Школам не потрібно дублювати електронний журнал

У МОН зазначають, що шкільний електронний журнал не потрібно дублювати на папері

Школам не потрібно дублювати електронний журнал

Шкільний електронний журнал відтепер не потрібно дублювати на папері. 

Про це заявили у Міністерстві освіти і науки, коментуючи введення у дію Інструкції з ведення ділової документації у закладах загальної середньої освіти.

У МОН наголошують, що школи зможуть обрати будь-яку електронну освітню інформаційну систему, яка надає послугу з ведення електронного класного журналу.

Також школи можуть скористатися безкоштовним державним сервісом «eJournal» на базі програмно-апаратного комплексу «Автоматизований інформаційний комплекс освітнього менеджменту».

Як відомо, Міністерством освіти і науки затверджена Інструкція з ведення ділової документації у закладах загальної середньої освіти в електронній формі.

Інструкція встановлює загальні вимоги ведення шкільної документації в електронній формі.

У Міносвіти зазначають, що ведення ділової документації в електронній формі запроваджується з метою удосконалення управління школою.

Освіта.ua
04.11.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Калина
Нажаль, не тільки паперові журнали у Дарницькому районі. У ДЕСНЯНСЬКОМУ районі теж сказали переписувати і вести 2 журнали: електронний і паперовий. Що це за маразм? Де наші профспілки? Скільки можна знущатися???
Оксана
Цікаво, а в МОН знають про паперові журнали в Дарницькому районі м. Києва, які з’явились тиждень тому? І одночасне ведення електронних?
За-раза
Для Оксана: МОН давно потрібно було розігнати, так як окрім "Рекомендує" нічого від нього чекати.
Іван
Школи не перебувають у підпорядкуванні Міністерства,а рекомендації є оптимальними формами роботи з освітянами.Читайте Закони і не пишіть дурнот!
Для Іван:
МАНДАТ (ПОВНОВАЖЕННЯ) МОН. МОН, зокрема, забезпечує формування та реалізує державну політику у сферах освіти і науки, науково-технічної діяльності, інноваційної діяльності в зазначених сферах, трансферу (передавання) технологій, а також формує та реалізує державну політику у сфері здійснення державного нагляду (контролю) за діяльністю закладів освіти, підприємств, установ та організацій, які надають послуги у сфері освіти або провадять іншу діяльність, пов’язану з наданням таких послуг, незалежно від їхнього підпорядкування і форми власності тощо.
Коментувати
Лілея
Люди ,в якому світі ми живемо? На вулиці листопад місяць, а Міністерство лише зараз пише як працювати з електронними журналами! Дуже вчасно! Не здивуюсь, що у грудні буде новий наказ -всіх перевести на одну платформу. І тоді вчителі, як мавпочки, будуть заново заповнювати журнали. Не міністерство, а гурток вундеркіндів -маразматиків.
Алла
Якщо шккола веде жкрнали на сайті "Новві знання", то теж можна не дублювати? Бо це дублювання - це маразм вищого ступеню. У холодних приміщеннях сидіти і переписувати. Це переливання з пустого в порожнє.
Павлович
Для Алла: Ведемо журнали теж на цьому сайті. Не дублюємо.На щастя,наш директор -жінка,яка дружить з компом і головою,та може відстояти свою позицію разом з колективом.
Ірина
А ми два місяці вели лише електронний журнал, бо не було паперових, раділи, що нічого не треба дублювати... І от на тобі - прислали паперові, тепер треба переписувати все за два місяці. Аргументують тим, що це на випадок кібератак на сайт
Teacher
Його можна роздрукувати????
Коментувати
Іван
Щоразу дивують записи,що хтось примушує вести і паперові і електронні журнали.Наче там вчителі кріпаки.По перше,ПЕДРАДА вирішує який журнал вести.По друге,якщо вас примушують робити подвійну роботу,у вас є профспілка.Якщо вона під директором,то вийдіть з неї! Найкраще скласти лапки і клацати в інтернеті НІЧОГО НЕ РОБЛЯЧИ у свій захист! А кажуть російські орки безхребетні.
звичайний вчитель
Для Іван: Від керівництва залежить результптт атестації , чи підвищать категорію, а також є можливість бути звільненим. На керівництво в школі гарантовано діють ЧІТЕІ вкпзівки з міністерства. Є така вказівеа-запроваджуємо НУШ. Буде чітка вказівка вести лише електронні журнали, ніхто руки не викручуватиме.
Іван
То все це напишіть в АНОНІМНІЙ АНКЕТІ,яку вам дасть ДСЯО під час перевірки і директор перед вами танцюватиме всі 10 років.Учіться себе захищати!
Для Іван:
Анонімна анкета - неанонімна! Не пишіть того, чого не знаєте! Анкету не можна заповнити, якщо не авторизуєтеся через гугл, а тут вас вирахувати, як два пальці... А далі буде... Жоден директор не обіймає посаду за своїми якостями - це все ставленики високопосадовців, тому їм можна все і за це нічого не буде, вони будуть завжди білі і пухнасті.
Коментувати
Олександр
Ви дурне міністерство коли забезпечете свіх вчителів гаджетами і в школах буде швидкісний інтернету тоді будете пиздіти про електронні журнали
Реалії
Для Олександр: Аналогічне звернення можете зробити міському голові, щоб у місті був якісний інтернет,фінансування шкіл забезпечували в першу чергу,щоб забезпечили гаджетами вчителів. А поки мерія фінансує собі премії.по100-200%, та штати пороздували. Місцева влада теж може вирішувати ці питання, краще за міністерство.
Коментувати
Things
Якось уже й самі давно здогадалися ,що це дурня переписувати журнали . І, взагалі, з дистанційкою якось управляємося без Міносвіти . А вони тільки знають, конкурси надсилають.нам же зараз робити зовсім нічого.
Павлович
Щоб не дублювати електронний журнал,до речі,ніяких роз’яснень міністерства і не було потрібно. Просто на основі діючої інструкції з діловодства грамотно складається номенклатура справ школи і проводиться засідання педради. А жертвам "дубля"- мої співчуття.
Рома
Для Павлович: 7розкажіть це більшості директорів, які життя не уявляють без паперу....
Для Рома:
Для Рома: Та ті вічні старі, а часто і молоді але, маразматики не вміють користуватися компю"терами, тому і змушуть заповнювати паперові.
Коментувати