Збірники завдань ДПА-2012 у основній школі (9 клас)

Електронні версії збірників завдань та форми проведення державної підсумкової атестації учнів 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів у 2011/2012 навчальному році

У 2011/2012 навчальному році атестація в основній школі проводиться з п'яти навчальних предметів: української мови, біології, географії, математики, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмета за вибором навчального закладу. Державна підсумкова атестація у 9-му класі відбуватиметься письмово за затвердженими посібниками або усно за білетами.

Збірники завдань для проведення ДПА-2012 у основній школі:

Навчальний предмет

Клас

Форма проведення

Назва збірника

1

Українська мова

9

диктант за посібником

"Збірник диктантів для державної підсумкової атестації з української мови. 9 клас" (укл. Мацько Л.І., Мацько О.М., Сидоренко О.М. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012)

2

Російська мова для загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням російською мовою

9

диктант за посібником

"Збірник диктантів для державної підсумкової атестації з російської мови для загальноосвітніх навчальних закладів з російською мовою навчання. 9 клас" (укл. Бикова К.І., Кошкіна Ж.О. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012)

3

Кримськотатарська мова для загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням кримськотатарською мовою

9

диктант за посібником

"Кримськотатарська мова. Збірник диктантів для державної підсумкової атестації для загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням кримськотатарською мовою. 9 клас" (укл. Ганієва Е.С., Яяєва А.М., Нафєєва Л.Б.)

4

Молдовська мова для загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням молдовською мовою

9

диктант за посібником

"Молдовська мова. Збірник диктантів для державної підсумкової атестації для 9 класу для загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням молдовською мовою" (укл. Фєтєску Л.І., Кьося В.В.)

5

Польська мова для загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням польською мовою

9

диктант за посібником

"Польська мова. Збірник диктантів для державної підсумкової атестації для загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням польською мовою. 9 клас" (укл. Іванова М.С.)

6

Румунська мова для загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням румунською мовою

9

диктант за посібником

"Румунська мова. Збірник диктантів для державної підсумкової атестації для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням румунською мовою" (укл. Говорян Л.С., Остафій О.Р.)

7

Угорська мова для загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням угорською мовою

9

диктант за посібником

"Угорська мова. Збірник диктантів для державної підсумкової атестації для загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням угорською мовою. 9 клас" (укл. Браун Є.Л.)

8

Українська література

9

усно за білетами або письмово за посібником

"Збірник завдань для державної підсумкової атестації з української літератури. 9 клас" (авт. Коваленко Л.Т., Михайлова Н.В., Данилейко О.Л. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012)

Білети ДПА 2012. Українська література (усна форма)

9

Світова література

9

усно за білетами або письмово за посібником

"Збірник завдань для державної підсумкової атестації зі світової літератури. 9 клас" (авт. Бондарева О.Є., Сегеда Т.П., Фоміна С.П. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012)

Білети ДПА 2012. Світова література (усна форма)

10

Інтегрований курс Література (російська та світова) для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою

9

усно за білетами або письмово за посібником

"Збірник завдань для державної підсумкової атестації з інтегрованого курсу "Література (російська та світова)". 9 клас" (авт. Сімакова Л.А., Снєгірьова В.В. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012)

Білети ДПА 2012. Інтегрований курс Література (російська та світова) (усна форма)

11

Інтегрований курс Література (національної меншини та світова) для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням мовами національних меншин (крім російської)

9

усно за білетами або письмово за посібником

Завдання та білети розробляються Міністерством освіти АР Крим, відповідними управліннями освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

12

Математика (алгебра та геометрія)

9

письмово за посібником

"Збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики. 9 клас" (авт. Істер О.С., Глобін О.І., Комаренко О.В. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012)

13

Географія

9

письмово за посібником

"Збірник завдань для державної підсумкової атестації з географії. 9 клас" (авт. Гладковський Р.В., Довгань А.І., Паламарчук Л.Б., Совенко В.В. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012)

14

Біологія

9

письмово за посібником

"Збірник завдань для державної підсумкової атестації з біології. 9 клас" (авт. Костильов О.В., Андерсон О.А., Закревська В.М. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012)

15

Англійська мова

9

усна та письмова частини за посібником

"Збірник завдань для державної підсумкової атестації з англійської мови. 9 клас" (авт. Коваленко О.Я., Несвіт А.М., Чепурна О.В., Шулікіна Н.Г. К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012)

16

Німецька мова

9

усна та письмова частини за посібником

"Збірник завдань для державної підсумкової атестації з німецької мови. 9 клас" (авт. Коваленко О.Я., Горбач Л.В. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012)

17

Французька та іспанська мови

9

усна та письмова частини за посібником

"Збірник завдань для державної підсумкової атестації з французької та іспанської мов. 9 клас" (авт. Коваленко О.Я., Клименко Ю.М., Костилев А.І. К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012).

18

Правознавство

9

усно за білетами або письмово за посібником

"Збірник тестових завдань для державної підсумкової атестації з правознавства (практичний курс)" (авт. Ремех Т.О., Ратушняк С.П. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012)

Білети ДПА 2012. Правознавство (усна форма)

19

Історія України

9

усно за білетами або письмово за посібником

"Збірник завдань для державної підсумкової атестації з історії України. 9 клас" (авт. Власов В.С. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012)

Білети ДПА 2012. Історія України (усна форма)

20

Всесвітня історія

9

усно за білетами або письмово за посібником

"Збірник завдань для державної підсумкової атестації зі всесвітньої історії. 9 клас" (авт. Ладиченко Т.В., Камбалова Я.М. К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012)

Білети ДПА 2012. Всесвітня історія (усна форма)

21

Художня культура

9

усно за білетами або письмово за посібником

"Збірник завдань для державної підсумкової атестації з художньої культури. 9 клас" (авт. Масол Л.М., Гайдамака О.В., Мінасян Н.Г., Горовенко В.Й. – К.: Центр навчально-методичної літератури 2012)

Білети ДПА 2012. Художня культура (усна форма)

22

Хімія

9

усно за білетами або письмово за посібником

"Збірник завдань для державної підсумкової атестації з хімії. 9 клас" (авт. Лашевська Г.А., Титаренко Н.В. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012)

Білети ДПА 2012. Хімія (усна форма)

23

Фізика

9

усно за білетами або письмово за посібником

"Збірник завдань для державної підсумкової атестації з фізики. 9 клас" (авт. Засєкіна Т.М., Коваль В.С., Сиротюк В.Д., Чернецький І.С. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012)

Білети ДПА 2012. Фізика (усна форма)

24

Інформатика

9

усно за білетами або письмово за посібником чи захист творчих робіт

"Збірник завдань для державної підсумкової атестації з інформатики. 9 клас" (авт. Морзе Н.В., Вембер В.П., Кузьмінська О.Г., Войцеховський М.О., Проценко Т.Г. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012)

Білети ДПА 2012. Інформатика (усна форма)


Завдання та білети з інтегрованого курсу "Література (національної меншини та світова)" для проведення державної підсумкової атестації у 9 класі загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням кримськотатарською, молдовською, польською, румунською, угорською мовами розробляються Міністерством освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, відповідними управліннями освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

Для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням кримськотатарською, молдовською, польською, румунською та угорською мовами переклад завдань з математики, біології, фізики, хімії, всесвітньої історії та інформатики здійснюється Міністерством освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, відповідними управліннями освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

Складено на підставі Листа МОНмолодьспорту № 1/9-61 від 27 січня 2012 року "Про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах в 2011/2012 навчальному році" та наказу МОНмолодьспорту №1310 від 14 листопада 2011 року "Про форми, зміст і підготовку до проведення у 2011/2012 навчальному році державної підсумкової атестації учнів системи загальної середньої освіти".

Освіта.ua
27.02.2012

Популярні новини
МОН планує реформувати шкільну історичну освіту МОН представлені концептуальні засади реформування шкільної історичної освіти
США допоможуть виплатити зарплати українським освітянам До держбюджету України надійшли грантові кошти від США в розмірі 1,25 млрд доларів
Школи можуть заявити про свою суб’єктність, – голова ДСЯО Школи отримали більше можливостей, щоб у межах автономії заявити про свою суб’єктність
МОН оприлюднило перелік підручників, в яких є потреба До переліку включено понад 100 назв підручників та посібників для учнів різних класів
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
надія
Люди,кто знает № диктанта на сегодняшний ДПА по Українська мові за 9 класс?Буду безмерно благодарна.
надія
де можна найти дпа 9кл 2015з Українськой мови
надія
скажитi пожалуйсто
Коментувати
Світлана
де можна знайти відповіді дпа художня культура 9 клас
Вася
де можна найти дпа 9кл 2013 з Українськой мови
Оля
http://ycilka.net/bilet.php. Это ответы по украинской литературе ДПА 9 класс, а вот ответы по свитовой лит-ре, тоже для 9 класса http://ycilka.net/svit_lit.php Качать не надо, просто копируешь текст
Светлана
Для Оля: Зачем ответы, списывать диктант ...? Лучше хорошо подготовиться! Вот, на пример, диктанты для ДПА для 9 класа http://vchytel.info/category/skarbnychka/dyktantyi-po-russkomu-yazyiku/
Коментувати
мачо
где вопроси??????????
Совушка
где ответы то???
Полина
Да
Полина
2012 года?
Полина
где можна найти ответы по дпа?
Іван
чому немає ДПА 2013
ярик зенин ( одесса)
Для Іван: БАНДЕРОВСКИЕ ЛОХИ, ЗАКУПАЙТЕ САМИ КЛАССОМ СВОЕ дпа !!!
Коментувати
Юлия
почему задания ДПА 2013 опубликуют до 1 мая, а не до 1 марта. Что бы можно было спосойно подготовиться к ДПА. 0дин месяц и три- есть разница?!
Дарья
Для Юлия: потому что министерству нужно бабла срубить на нас
Scorp
Сонгласен)
**Mikki=)
До первого апреля ждите чюваки !!!!! По всем предметам выйдут билеты...
Коментувати
Юлия
сборники заданий ДПА 2013 для 9 классов идентичны сборникам 2012 года?
Бодя
Ні. Вони різні але можливо декільлька запитань тут будуть з попереднього дпа
Коментувати
Сергей Пузанов
скажите пожалуйсто в 2012г и 2013г экзамены одинаковые?
Дима
Для Сергей Пузанов: Они все одинаковие билети тасуют местами
Тата
нет увеличино колличество вариантов до 50. в продаже уже есть
Коментувати
Альбина Крестовская
Через какую программу открывать задания?
Анастасия
Если задания PDF-формата, то используй программу Adobe Reader XI
Коментувати
Денис Хуторной
напишыте где найти ответы по геаграфии на дпа 2013
Info
Нету... Еще ж задания не опубликовали...
ЯРИК ЗЕНИН(ОДЕССА)
Для Денис Хуторной:НА БАЗАРЕ ИЛИ НА ВОКЗАЛЕ !
Коментувати
Маша
А який номер варіанту буде з математики в україномовних школах?
Альбина Крестовская
Для Маша: В школе маей сестры все варианты закодированные так что неизвестно(
Коментувати
Виктория
какой номер диктанта будет на ДПА в 2013 году 9 класс с украинской мови (Украина)
Tutun
Для Виктория: 35
Таня
Це точно?
Вітя
це точно!!!що 35)))
Коментувати
руслан
скажіть будь-ласка є у вас відповідв для збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики 9 клас 2007 рік
Влада
скажите пожайлуста, эти учебники не меняються за год? например,в 2011 он был один а в 2012 уже другой? будут ли учебники идентичными с 2012 годом в 2013?
Настя
Для Влада: каждый год новое.
Коментувати