Випускників шкіл звільнять від ДПА

Випускників, які завершують здобуття повної середньої освіти, звільнять від ДПА

Випускників шкіл звільнять від ДПА

Випускників, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2022/23 навчальному році, звільнять від проходження державної підсумкової атестації.

Відповідний законопроєкт про внесення змін до деяких законів України щодо державної підсумкової атестації та вступної кампанії 2023 року схвалений Кабінетом Міністрів.

Про це повідомив представник Кабінету Міністрів у Верховній Раді Тарас Мельничук.

«Схвалено проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підсумкової атестації та вступної кампанії 2023 року». Законопроектом передбачено звільнення від проходження державної підсумкової атестації здобувачів освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2022/23 навчальному році», – повідомив Мельничук.

Як відомо, Міністерство освіти і науки  розглядає проведення національного мультипредметного тесту як альтернативу традиційному ЗНО у 2023 році.

Причиною відмови від ЗНО є перешкоди щодо його організації та проведення, а також неможливість охоплення тестуванням потенційних вступників до українських університетів, які тимчасово перебувають за кордоном.

Для отримання оперативної інформації про проведення НМТ та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

Освіта.ua
26.11.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Математичка
А 9 клас не хочуть звільнити? Діти через вимкнення світла практично не навчаються. Бо в усіх по різному вимикають і у вчителя - також. За останні 3 тижні мала 3 првноцінні уроки з 12. І це - математика, її самостійно не вивчиш. Під час ковіду відсіняли, а під час війни нічого так - можна.
Мама
№22/171242-еп | #Освіта Скасування англійської мови як обов’язковий предмет для складання ЗНО або НМТ у 2023 році. Підписуйте петицію.
Батько
Якщо не буде ДПА,ніякої обов язкової англійської чи історії не буде,все буде залежати від переліку предметів,які будуть необхідні для вступу,наприклад 3 предмет може іти через або і абітурієнт на НМТ буде самостійно обирати блоки,які виконувати наприклад медичний 1 мова,2біологія або хімія 3математика,або історія,а можливо тільки математика.
Мама
Для Батько: Почитайте, що пишуть про проведення НМТ на цьому сайті. Якраз і буде англійська основним.
Коментувати
Ткач
А для кого хочуть ввести обовязковмй НМТ з англійської мови? Тобто діти, які виїхали за кордон і спокійно вивчають іноземні мови будуть конкурувати з дітьми, які залишились в Україні, сидять без світла, тепла, без повноцінного навчання, бо його не може бути. Для кого тоді той тест ввели. Здогадайтесь самі.... .
Олексій
Діти, які виїхали за кордон, навчаються і ніяких ДПА не здають. А дітей, які залишились вдома, ще будуть мучить ДПА. Якось недобре виходить, шановне МОН.
Олексій
Взагалі ДПА пережиток. Хоче МОН контролю якості, то зробіть контрольну роботу по предмету. Буде показник і галочка для МОН. А то МОН кошмарить дирекцію, дирекція вчителів, а вчителі учнів цим ДПА. Для контролю якості освіти ДПА не потрібне і в розвинутих країнах такої дурниці,як ДПА, немає, а освіта краща по всім показникам. Бо займаються методикою, підходами в освіті, а не показниками і корупцією.