Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Батько
Не подивуюсь, якщо вчителі скажуть : ,,Якщо ви платите нам так, щоб ми не здохли, то ми працюємо так, щоб ми не впріли"
гість
Ви крадете у вчителів надбавки, престижність, вимагаєте писати дні за власний рахунок - мовчіть уже!!!
Зоя
А тепер в нашій школі видали наказ виплачувати 70% заробітної плати, бо зменшено освітню субвенцію.Школа на змішаному навчанні. І наш обслуговуючий персонал отримує більше, ніж педагогічні працівники. І далі питання риторичне. Хто виявить бажання працювати вчителем?
ATO
Риторический ответ: самообразование или касты. Или другая страна.
Коментувати
Henry
К чему шум-гам? Не спроста не указано как скоро и после какой войны - зе с наркозависимостью, ермакова с партнёрами или продажного кодла с совестью. И самое главное - на сколько поднимут, снова 3 копейки для хора нищих с добрыми глазами? Или надеются, что снова русские будут строить и поднимать?
Ірина
Обіцянка-цяцянка.Індексацію зняли,престижність,до мінімума.Що далі? Ні обіцяних ноутбуків,ні нормальних підручників.
Юлія
Вперше що треба вчителям підняти- так це патріотичність. А не зарплатню. Після того як в моєму Херсоні велика кількість перейшла одразу на бік окупантів це перше що потрібно буде зробити. Перевірка великими і маленькими граблями перешерстити. Дуже невелика кількість людей цієї професії заслуговує повагу, вдячність і шану. За останні 30 років жодної поваги до них немає. Сити ними і по собі кажу, по дитині своїй і іншим рідним.
Ольга
"...учителям зарплата 4000 ДОЛАРІВ" (із передвиборчих обіцянок В. Зеленського). І .????!
ATO
Для Ольга: "Я никому ничего не должен!" (с) Lord ’зе-jew’ British
Коментувати
Оллі
ой, ну втечуть всі вчителі зі шкіл до кінця війни з зп у 5-6 тис грн, а школи випускатимуть учнів, що ані писати, ані рахувати не вміють.ну шо з того, то але то проблеми українців будуть, а не Верховної ради
Бабаків у школу
Меседж повинен бути один. Бабаки не дали нам зарплати, за партію бабfків не голосувати. Єдине що їх цікавить -це голоси на виборах. Якщо вони зрозуміють, що вчителі не будуть голосувати за партію, в якій є бабак, ця тварина почне говорити інші речі
Петро
Для Бабаків у школу: Просто зараз не вигідно піднімати зарплати - вибори далеко, а от перед виборами піднімуть і вдячне стадо побіжить голосувати. Це стадо не може себе відстояти і неможе наших дітей навчити бути людьми.
Микола
Петру- без нормальної зарплати немає конкуренції за місце, тому немає якісних спеціалістів, або ті що мають високий рівень підготовки залишають школу. Хочеш якісного спеціаліста- плати нормальні гроші. Інакше діє принцип-"вони роблять вигляд. що платять, ми робим вигляд, що працюєм"
Петро
Для Микола: Ви праві. Хороші вчителі вже давно пішли зі школи, зараз існує багато можливостей їм забеспечити себе роботою. В школі залишилися, або ті, що відбувають свій час, або ті, що дійсно люблять дітей і свою роботу, але їх весь час виживають. То відсторонили, як заразних, то створюють весь час перешкоди, щоб не було видно, що вони краще працюють, чим ті, що не працюють, а просто вислуговуються роблячи лише вигляд праці. От і вони скоро не витримають постійних принижень,сварок з тупим керівництвом, мізерної зарплати і теж підуть.
Коментувати
Вчитель
Протягом війни депутати два рази підвищили собі і виконавчій владі заробітні плати,на місцях дозволили робити,що завгодно,індексації немає,престижність 5 відсотків,була б нуль,але в законі так прописано,але,що закон,хто у нас на них дивиться,так що собак Павлова до праці і інстинкт не на оплату,а на дзвінок,а там,щось виділили в євро на оплату так це не Вам,а на сундуки в диванах.
Ірина
Моя сусідка працює прибиральницею в супермаркеті.У січні вона отримала на 2000 гр більше, ніж учитель вищої категорії зі стажем 30 років. Таке в Європі буває? Хоч не пишіть більше про ті підвищення вчителям. Ганьба
Ірина
Зняли за перевірку зошитів, класне керівництво, престижність( залишили 5%), зарплата зменшилася у порівнянні з минулим роком на 48%. Мабуть, треба змінити роботу, бо протягну ноги. Комуналка, попри всі заборони, у нашому місті зросла.Зарплати за січень навіть не вистачило , щоб заплатити всі комунальні послуги. Субсидію не оформиш, бо за попередній період нараховувалися зовсім інші суми. Кожен день працюємо з дітьми до 15:00, навчання очне, відповідальності за збереження життя учнів удвічі більше, бо з дітьми перебуваємо в укритті, поки не закінчиться тривога.
yuriy
Звісно, віримо. Але в реаліях з нового 2023 року зняли надбавку за престижнісь.
Вася
А як жити тим, в кого зовсім не має грошей, або пенсія 2300? Поставили підземелля, холодно, голодно, щей дітей до дому не відпускають, це щоб привикали до рабства???? А овіта-на нервах, психи вам покажуть. Відосики знімають, а робота - не йде. Дітей треба навчити, пояснити, а потім требувати.... Бардак.,буде так як медиками,,, гроші за пацієнтом" попереду електронного направлення.
Noir
Блювати хочеться від цієї брехні…Цікаво, чи їм самим від себе не гидко? «Хочуть» вони ???????????? і щороку перед голосуванням бюджету скасовують підвищення до трьох мінімалок ще на рік… О, благословенний ковід, о, війна- добре , що на вас все можна звалити…Вибл@дки!
Аріель
ПІШЛИ ВИ НА ЙУХ зі своїми ОБІЦЯНКАМИ!
Денис
Для Аріель: пiдтримую
ПосейДон
Для Денис: Що саме, йух? Дивно. А для чого чи по братськи?
Коментувати
Леся
яке підвищення? вже другий рік кажуть, що не вистачить грошей на відпускні, то ми за власний рахунок ідемо на кілька днів, а про це влада знає?
Учителиця
Грошей немає,тому вчителям уже другий раз за рік знижують зарплатню, а депутатам піднімають. Геніально. Правда вчителям теж треба дітей годувати і комунальні платити. Та то таке... Нічого, панове депутати. Скоро самі по школах підете, бо вчителів не залишиться і батьки вас винесуть на вилах.
Злидень вчитель
В 2018 згадав , що попердня стаття була заморожена. Вірити цим уродам, себе не поважати. Єдине, про що жалію, що поступив в той сраний педагогічний вуз. Жодного зі своїх синів не пущу.
Хтозна
Для Злидень вчитель: То маєте відстрочку від окопів!
Коментувати
Вчителька
Вчителі на підвищення й не сподівалися, але на папері залишити часи і надбавки, а в реалі "посадити" педагогів на 18 годин і більш нічого - це як? Офіційного наказу немає ніякого. Нову тарифікацію, де офіційно все знято й залишено 18 годин, ніхто не підписував. При цьому примушують записувати все до журналу як потрібно. Хіба це не корупція?! У молодих вчителів навіть мінімальна зарплата не виходить. Вчитель отримує як двірник, а рівень відповідальності?! Педагоги масово почали звільнятися, бо на мінімалку та пенсію може прожити пенсіонер, а як на ці гроші вижити родинам педагогів?!!!