди - таке, аби Мальдіви стояли
Коментувати
Вчитель
сьогодні отримав зарплатню, було 6436 грн за грудень 2017 року, а в січні отримав 6991 грн. Щось я ніяк навіть 10% не можу дорахуватись. Про які 20-25 % ви говорите? Брехуни і популісти....
Вчитель-Мучитель
Для Вчитель: яка область?
Олена
У мене збільшення на 9%, можливо, якщо піднімуть посадовий оклад, як обіцяють, ще на 10%, то в лютому перерахують, буде більше. Але обіцяних 25% ніяк не виходить....
Коментувати
Для п.Гриневич
Так все ж таки,де наші мін 25% підвищення ,я вже промовчу про 3-х кратну мінзарплату що прописана в законі? Пане міністр, сказали "а" скажіть і "б".Ніхто Вас не примушував і за язик не тягнув. Виконуйте прийняті закони Верховною Радою! Потім вимагайте у підлеглих,а то собі зарплати підняли до 50-80 тис а закон не виконуєте,а з підлеглих вимагаете усіляких реформ,курсів,атестацій ,а платити не хочете!!! Вчителі Вам не вірять,і боюсь,не скоро будуть втілювати Ваші кабінетні,нічим не підтверджені ,з пальця висмоктані псевдореформи. Що ви там курите? чи випиваєте? Рахувати вмієте? Якщо вчителю достатньо на Вашу думку 4-6 тис,то навіщо вам 50-80 тис? Невже тільки у Вас матеріальні проблеми? Чи ви в школі не працювали і не знаєте злиднів учительських?
Галина
Сьогодні одержала "стрічку" з нарахуваннями. Отетеріла ! Оклад з січня 2018р.=4000гр. (перша кваліфікаційна категорія)." Мінімалка"=3764. ??? !!! Бракує слів...
Просто вчитель
Для Галина: Шановна оклад 4000гр*20%(стаж якщо більш10р. або10%)*10%(піднятий оклад)*20%(престижнісь обов’язкова, а можлива 30%) і того 6000-6500гр/ 20.5% відрахування.=4980-5400гр. на руки. І це без перевірки зошитів (600-1200), класного керівництва(1500гр) і лише 18 год. Так і виходить близько 7000гр. Факти річ уперта і не лукавте.
Кнопкодав
Для Просто вчитель: Де це престижність обов’язкова 20%? От якраз її зменшили з 1 січня в багатьох районах до 10%. Класне керівництво не у всіх вчителів. Перевірка зошитів тільки для окремих предметів. Факти річ уперта.
Ігор
Для Просто вчитель: класне керівництво, якщо ІІ категорія, це 850 грн - грязними
Коментувати
Сергей Лимонов
Як не згадати улюбленого Блока : Я слышу всё с моей вершины: Он медным голосом зовет Согнуть измученные спины Внизу собравшийся народ. Они войдут и разбредутся, Навалят на спины кули. И в желтых окнах засмеются, Что этих нищих провели.
Сергей Лимонов
Підвищення на один тарифний розряд - вже скасовано ??? Тишком-нишком! Ну мудрагелі міністерські! Я ХУдею!
Вчитель
Чого Ви скаржитесь? Було 6800 у грудні, за січень заплатили 8945 чистими. Дякую уряду!
Сергей Лимонов
Це де ж таке "солодке життя"
Юрій
Сміх тай годі.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!