У Києві перенесли дату оцінювання школярів

У столиці школам рекомендують перенести дату оцінювання школярів за І семестр 

У Києві перенесли дату оцінювання школярів

Столичний департамент освіти і науки рекомендував директорам київських шкіл перенести дату оцінювання школярів за І семестр до 1 березня 2023 року.

Рішення ухвалено через довготривалу відсутність зв'язку між учнями і вчителями внаслідок переривання та часткового призупинення освітнього процесу у звʼязку із повітряними тривогами, відсутністю електроенергії, опалення тощо.

Через це педагогічним радам шкіл рекомендовано перенести дати оцінювання для учнів, які не можуть бути атестованими за результатами І семестру.

Також школам рекомендовано організувати під час зимових канікул компенсаторні консультації та заняття з окремих предметів, під час яких надати можливість учням, зустрівшись з вчителем, надолужити пропущений матеріал та, у разі необхідності, скоригувати семестрову оцінку.

«Шановні педагоги! Враховуючи гарантовану статтею 23 Закону України «Про освіту» академічну автономію закладів освіти, пропонуємо розглянути такі випадки на засіданні педагогічної ради та прийняти відповідне рішення», – повідомили у столичному Департаменті освіти і науки.

Освіта.ua
20.12.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Бездоговірний платіж (фіз. особи) З
Київ йде в примусові оплачувані відпустки - викручують руки. Знов чинуші матимуть економію зарплати на простої і мільйонні премії. Коли нажеретесь? Наша зав РУО міняє джипи як рукавички , має не один палац. Кому війна а кому щастя і гроші
Вчителька
Так, вчителів відправляють у оплачувану відпустку. Але про згоду ніхто і не запитує, хоч кругом пишуть, що тільки за бажанням вчителі можуть взяти частину відпустки. А далі що? Простій! Чи правомірно це? Де це записано? На основі чого ми маємо йти на простій?
Вчитель
Все гарно написано, але забули додати, що в цей період у вчителів відпустки(два тижні), а потім простій!!!!