Учителів малювання запрошують на інтенсив від PinchukArtCentre
PR

Метою заходу є представлення та популяризація інноваційних методик викладання візуального мистецтва

Учителів малювання запрошують на інтенсив від PinchukArtCentre

Учителів образотворчого мистецтва початкової та середньої школи запрошують стати учасниками 9-го інтенсиву від PinchukArtCentre і Фонду розвитку та підтримки молодого мистецтва України Слави Фролової в межах програми WALLFALL. 

Метою заходу є представлення та популяризація інноваційних методик викладання візуального мистецтва, які дозволять отримати теоретичні та практичні навички для урізноманітнення процесу викладання, а також реагувати на виклики сьогодення. 

Учасниці та учасники матимуть можливість прослухати лекції провідних викладачок мистецтва, отримати підтримку психологів, а також долучитись до обговорень з експертками курсу.  

Під час курсу лектори розкажуть про заохочення дітей та підлітків до співтворення через партисипативні проєкти у школі, про підходи, що допоможуть урізноманітнити процес викладання та про те, як мистецтво може стати способом мислення.

Також учасники заходу матимуть нагоду розширити своє уявлення про красу та нормативність у мистецтві та дізнаються про роботу з дітьми та підлітками з ментальною інвалідністю. Вчителі мистецтва отримають поради від психологині, як підтримати себе та своїх учнів, та дізнаються, як працювати з дітьми різного типу сприйняття.  

Лекторками та лекторами онлайн-інтенсиву стануть засновниця Фонду розвитку та підтримки молодого мистецтва України Слава Фролова, авторка та ведуча освітніх програм для дітей та підлітків з інвалідністю в PinchukArtCentre Ольга Шишлова, художник та куратор Єгор Анцигін, мистецтвознавиця, дослідниця, арткритикиня та кураторка Валерія Шиллер, кандидатка психологічних наук, керівниця формаційного напряму MRIYDIY Project school Маріанна Актаєва, викладачка дитячої художньої студії ART4KIDS, лекторка освітньої організації «Культурний проєкт» Оксана Садовенко, кураторка, дослідниця сучасного мистецтва, керівниця «Дослідницької платформи» PinchukArtCentre, викладачка курсу про сучасне мистецтво у школі «Майбутні» Ксенія Малих.

Тижневий інтенсив проходитиме в онлайн-форматі та складатиметься з відеолекцій та щоденних Zoom-зустрічей. 

Інтенсив розрахований на 50 педагогів з усієї України. Відбір буде здійснюватись на основі анкет учасників.

Інтенсив відбудеться протягом 5–10 червня 2023 року. Участь в інтенсиві є безоплатною.

Після успішного проходження курсу учасниці та учасники отримають сертифікат про підвищення кваліфікації.

Подати заявку на участь освітяни можуть до 31 травня включно.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

Освіта.ua
23.05.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів