Футбольна академія «Рух» розпочала набір дітей
PR

Узяти участь у цьогорічному відборі можуть хлопці 2009–2014 року народження

Футбольна академія «Рух» розпочала набір дітей

Футбольна академія «Рух», яка була заснована відомим львівським бізнесменом та меценатом Григорієм Козловським, розпочала щорічний відбір хлопців.

Григорій Петрович Козловський засновник ФК «Рух», львівський бізнесмен і меценат

Перший відбірковий тур конкурсу до академії, у якому взяли участь хлопці 2013-2014 року народження, відбувся 27 травня.

Загалом узяти участь у цьогорічному відборі, який триватиме до середини червня, можуть хлопці 2009-2014 року народження.

Пошук і відбір майбутніх чемпіонів в академії здійснюється абсолютно по-іншому, аніж це зазвичай відбувається в Україні.

Усі кандидати проходять чотирирівневий відбір до академії «Рух».

Під час відбору хлопців перевіряють на чотирьох традиційних станціях: біг 15 і 30 метрів, тестування технічних навичок, гра 1х1 і 4х4.

Таким чином юних спортсменів перевіряють на швидкісні якості, технічні навички, здатність працювати з м'ячем, розумові здібності, суто ігрові моменти, де тестують навички працювати в команді, а також індивідуальні особливості, як хлопці почувають себе в дриблінгу та вправах на точність.

Діти, які успішно подолали всі випробування та були зараховані до академії, забезпечуються усім необхідним, у тому числі екіпіруванням, раціонально збалансованим харчуванням та іншим безкоштовно, за рахунок футбольного клубу «Рух».

За словами засновника та почесного президента академії «Рух» Григорія Козловського, протягом всього часу навчання в академії зберігається принцип індивідуального підходу до кожного вихованця.

«До кожного вихованця використовується індивідуальний підхід, адже ми прекрасно  усвідомлюємо той факт, що кожна дитина має різні етапи розвитку, відтак, дехто лише у пізнішому віці може на повну проявити свій футбольний талант», – зазначає Григорій Петрович Козловський.

Не менш важливо, що академія має не тільки відмінну базу для тренувань, але й сильних тренерів та можливість участі у міжнародних змаганнях.

Також засновник зазначив, що один з головних принципів роботи академії – здоров’я та всебічний розвиток юних талантів.

«Для нас важливо, аби дитина консолідовано розвивалася з точки зору фізичної і психологічної підготовки», – підкреслив Григорій Петрович Козловський.

Академія – це унікальне явище у спортивному житті України. Спортивний комплекс на околиці Львова неподалік Винниківського озера складається з восьми тренувальних полів останнього покоління: три поля зі штучним покриттям, п’ять – з гібридним, а також спортзал.

Фактично 24 години на добу там працює необхідна інфраструктура для пошуку та підтримки футболістів, їх подальшої профпідготовки та всебічного розвитку. Розвиток інфраструктури постійно триває і вдосконалюється.

В Академії футболу «Рух» також передбачений повний спектр послуг для підготовки футболістів найвищого рівня. Вихованці будуть забезпечені повним циклом послуг: проживання, харчування, навчання, відновлення, медицина.

Перший крок до того, щоб стати футбольним «академіком», дуже простий. Потрібно тільки заповнити анкету, взяти з собою спортивну форму та медичну довідку.

Потрапити в одну з кращих футбольних академій України має змогу кожна талановита дитина.

Перший тур відбору майбутніх футбольних зірок триватиме до 11 червня включно.

ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ

#Григорій Козловський, #Григорій Петрович Козловський, #Hryhoriy Kozlovskyy, #Hryhorii Kozlovskyi

Освіта.ua
05.06.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів