Школи запрошують до участі в конкурсі оздоровчих заходів

15 шкіл-переможців отримають набори спортивного інвентарю вартістю до 20 тисяч гривень

Школи запрошують до участі в конкурсі оздоровчих заходів

Школи запрошують узяти участь у конкурсі на кращу організацію форм фізичної активності.

Захід відбудеться у рамках проєкту «Будь активним заради миру!» за підтримки Міністерства освіти, Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, Інституту модернізації змісту освіти», UkraineActive та українсько-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я».

Метою проведення конкурсу є підвищення фізичної активності дітей під час навчального року, зниження рівня тривожності і зміцнення здоров’я.

Учителі і школи зі всієї України зможуть реалізувати фізкультурно-оздоровчі заходи за наступними напрямками: фізкультхвилинки на уроках, активні перерви, нові модулі на уроках фізичної культури, гурткова робота спортивного спрямування.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-анкету, реалізувати онлайн чи офлайн-активності для дітей за вказаними напрямками та опублікувати звіт у вигляді постів для Facebook чи Instagram зі згадкою про організаторів: @Україно-швейцарський проєкт Діємо для здоров’я, @physportmedia @UkraineActive та хештегом #ІМЗО #beactive4peace.

Також учасники мають повідомити про результати активностей із кожного напрямку у відповідній онлайн-формі:

15 переможців конкурсу отримають набори спортивного інвентарю вартістю до 20 тисяч гривень від українсько-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я».

Конкурс триватиме до 30 жовтня 2022 року.

Освіта.ua
08.09.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів