Школи Київщини до кінця тижня працюватимуть онлайн

Заклади освіти Київщини з 16 листопада до кінця тижня працюватимуть у віддаленому режимі

Школи Київщини до кінця тижня працюватимуть онлайн

Заклади освіти Київщини з 16 листопада до кінця тижня працюватимуть у дистанційному режимі.

Про це повідомили у Київській обласній військовій адміністрації.

Зокрема, таке рішення було прийнято з огляду на безпекову ситуацію у зв’язку з масованими ракетними атаками, що відбулися 15 листопада.

«У разі інших змін у навчальному процесі будемо інформувати додатково», – наголосили у військовій адміністрації Київщини.

Освіта.ua
16.11.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Валентин Романович
Мамаївська ТГ, Чернівці. Схоже електроенергії нам скоро не бачити. Ми пропонуємо два шляхи продовження навчання. Учні будуть одягнені перебувати у класах. 30 хв уроку будуть слухати в школі, а 15 хв. самостійно працювати у дома. Від 9 до 13.00 батьки згодні відпустити дітей сидіти в холодних класах. Другий не такий ефективний. Коли буде електроенергія, вчителі будуть надсилати завдання, учні по такому самому принципу їх виконувати і надіслати виконані завдання. Взагалі цю ситуацію можна вирішити, але треба коштів. Якщо школи забезпечити електрогенераторами, учні зможуть без обмежень перебувати в школі. Не знаю, як у решти громадах, але у нашій громаді заклади освіти мають належні укриття. Тобто не страшно учнів під час тривоги тримати в школі.
батьки та діти підземелля
У нас є велике прохання до МОН. Напишіть учителям рекомендації, як діяти коли все дуже погано. 30% навчального матеріалу при дистанційному навчанні має бути подано синхронно. Це означає, що школам треба скласти окремий розклад. У цьому розкладу мають бути основні предмети. І такий розклад має бути підлаштований під графіки відключення світла. На рахунок Інтернету. Viber групи не завжди спрацьовують. Якщо таке навчання затягнеться дуже добре буде, якщо вчителі будуть вести на сайті школи чи на своєму сайті сторінку дистанційного навчання. Це 100% спрацьовує навіть при 2 G мобільному Інтернеті. А там різні онлайн вправи і тести, щоб було видно, що учні дійсно дистанційно працюють. Якщо світла таки геть не стане. А крім цього Інтернету. То може учні по трохи будуть ходити в школи. Найближчу школу по місцю перебування,а оцінки будуть перезараховуватися. Якщо МОН опустить молодь, 30% молоді піде красти, ще 50 зійде на нуль і можливо 20% будуть самі вчитися. Не залишіть молодь!!!