Електронний документообіг у школі заощадить час, - МОН

Очікується, що електронний документообіг заощадить час на ведення діловодства у школі

Електронний документообіг у школі заощадить час, - МОН

Перехід шкіл на електронне діловодство є вагомим кроком на шляху спрощення та автоматизації управлінських та освітніх процесів у закладах загальної середньої освіти.

Про це заявили у Міністерстві освіти і науки, коментуючи введення в дію Інструкції з ведення ділової документації у закладах загальної середньої освіти.

У МОН наголошують, що відтепер у шкіл з‘явилася можливість вести в електронній формі документи, що можуть створюватися у процесі діяльності закладу освіти, зокрема обов’язкових.

Йдеться про можливість ведення у електронній формі класних журналів, журналів обліку пропущених і замінених уроків, журналів факультативних та гурткових занять, журналів реєстрації інструктажів з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Також в електронній формі можна супроводжувати особові справи здобувачів освіти, особові справи педагогічних працівників, накази керівника з кадрових питань, річні плани роботи школи, розклади навчальних занять, свідоцтва досягнень здобувачів освіти тощо.

Водночас в електронній формі не можуть вестися документи, що потребують зберігання понад 70 років.

У Міністерстві освіти і науки повідомили, що наступним кроком до шляху до автоматизації освітнього процесу стане налагодження взаємодії між електронними освітніми інформаційними системами та програмно-апаратним комплексом «Автоматизований інформаційний комплекс освітнього менеджменту».

Очікується, що електронний документообіг суттєво зменшить навантаження та заощадить час на ведення діловодства у школі. 

Освіта.ua
04.11.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Яків Петрович
У нас методист заставляє по десять раз переписувати плани та програми Кожного разу знов щось не так. І підвищення кваліфікації має бути заплановане не менше 30 год Скільки паперу та скільки часу. Хіба те, що я запланую на взаємовідвідування не стільки, скільки в нормативах, - впливає на якість знань Та й який дурень ті нормативи складав.Тоді не було війни, тривог, відключень світла Кожен чиновник-дармоїд так оправдовує своє існування. Для чого ті методисти , Віддайте їх зарплатню на ЗСУ
Іван
Щоразу дивують записи,що хтось примушує вести і паперові і електронні журнали.Наче там вчителі кріпаки.По перше,ПЕДРАДА вирішує який журнал вести.По друге,якщо вас примушують робити подвійну роботу,у вас є профспілка.Якщо вона під директором,то вийдіть з неї! Найкраще скласти лапки і клацати в інтернеті НІЧОГО НЕ РОБЛЯЧИ у свій захист! А кажуть російські орки безхребетні.
За-раза
Недоумки директори так і роблять: заповнюйте, наповнюйте електронні та ведіть паперові.
Петро
А нас примушують за два з лих..м місяці заповнювати паперовий... Що скажеш, МОНя ?(((
Місто Харків
А нас примушують електронний дублювати ще і у паперовому журналі
Петро
Місто Харків, ведемо е- журнал... А це примушують паперовий ще за 2 місяці...
Коментувати