Генератор завдань «Списування» для учнів 1-4 класів

Генератор допоможе створити тренувальні й контрольні завдання для перевірки вміння списувати текст

Генератор завдань «Списування» для учнів 1-4 класів

Проект «Розвиток дитини» пропонує учителям початкової школи скористатись генератором для створення завдань на списування тексту.

Генератор завдань «Списування» допоможе створити тренувальні й контрольні завдання для розвитку й перевірки вміння учнів 1-4 класів уважно списувати текст, звіряти написане із зразком, каліграфічно правильно писати букви, слова та речення без пропусків та помилок.

Такі завдання формуватимуть у дитини вміння працювати самостійно, застосовувати правила написання орфограм у словах, розвиватимуть моторику школярів.

Залежно від класу, у якому навчається  дитина, у шаблонах учителі й батьки можуть обрати вид ліній – з косою лінією та без неї.

Окрім того, у генераторі  можна додавати граматичне завдання до списування, наприклад, підкреслити певні частини мови, виділити значущі частини слова тощо.

Кожне сформоване завдання на списування можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів. Завантаження завдань для списування для дітей доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації.

ГЕНЕРАТОР СПИСУВАННЯ

Освіта.ua
10.11.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Найбільша Фанатка Іво Бобула
Пхе, я собі 5 років назад найшла на горищі книжку "Епістоляції імператриці Даяни" (500 з лишнім сторінок), і кожен раз учням по листку вириваю на переписування. Економлю на принтері та ксероксі!
нінка
Для Найбільша Фанатка Іво Бобула: ой, просто обожнюю цей роман, особливо другий том, там де про її поїздку в Сан-Дієго та сварку з коханцем.
Коментувати