Цікава математика: таблиця множення чисел 2–9

Програма в ігровій формі допоможе дітям 8–9 років зрозуміти арифметичну дію множення

Цікава математика: таблиця множення чисел 2–9

Проєкт «Розвиток дитини» пропонує батькам та вчителям початкових класів програму, яка допоможе дитині в невимушеній формі повторити множення чисел 2–5 і вивчити таблицю множення чисел 6–9.

Програма складається з 26 цікавих завдань, які допоможуть дітям 8–9 років потренуватися застосовувати арифметичну дію множення в ігрових ситуаціях.

Програма розрахована на 9–13 днів, причому за день рекомендовано виконувати 2–3 завдання. Виконуючи їх щодня, учні й учениці зможуть вивчити таблицю множення та використовувати набуті знання на практиці.

Завдання робочого зошита укладено за рівнями. Перший рівень спрямований на повторення таблиці множення на 2, 3, 4, 5 та підвищення швидкості обчислень.

Другий рівень – на вивчення таблиці множення на 6, 7, 8 та 9, тренування уваги, пам'яті й арифметичних навичок множення.

Третій рівень завдань включає цікаві ігри, виконання яких потребує впевнених знань таблиці множення, уваги і кмітливості дитини.

Основними принципами опанування таблиці множення є системність і послідовність. Усі завдання є посильними для виконання і подаються з помірним рівнем ускладнення, що дає змогу легко виконувати необхідну кількість завдань щодня.

Розпочати виконання програми можна у будь-який зручний час. Не варто перевантажувати дитину, виконання завдань розраховано на 15– 20 хвилин на день. Якщо дитина виявляє ознаки втоми, необхідно змінити вид діяльності, зробити перерву, а потім знову повернутися до роботи.

Чергуйте виконання завдань із активним відпочинком, а виконання кожної вправи підкріплюйте позитивними емоціями, які сприятимуть запам’ятовуванню і мотивуватимуть дитину.

Після опрацювання дитиною завдань робочого зошита ви можете нагородити її спеціальним дипломом, який стане відзнакою за старанне і вправне виконання завдань та підтвердить набуття таких необхідних для подальшого навчання поведінкових навичок, як старанність, охайність і самодисципліна.

ПЕРЕЙТИ ДО ПРОГРАМИ

Освіта.ua
22.11.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів