Учителі отримали понад 25 тисяч ноутбуків від Google

Понад 25 тисяч ноутбуків для учителів доставлено в області та розвезено по закладах освіти

Учителі отримали понад 25 тисяч ноутбуків від Google

Понад 25 тисяч ноутбуків для учителів доставлено в області та розвезено по закладах освіти у межах ініціативи компанії Google.

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, коментуючи роботу із забезпечення українських освітян електронними девайсами.

Доставка гаджетів триває у межах домовленостей МОН та Міністерства цифрової трансформації України з компанією Google та ЮНЕСКО.

«Проєкт є продовженням ініціативи «Ноутбук кожному вчителю», а його реалізація стала можливою завдяки домовленостям Міністерства освіти і науки України з компанією Google та за підтримки Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури ЮНЕСКО», – зазначив Шкарлет.

Також він нагадав, що усього домовлено про доставку 50 тисяч ноутбуків.

Освіта.ua
31.10.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олександр
Ррига ви хворий (а) людина яка підвищена зарплата вчителям! ? Вас краще б хвилювали наступні речі, чому одні отримують 300тис. грн. на міс. а інші 6.700 грн. Не подобається як працюють вчителі, оплачуйте репетиторство!!! Вчитель в Укр. це ентузіаст. Якщо б гроші Батьки платили за освіту, вона б цінувалась як і д-сть вчителя
Ррига
Які ноутбуки цим злидням, скільки можна постійно давати цим вчителям. Геть подуріли!!!! Краще укриття поробіть для всіх шкіл. А то все вчителям і вчителям, вакцинувати першими вчителів, підвищення зп вчителям. Сидять на дистанційному, дармоїди. Посадіть одного вчителя на область і економія буде.
Андрій
Для Ррига: у вас є претензії до вчителів? Знаєте як краще працювати? Вас хвилює зарплата вчителя? Чудово, йдіть працювати вчителем у школу. Заодно на практиці і покажете як потрібно, а то тільки язиком молотити вмієте! Щось не пригадую щоб в Україні вчителі сиділи на дистанційній! Учні так, але вчителі - ні. Минулий тиждень це рішення прийняте Шкарлетом через активні обстріли. І не забувайте, в Україні військовий стан! Зараз головне вижити та не з’їхати з глузду, а не комфорт. Хочете укриття - приєднуйтесь, фінансуйте.
Коментувати
Оксана
Це не ноутбук! Це хромбук з дуже обмеженими можливостями! Не пишіть таких гучних статей! Пишіть чітко! Через ваші заголовки батьки вже думають, що ми багатії.
Тетяна
Коли вже навчиться наше керівництво називати все своїми іменами. Це не ноутбуки, а хромбуки, які не підтримують багато програм, що допомагають в нашій роботі. Нічого не можливо скачати. Потрібно користуватися лише обмеженим набором програм. Це далеко не новинка!, а швидше ще один плювок у роботу вчителів. Аби лише відзвітувати. На кшталт, ми ж вас забезпечили - працюйте!
Максим
Залишилось тепер лише придбати в школу все інше: https://odo.com.ua/catalog/oblashtuvannya_sporud_tsyvilnogo_zakhystu_ukryttya_bomboskhovyshcha/
Чесна директорка
Наша директорка за річними звітами кожен рік оновлює комп"ютерний клас, а насправді там 12-13-річні агрегати. Кожен рік міняється вчитель інформатики, бо задовбується їх лагодити. Це чудово знає адміністрація, але відкати все залагоджують.
Марія
Отримають адміністратори та їх помічники. А від вчителів вимагатимуть проводити уроки зі своєї техніки.
Світлана
Для Марія: геть з глузду з’іхала?
00_00
Для Світлана: А ти часом не директориня якої-небуть ЗОШ чи НВК? Бо твій IP ноутбука є серед украдених.
Оксана
Адміністратори їх собі не лишуть, бо від цих пристроїх не багато візьмеш, можна працювати лише з гугл програмами і інтернетом.
Коментувати
Ольга
Було б добре, якби отримали вчителі з окупованих територій, які працюють з усього світу. А їхня техніка лишилася в руках загарбників.