Молодь Львова і Кропивницького запрошують на онлайн тренінги

Програма надає підліткам та молоді можливість пройти тренінги та отримати навички 21 століття

Молодь Львова і Кропивницького запрошують на онлайн тренінги

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з партнерами відкрив конкурсні відбори на інноваційну програму для молоді UPSHIFT у Львові та Кропивницькому.

Ця програма надає підліткам та молоді можливість пройти тренінги та отримати навички 21 століття, створити власні інноваційні проєкти, отримати фінансування на їх впровадження і таким чином стати справжніми супергероями змін.

До участі в UPSHIFT запрошуються команди з 3–5 учасників віком від 14 до 24 років, які знаходяться у Львові або Кропивницькому, прагнуть вирішувати актуальні проблеми у своїх громадах і готові до активної участі впродовж всієї програми.

Для участі у відборі необхідно сформувати команду з 3–5 учасників віком від 14 до 24 років, визначити тімліда, який буде вести комунікацію від імені команди та заповнить форму для відбору.

Також необхідно визначити для себе та описати в анкеті проблему вашої школи / громади / міста, яка вас турбує і яку ви хочете вирішити.

На етапі подачі заявки не потрібно мати готове рішення або проєкт, варто зосередитись саме на формулюванні проблеми та її негативних наслідках, які ви хочете подолати, а в процесі роботи в UPSHIFT ви зможете знайти інноваційне рішення для цієї проблеми.

Більше про програму UPSHIFT можна дізнатися на сторінках Інстаграм, Фейсбук або на сайті.

Для участі у програмі необхідно заповнити форму для реєстрації для Львова тут до 10 вересня, для Кропивницького тут до 23 вересня.

Незабаром відкриється прийом заявок у Житомирі та області, тому бажаючим необхідно слідкувати за оновленнями на сторінках програми.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
05.09.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів