МОН деталізує інформацію про контингент учнів

МОН проведе збір індивідуальних даних учнів для розподілу освітньої субвенції на 2023 рік

МОН деталізує інформацію про контингент учнів

Міністерство освіти і науки проведе збір індивідуальних даних учнів для розподілу обсягу освітньої субвенції на 2023 рік між місцевими бюджетами.

Відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки Сергієм Шкарлетом.

Планується, що деталізований до окремого здобувача освіти масив інформації уможливить недопущення задвоєння обліку учнів після їхнього вимушеного переміщення.

Збір інформації проводитиметься із застосуванням національної бази даних «Автоматизований інформаційний комплекс освітнього менеджменту».

Отримані дані будуть використані при підготовці змін до постанови Кабінету Міністрів № 1088 «Про затвердження формули розподілу освітньої субвенції між місцевими бюджетами».

Місцевим органам управління у сфері освіти доручено забезпечити подання звітності уповноваженими працівниками закладів загальної середньої освіти, а також закладами професійної та фахової передвищої освіти, що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти.

Уповноважені працівники закладів освіти мають заповнити у «АІКОМ» індивідуальні картки обліку учнів та педагогічних працівників.

Наказ МОН також містить покроковий алгоритм заповнення індивідуальних карток обліку учнів та педагогічних працівників.

Освіта.ua
20.09.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Галина
Индивидуальные данные,особенно нравится,когда их собирают и передают в Международные организации...не понятно с какой целью!!!!
Галина
Для Галина: що за брєд? Ви часом не путініст, який скрізь "зраду" роздуває?
Коментувати
Ната
А що дітям інвалідам від того стане ленше? Чи дешевше? Ми числемсь по приписці, а прживаєм у другому місціні там еічого ні тут, а користуються хто при владі. Давно пора надавати допомоги індивідуально.
Економіст
Для Ната: а до чого тут прописка? у формули ж використовується показник "кількість учнів", а не "кількість дітей шкільного віку". А отже субвенція в розрахунку йде за місцем навчання, а не реєстрації
Коментувати
Людмила Ільчук
А як рахувати тих дітей, хто за кордоном, але вчиться дистанційно в Україні? Вчителі перевіряють їхні роботи, діти займаються на онлайн уроках.
Галина
Для Людмила Ільчук: до чого тут ті, хто закордоном. Вони ж все одно рахуються учнями школи в Україні. Мова йде про задвоєння тих, хто переміщався в межах країни. Якщо вони продожують рахуватись в школі Словянська, а самі переїхали та пішли до школи Хмельницького. І в Слов’янській школі вже не вчаться
Коментувати
Учитель
Абсурдний абсурд. Недолуга програма, яка не синхронізує інформацію відповідно до ІСУО. Для чого ще одна програма, якщо вже є одна? Чергове відмивання коштів? А не можна було щось корисніше придумати у такий час? МОН, здається, ви не тим курсом йдете! Вже час дітей вчити, а не статистику рахувати!!!
Петро
37 рік на носі?.,. .
Правда
Задолбали...,. .