Місцеві влади самостійно оберуть формат роботи шкіл

МОН запропонувало місцевим органам влади самостійно визначити формат роботи шкіл

Місцеві влади самостійно оберуть формат роботи шкіл

Міністерство освіти і науки запропонувало місцевим органам влади та директорам самостійно визначити формат роботи шкіл, враховуючи безпекову ситуацію в регіоні.

Про це повідомив перший заступник міністра освіти і науки Андрій Вітренко.

Також, за його словами, деякі регіони, у яких неможливо розпочати освітній процес, ухвалюють рішення про запровадження дострокових канікул.

«Ми абсолютно не заперечуємо, щоб вони приймали рішення щодо дострокових канікул або про початок навчального процесу в системі онлайн. Найголовніше для нас - це життя наших дітей та вчителів», – наголосив Вітренко.

Він також зазначив, що канікули відбудуться у кожній школі індивідуально відповідно до затвердженого графіку навчального процесу.

«Це рішення засновників і кожен регіон приймає його особисто», – зауважив перший заступник міністра.

Освіта.ua
14.10.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Батьки Чернівецька область
У нас постійно виникають непорозуміння з працівниками школи через повітряні тривоги. Говоримо чому. Наша місцевість гірська. Деяким учням щоб до школи добратися треба пройти пішки 2-5 км. Уявіть. Дитина 6 клас майже добралася до школи. В цей час іде оголошення тривоги, двері школи замикають. Хіба таким дітям безпечніше йти знову 5 км. до дому? Шановні чиновники! Щось тут треба робити. Внесіть у інструкції зміни. Може краще буде, якщо двері будуть замикати, через 15-20 хв. після оголошення тривоги. Щоб ті хто доходить, успішно зайшли в укриття.
Галина
Для Батьки Чернівецька область: а хіба в якихось документах визначено, що двері школи під час тривоги замикаються?
Роман
Для Батьки Чернівецька область: Пусть детки идут в школу, им нужно учится, а эти ваши дистанционки портят детей! Зе или киевская власть не имеет права что то диктовать нам!
Коментувати
Тарас
І зелені ні за що не відповідають. ВІноват Діректор что пагіблі дєткі. Правда перед цим йому зателефонували і сказали - усі в школу. Але телефонний дзвінок до справи не пришиєш
Маргарита
Для Тарас: Знаєте, військовий, який виконав злочинний наказ, вважається злочинцем, бо він зобов’язаний відмовитися виконувати такий наказ. Так само і директор школи: якщо виконав злочинний наказ, мусиш за це відповідати. Так що не треба жаліти директорів, у них є вибір, але їм легше виконати наказ, і хай там якось буде, ніж відстояти свою думку.
Тарас
Ідіть у дупу.
Тарас
Для Маргарита: Я вибачаюсь це якась скотиняка привласнила моє ім’я. Я ввічлий до колег і нещадний до дармоїдів-чинуш
Коментувати