Уряд перерозподілив кошти на зарплати вчителів

Кабінет Міністрів ухвалив рішення, яке дозволить виплатити заробітну плату без затримок

Уряд перерозподілив кошти на зарплати вчителів

Кабінет Міністрів ухвалив рішення, що дозволить без затримок виплатити заробітну плату вчителям.

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Зокрема, з метою виплати заробітної плати учителям шкіл та недопущення утворення заборгованості буде здійснений розподіл резерву освітньої субвенції місцевим бюджетам з державного бюджету.

Перерозподіл видатків та розподіл резерву освітньої субвенції між місцевими бюджетами буде здійснено для вчителів Києва та окремих районів та громад Вінницької, Волинської, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Одеської, Полтавської, Тернопільської, Черкаської, Чернівецької та Чернігівської областей.

Освіта.ua
20.12.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ніна
Харків.Після Нового року ,змінили тарифікацію,години з варіативної складової забрали,престижність знизили до 10 відсотків,зошити не платять,класне керівництво не платять.На тиждень кожного місяці на свій рахунок.Вчителі змушені звільнятися.Зарплата зі стажем 29 років 7000 грн.І це вони кажуть забезпечили вчителів.
Світлана
Харківська область Куп’янський район Грушівський ліцей освітяни отримали останній ра заробітну плату в березні 2022р. Вже 9 місяців без зар. платні. Як жити??? Чому одні отримують, другі ні??? ..
Світлана
А нас відправили на простій, на 2- 4тижні(((.Добровільно-примусово.Всі змушені були написали заяви. Пояснює керівництво, що робити у школі нам нічого, бо немає дітей та й холодно, ще змерзнемо))).
Aндрій
Київ, Святошинський район,чекаємо на аванс! Техперсонал вже отримав.
Галина
Для Aндрій: Ви і техперсонал отримують з різних бюджетів. Ви із освітньої субвенції з держбюджету, а вони з міського бюджету
Коментувати
Олена
А Запоріжжя - це що вже не Україна? Де в списку Запоріжжя? Чи нам не потрібно оплачувати нашу роботу. Східні області та південні щодня бомблять, в складних умовах вчимо дітей, працюємо в Пунктах Незламності, а нам ще і не платити за це? Ви що знущаєтесь?
Местный
Для Олена: тому що титульна нація (перший сорт), найпатріотичніші українці проживають лише на заході Украиїни. Всі інші - це обслуговуючий персонал і мобілізаційний ресурс. Фаріон і Ніцой треба слухати, щоб розуміти це.
Сергей Лимонов
Знову "местний" дурачок ватний виповз з підвалу! Нах в рашку- на родіну!
Коментувати
Олеся
А 57 стаття так і не виплачена, коли її очікувати, а то всі прикриваються що ВОЄНИЙ СТАН В УКРАЇНІ!!!
Лілія
А де Харківська область, чи її вже не існує? Вчителям міста Ізюму не платять заробітної плати вже декілька місяців. Вже до кого тільки не зверталися з цього приводу, а віз і нині там! Нажаль, знову про східні області України і не згадують!
Сергей Лимонов
Для Лілія: знову кацапські нарративи продукуєте-нешановна лілія! Про сорти українців! Мало прилетіло в Ізюм! Чекайєте добавки!
Коментувати
Тетяна
Вечір добрий! Дніпропетровська обл. Кривий Ріг - невчасно - це раз, недовантажили до повної ставки - це два, не олачують перевірку зошитів(укр.мова) - це три. Жодна організація нічого не пояснює: ні бухгалтерія, ні Департамент освіти.