Батькам радять зібрати тривожний наплічник для дитини

Під час спуску до укриття учні братимуть наплічники, у яких мають бути необхідні речі

Батькам радять зібрати тривожний наплічник для дитини

Учні шкіл, які працюватимуть офлайн, під час можливої евакуації чи спуску до укриття школяри братимуть із собою наплічники, у яких мають бути необхідні речі.

Про це повідомили у патрульній поліції, нагадуючи про перелік речей, що мають бути поруч зі школярем під час перебування в укритті.

Зокрема, у патрульній поліції радять покласти до тривожного наплічника пляшку води, поживні батончики, снеки, нотатку від батьків, у якій вказано ім'я та прізвище дитини, контактні дані батьків та ближніх родичів.

Також у дитини за можливості має бути телефон, зарядний пристрій, павербанк, індивідуальний набір необхідних ліків, комплект змінної білизни та одягу, улюблена іграшка або річ.

«Важливо не перевантажувати наплічник школяра та зберігати у школі те, що дозволяє адміністрація», – зазначають у патрульній поліції.

Освіта.ua
31.08.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Рівне
Рівненський Державний Гуманітарний Університет,викладачів змушують підписувати якісь папірці,в яких зазначається що вони будуть працювати за 0,25 ставки,при тому що ціни в магазинах злетіли в космос а ціни на комуналку стабільно височенні.Другими словами внутрішніми ворогами проводиться ціленаправлене знищення людей,під шумок війни.Прохання звернути увагу,та по можливості підтримати.Готуємо також звернення в АП.
Економіст
Для Рівне: Ну а якщо набору немає, то що робити? Можуть просто звільнити зайвих
Коментувати