Міністр: е-додатки дозволяють навчатися без електрики

В Україні запроваджено сервіси, що дозволяють навчатися в умовах відсутності  електрики

Міністр: е-додатки дозволяють навчатися без електрики

В Україні запроваджено систему електронних сервісів, що дозволяють продовжувати навчання в умовах відключення електропостачання.

Про це в ефірі телемарафону сказав міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, коментуючи запитання щодо впливу відключень від електрики на освітній процес.

«Найголовніше – це бажання навчатися, і завжди можна надолужити пропущену тему. І саме цим намагаються оперувати наші освітяни.

Окрім цього, ми запровадили електронних додатків, які дозволяють навіть в умовах відключення світла, в режимі відсутності інтернету працювати з електронними ресурсами. Наприклад, Електронна бібліотека, яка на порталі Інституту модернізації змісту освіти містить 1335 підручників всіх назв з 1 по 11 клас», – зазначив міністр.

Окрім того, за його словами, інші компанії також надають доступ до своїх ресурсів.

«Видавництво “Ранок” учням і педагогам надало відкритий доступ до електронних підручників для 1 і 5 класу з усіх предметів, компанія EdPro відкрила до 31 грудня безоплатний доступ до електронних підручників. На нашій платформі Всеукраїнська школа онлайн сьогодні розташовано 2 500 навчальних курсів і до кінця року буде завантажено ще 1 000.  Ми запровадили єдиний гейміфікований застосунок “Вивчаю – не чекаю”, який дозволяє навіть в умовах відсутності Інтернету учням 1-4 класів опановувати освітній контент», – наголосив Шкарлет.

Він наголосив, що наразі Міністерство освіти і науки робить усе можливе, аби рівень знань українських учнів не знижувався і був на відповідному рівні.

Освіта.ua
28.10.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
За-раза
Круто, всатновив е-додатки і ну її електроенергію. Даєш орден розумному міністрові! :)))
Людмила
В якому сенсі, можна працювати в електронному застосуснку без світла і без інтернету? Коли світла немає протягом 5 годин, потім через годину знову відключили на дві години, телефон просто помирає і не встигає зарядитися. Світла немає=немає інтернету, навіть мобільного. Міністерство проживає десь в іншому вимірі?
Роман
З одного боку - "Хто хоче зробити, той шукає можливості, а хто не хоче, той шукає відмовки" (С). А з іншого - навіть якщо технічні можливості смартфону учня (ємність батареї, обсяг пам’яті, версія операційної системи тощо) дозволяють працювати з цими додатками та завантаженими файлами, то слід ще мати на увазі, що є певні вікові і фізіологічні особливості учнів. Маленький екран (відповідно, дрібний шрифт), погане зовнішнє освітлення за відсутності електрики мало сприяють здоровому зору навіть дорослої людини, що вже говорити про дітей...
Гена Завізіон,  старий комуніст
Взагалі навіщо та освіта? Колись суркіс втелющив у школу урок футболу ( не знаю, як навіть прокоментувати цю дурнЮ), яке там чергове новшество чекає освіту? Урок кавеену?
Наталія
Боже, дай розуму нашому міністрові хоч під час війни!!! Уже нема сил читати ті безглузді поради та пояснення!