Пізнаю себе і свої можливості: зошит для учнів 3 класу

Зміст завдань сприятиме формуванню в третьокласників уявлень про людину як частину суспільства

Пізнаю себе і свої можливості: зошит для учнів 3 класу

Проєкт «Розвиток дитини» пропонує батькам та вчителям початкових класів програму, яка в невимушеній формі сприятиме формуванню в третьокласників уявлень про людину як частину суспільства.

Програма складається з 23 оригінальних і цікавих завдань, які в ігрових ситуаціях вчитимуть сприймати себе та інших людей, оцінювати вчинки.

Реалізація програми розрахована на 7–11 днів, причому за день рекомендовано виконувати 2–3 завдання. Виконуючи їх щодня, учні й учениці зможуть поступово розвивати власні здібності та обдарування.

Зміст завдань зошита сприятиме формуванню інтересу дитини до своїх зовнішності, рис характеру, можливостей, учитиме розрізняти бажання й потреби, аналізувати власний досвід, формувати нові звички.

До робочого зошита включено завдання, що спрямовані на розвиток навичок та цінностей, допомагають навчитися самостійно ухвалювати рішення, працювати над самооцінкою, використовувати Я-висловлювання, бути ініціативним і відповідальним.

Виконуючи завдання, дитина не лише дізнаватиметься про сильні сторони своєї особистості, учитиметься розповідати про себе, свої захоплення, риси характеру, визначати й розвивати свої «суперсили», а й формуватиме свою позицію, вчитиметься її доводити, співвідносити з позиціями інших людей.

Розпочати виконання програми можна у будь-який зручний час. Не варто перевантажувати дитину, виконання завдань розраховано на 15– 20 хвилин на день. Якщо дитина виявляє ознаки втоми, необхідно змінити вид діяльності, зробити перерву, а потім знову повернутися до роботи.

Чергуйте виконання завдань із активним відпочинком, а виконання кожної вправи підкріплюйте позитивними емоціями, які сприятимуть запам’ятовуванню і мотивуватимуть дитину.

Після опрацювання дитиною завдань робочого зошита ви можете нагородити її спеціальним дипломом, який стане відзнакою за старанне і вправне виконання завдань та підтвердить набуття таких необхідних для подальшого навчання поведінкових навичок, як самоорганізованість, самодисципліна, творчість.

ПЕРЕЙТИ ДО ПРОГРАМИ

Освіта.ua
05.12.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів