Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
наталья
Здравствуйте! Никак не разберусь в этих новых доповненнях. На 01.01.2016 у меня педстаж 25.4 года. Я уже не могу выйти на пенсию по выслуге лет? На 31 марта 2016 года педстаж как раз был бы 25.6 лет.
татьяна
Для наталья:скажите пожалуста наталья что вам ответила вильен уменя похожая ситуация на 1.01.2016года стаж 25лет 5м.7 дней.Заранее спасибо!
наталья
Пока не ответил ничего. Но где бы я не узнавала, ответ один: уходить с работи я могу смело при педстаже 25.6, но пенсию по выслуге буду получать только после 55. Я 1972 года рождения. Надежды никакой почти не осталось, к сожалению..
Вилен (МОДЕРАТОР)
Для наталья: Увы, нужно чтобы на 31.03.2015 было 25 лет или на 31.12.2015 25 лет и 6 месяцев. Если бы этот педстаж был до 01.01.2016, то можно было бы не ждать 55 лет.
Коментувати
Галина
Мою школу закривають у зв"язку із оптимізацією(мала кількість учнів)Скажіть,будь ласка,чи маю я право на забезпечення роботою ?В якому обсязі І на основі чого?
нина
з 1985 по1996 я працювала вихователем в училищі, з них я була в декреті 1991-1996, далі майстром з 1996 по 2003, потім 2 роки методист училища і мала уроки 170-240 годин далі заступник, мені 53 роки. Загального стажу в освіті маю 30,5 років.А які роки мені будуть рахуватись на пільгову пенсію і коли я можу піти.
Вилен (МОДЕРАТОР)
Для нина: з трудовою на консультацію до ПФ обов*язково, я думаю, що у вас вистачає стажу; декрет теж має враховуватись.
Коментувати
Світлана
Вілен! До Вас знову звертається Світлана. Скажіть, будь ласка, чи можна оформляти вислугу перед літньою відпусткою? Чи отримаю я свої відпускні повністю?
Вилен (МОДЕРАТОР)
Для Світлана: Вам краше піти у відпустку, наприклад, на тиждень з виплатою оздоровчих, а потім звільнитися, тоді компенсація за невикористану відпустку увійде за червень місяць, бо якщо ви звільнетеся без виходу у відпустку, то оздоровчих не буде (!), а можна ж звільнитися і 31 серпня (тоді і місяць стажу буде повний). А з 1 вересня подати документи в ПФ. У будь-якому випадку: 1) з трудовою на консультацію до ПФ обов*язково (бо печатка розмита, дата наведена, номер наказу відсутній, підпис директора корявий - і стаж не зараховується); 2) при звільненні подбати про оздоровчі.
Коментувати
Світлана
Вілен! Я зрозуміла з прочитаної переписки, що, якщо у мене педстажу на 01.01.2016 вже було 27 років,то я можу в будь-який момент оформити вислугу і на мене нові внески в закон не розповсюджуються? Так чи ні?
Вилен (МОДЕРАТОР)
Для Світлана: якщо у вас педстажу на 01.01.2016 вже було 27 років,то ви можете в будь-який момент оформити вислугу і на вас новації в законі не розповсюджуються.
Коментувати
Ірина
У нашій державі ніхто не дбає про вчителів. Закони пишуть самі для себе.
Irina
У 60 років можна буде змінити вид пенсії з пенсії за вислугу на пенсію за віком? Чи вплине це на суму пенсії?
Лина
Для Irina: со слов работника пенс. фонда знаю, что можно. НО! Пенсия по возрасту может быть меньше.
Коментувати
Наталия
Вилен! Я не совсем поняла: то есть я могу оформить выслугу в этом году? Просто директор школы мне сказал, что с выслугой я в пролёте и нет смысла её оформлять, так как всё равно пенсию я увижу в свои 53,6.
Зайдите в пенсионный фонд
Для Наталия: Там девочки Вам расскажут значительно профессиональнее директора
Коментувати
Наталия
Вилен! Я так и не поняла, можно ли мне ещё оформить выслугу или нет, так как мне сказали в школе, что я уже в пролёте с выслугой?
Наталия
Я родилась 3 июля 1969 года и педстаж на 01.01.2016 уже был 27 лет. Смогу ли я по окончанию учебного года оформить выслугу. и, если оформлю, буду получать пенсию сразу или по достижению 53,6 лет?
Вилен (МОДЕРАТОР)
Для Наталия: Вам нет необходимости ждать 53,5 лет, но нужно обязательно до увольнения все решить в ПФ.
Коментувати
Irina
Чи враховується у стаж час навчання в інституті до школи?
Вилен (МОДЕРАТОР)
Для Irina: в педстаж навчання у ВНЗ не входить
Коментувати
Irina
Подскажите, пожалуйста, в каком месяце выгодней выходить на пенсию по выслуге? Может есть какие-то нюансы расчета суммы пенсии?
Вилен (МОДЕРАТОР)
Для Irina: Особой разницы нет
Коментувати
anzhela7208
Чи враховуюються у стаж роки декретної відпустки, якщо, по хворобі дитини, вона перевищувала 3 роки? Я на роботу вийшла у січні 1990 року, 6 років була у декретній відпустці. Підкажіть, будь ласка.
Вилен (МОДЕРАТОР)
Для anzhela7208: Враховується, якщо є запис, що ви в цей час були на педпосаді.
Коментувати
almira
чи зможу я, після виходу на пенсію за вислугою, працювати у приватній школі?
Вилен (МОДЕРАТОР)
Для almira: як волонтер (без оформлення).
Коментувати
Дмитрий
Как отменить спецпенсии депутатами т.д, нет, нарушение Конституции, а как учителям увеличить срок выхода на пенсию, всегда пожалуйста...
Катерина
А как быть учителям Донбасса?Если я уволилась в декабре 2014.Не могла до сих пор выехать.Сейчас, если я смогу выехать на Украину при стаже работы в школе 30 лет и возрасте 55 лет, я смогу оформить выслугу. Не будут мне ставить палки в колеса? Какие нужны документы?
засмученому вчителю
"Щоб її не платити ??" - ну подумайте самі. Сьогодні при виході на пенсію і маючи стаж 30 років людина отримує грошей на 10 своїх зарплат. Імовірно, що цю ситуацію змінять.Далі.Пропрацювавши 25 років великий відсоток вчителів прагне бути вільними,щоб заробляти репетиторством, доглядом за дітьми (досить непоганий прибуток),або іншим способом. Або просто релаксувати.Тобто-люди будуть іти зі звичайних шкіл. Отже-гроші для пенсійних виплат економляться (закон же),молодь трудовлаштовується(в масовому вимірі то буде великий досить відсоток). НУ а вже у віці 55 років,коли людина трохи поотримує ту пенсію, та невдовзі покине це життя, знову - гроші економляться. От і все
засмучений Вчитель
Я нічого не розумію (хоча зрозуміти щось в українському законодавстві - важко, бо треба бути хворим на голову, щоб там щось розібрати) МОН так сильно турбувалось за молодих учителів, старих - на контракт, бо молодим немає місць роботи, і тут опа - вислуга у 55 років !(хіба її можна тепер так назвати? це вже буде заслуга!! стільки років в школі пропрацювати при теперішніх "діточках" та їх великорозумних батьках; звісно не всі такі, але тих розумних багато, які не можуть впоратися з однією власною дитиною, зате повчають і вказують учителеві що та як робити), а хто ж до неї дотягне, щоб залишитись хоча би приблизно психічно врівноваженою людиною?? Та це справжній геноцид вчителів!! Як інакше можна розуміти знищення вчителя?? Може щоб діти росли тупі-тупі?? Який смисл тримати в школі тих, хто має стаж 25 років при фізичному віці 47-48 років? - щоб пенсії за вислугою років не платити ще 8-7 років (поки їм виповниться 55 років), чи щоб і до пенсії не доживали? Щоб її не платити ??
Вилен (МОДЕРАТОР)
Для засмучений Вчитель: Я думаю: мабуть, правильно все робить наш Уряд, Президент, Верховна Рада. Навіщо вчителям взагалі платити пенсію? Треба скасувати пенсійне забезпечення вчителів, адже, як кажуть Вони, освіта - найкорумпованіша(?!) галузь у нашій державі. А те, що вчителі ходять у драних чоботах, так це вони навмисно, подібно до Корейка, аби приховати свої мільйони...
))
Для Вилен (МОДЕРАТОР): Ученица одного из крутых заведений рассказывала дома,что их учительница ДВЕ НЕДЕЛИ)) ходила без колец на пальцах, цепей на шее, потому что у них в заведении проверка была.Ребёнок тогда 4 класса ЭТО ЗАМЕТИЛ, и ЭТО дома рассказал.Я думаю было бы правильно различать причины и следствия.И. Не все учителя ходят в дырявых сапогах.Лишь те,кто не сумел хорошо устроиться.Но ничего-ничего.Сейчас уже на уровне начальников оно директорам укажывают на НЕОБХОДИМОСТЬ привлечения родительских средств. (( Это Вы тот модератор, что мат не замечает в комментариях?))
Вилен (МОДЕРАТОР)
Для )): Конечно, есть работники образования, которые получают по 100000 грн. в месяц http://osvita.ua/vnz/49662/ , есть школы, где только за собеседование нужно заплатить 2800 грн. за собеседование, которые не возвращаются http://novoshkola.com.ua/entry-to-school-3 , сколько стоит обучение в такой школе даже представить сложно. НО какое это имеет отношение к тем тысячам педагогов, воспитателей детсадов, которые получают нищинские зарплаты и не имеют никакой социальной защиты?! Наверное, они... просто не сумели хорошо устроиться... Согласен, тысячи педагогов устроились в этой жизни плохо, но работают-то они хорошо. Если бы все в нашей стране работали так, как учителя, то коммунизм бы все-таки был бы построен.
Коментувати
разочарованная
Вилен (МОДЕРАТОР) беру назад свое эмоциональное о 10 годах.я в школе и ПТУ уже 35 лет.и единственное,что пока тешит,что таки могу уйти на пенсию не ожидая 55(мне 52,и что покажет здоровье).тут пошутили-по поводу 60 лет.просто добавят стаж до 35 и все. а то что мы не выходили.. выходили,но нас тогда не слышали.вот сегодня услышали и кажется испугались-выставили против учителей ПТУ "Титан"вот так
Вилен (МОДЕРАТОР)
Для разочарованная: вот почему так важно было мое замечание о том, что это распространяется только на тех педагогов, у которых не было стажа на 01.01.2016 25,5 лет.
Коментувати
Ольга Анатоліївна
Прочитавши коментарі - прозріла, але так і не повірила. Якщо я з 1965 року і педстажу 28, то я можу в любий час вийти на стажову???? На мене їх нові закони не розповсюджуються??? НЕВЖЕ ЦЕ ПРАВДА, ЛЮДИ?? Дякую за відповідь!!!!
ммм
Для Ольга Анатоліївна: Так! Можете вийти у будь-який момент
Виктория
я тоже ничего не понимаю! На 1 марта 2016 год у меня 25.6 лет, я 1970 года. 2 рвза ходила в ленсионный и мне сказали надо 30 лет стажа и уйду в 54.5 года. так сколько лет стажа мне надо? 25.6 или 30 лет,
Коментувати