130 тисяч педагогів доєдналися до освітньої програми Google

Понад 80% учасників програми отримали сертифікат про успішне завершення курсу

130 тисяч педагогів доєдналися до освітньої програми Google

До програми «Цифрові інструменти Google для освіти», метою якої є здобуття навичок освітянами щодо максимального використання технічні можливості телефонів і комп'ютерів, приєдналося понад 134 тисячі педагогів.

Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки.

За даними МОН, понад 80% учасників програми отримали сертифікат про успішне завершення, що є високим показником для МООС (Massive Open Online Course).

Окрім того, впродовж року заклади освіти, педагогічні колективи яких успішно завершили навчання за програмою з показником понад 50% від загальної кількості працівників, одержать спеціальний статус «Заклад освіти – учасник програми Google for Education». Наразі статус закладу – учасника програми вже отримали 418 закладів.

Також у межах програми проводяться додаткові тренінги, що спрямовані на поглиблення знань випускників програми та інформування спільноти про останні оновлення застосунків.

Тренінги навчають максимально використовувати технічні можливості телефонів і комп'ютерів Chromebook. Відгуки випускників програми можна знайти за посиланням.

Освіта.ua
07.02.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
директор школи Чернівецька область
Обходіть десятими стежками аферистів під назвою "Аргоком". Виграли вони тендер по проведенню комп’ютерної мережі в школі. Вони її провели. Навчання учителів інформатики по обслуговуванню не провели. Обладнання день працює, тиждень не працює. Постійно ідуть збої в роботі. Викликати їх можна, але це буде коштувати гроші. А враховуючи що вони мають постійний віддалений доступ то збої знову будуть іти далі і викликати їх треба буде часто.