МОН та UNICEF обговорять надолуження освітніх втрат 

Міносвіти та UNICEF обговорять стратегію щодо надолуження навчальних утрат

МОН та UNICEF обговорять надолуження освітніх втрат 

Міністерство освіти і науки та UNICEF обговорять стратегію щодо надолуження навчальних утрат в Україні.

До заходу також долучаться громадські організації та експерти галузі.

У Міністерстві освіти і науки зазначають, що напрацювання будуть використані для розроблення Державної стратегії із надолуження навчальних втрат в Україні.

Зокрема, під час роботи МОН та UNICEF обговорять стан програм щодо надолуження навчальних прогалин в Україні, стратегію підтримки дітей за кордоном, стратегію підтримки дітей на деокупованих територіях, оцінювання дітей для визначення втрат у навчанні.

Також будуть обговорені питання вимірювання результатів програм надолуження, необхідних ресурсів тощо.

Освіта.ua
06.06.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна Кутень
Шкода, що такий гарний задум провалився. Спочатку групи треба було створювати 5-7 дітей, тепер 12-15. Про які надолуження може іти мова з такою кількістю учнів? Прикро, адже все починалося так гарно. Бідні вчителі ....
Лариса
Доброго дня. Коли відбуватимуться ці обговорення і де шукати всі новини про співпрацю МОН і ЮНІСЕФ ?
Rector
Викладачам та іншим педагогічним працівникам заборонено покидати межі України. Чому не робити так, як 2015 році? Основним пропуском була довідка про навантаження. Сказати відверто, більшість не виявляє бажання йти і примусово оформляти відстрочку. Моя особиста порада не підливати масла у вогонь. Люди всі на місці і працюють. Хіба цього недостатньо?
Rector
У нас особисто регіон дуже сильно піддається російській пропаганді. І навіть людям з вченим званням легко внушити, що військово-лікарські комісії підбирають людей на орг.и. Навіювати свої поняття не буду. Але над цим владі треба задуматися.
Коментувати