Учнів 4 та 9 класів офіційно звільнили від ДПА

Скасування державної підсумкової атестації відбувається вже вчетверте поспіль

Учнів 4 та 9 класів офіційно звільнили від ДПА

Учнів, які цього року завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, офіційно звільнено від проходження державної підсумкової атестації.

Відповідний наказ МОН зареєстрований у Міністерстві юстиції. Документ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Скасування ДПА для школярів відбувається вчетверте поспіль. У 2020-2021 скасування відбулося через COVID-19, а у 2022 та 2023 роках – через ситуацію  в країні.

Як відомо, державна підсумкова атестація є формою контролю відповідності результатів навчання школярів вимогам державних стандартів.

Звільнення від проходження ДПА підтримується абсолютною більшістю батьків.

Освіта.ua
01.02.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна Тесленко
Для моєї дитини ДПА це лишне хвилювання,стрес.Так само,як і для нас батьків переживання, як він напише,чи не злякається.Виходить,що він рік навчався,здобував знання,ішов до кращих оцінок,а поїхав писати ДПА в іншу школу,незнаючи обстановки лякається та неможє дати відповідь на елементарні відповіді,тому я проти ДПА.
ВОЛОДИМИР
Ви, мабуть, мати хлопчика
Nax
Для Тетяна Тесленко: Саме життя стрес, якщо нерозумні принципово не хочуть вчиться та пристосовуватися. Добре, хоч гроби універсальні, а кремація - просто суперово.
Коментувати
NOW ПОЛЯК
А что так скромно? Всем выпускникам автоматически выставьте по минимуму (130 баллов), а сэкономленное раздайте депутатам. Весьма в духе показушников шоколатье и прочих 95-квартальников.
♫
Теж варант - всих по нулям і крутіться як можете. Пунктик незламності для блаженних. А хіба не так було в 90-х?
Коментувати